Šta je novo?

Shadow Warrior 2

Nego na koga si mislio?

Ja nikad nisam primetio da je neko nešto slično uradio, čak i da ima DLC koji otključava konzolu za šifre (jer ta konzola je 100% bila još u alpha verziji igre).
 
Secam se da je EA s nekim tiger woods golfom prodavao cheatove i bilo je nesto slicno u Saints Row 3 (a kasnije je valjda moglo da se otkljuca i standardno).
Mada, j*ebem li ga, mozda si i u pravu.
 
33EUR pre-order na Humble Bundle, stvarno korektna cena.
 
Pa to je standardna cena i na Steamu, korektna je zbog dev teama/izdavaca, nije se tu HB nesto izdvojio.
 
Nisam ni mislio u tom kontekstu nego me mrzelo da proveravam cenu i na drugim mestima...
 
Stigo mi preview (perma) key ! :happy: Ako docekam jos jedan ostavim u drugoj temi, ovako ako neko uzima i hoce coop sa ts-om/discordom ili cime vec add na steam obavezno :d

Ako nekog zanima, link cu u spoileru dole prvih par minuta i bench sa raznim detaljima na konfi iz potpisa u raznim rezolucijama cim se dl za sat vremena (14gb).
 
Poslednja izmena:
Evo kog zanima u spoileru svi "benchovi", generalno full optimizacija.

[YOUTUBE]BWJALy0jUI4[/YOUTUBE]

[YOUTUBE]0KQncbzFKUU[/YOUTUBE]

[YOUTUBE]TEr909SrYhA[/YOUTUBE]

[YOUTUBE]WTOye_Bub_Y[/YOUTUBE]
 
OK radi, nego samo sto ostavi ukljucen taj CA a iskljuci motion blur pobogu. :)

btw, hvala za early benchs
 
OK radi, nego samo sto ostavi ukljucen taj CA a iskljuci motion blur pobogu. :)

btw, hvala za early benchs

Ni na kraj pameti.. nemam iskustva sa 4k tako da sam razmisljao da li da nadjem stabilnih 60fps-a u 4k pa uradim i sa takvim podesavanjima ali ajde lupio bezveze, kontam zna se sta i koliko jede fps odokativno :) Tek se tada i setio Blur-a eh :D
 
Opa ovo kupi dobre ocene, veceras se igra :D
 
Opet se lozis Boro, igra je prosek. [emoji16]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Prosek je kod onih kojima nije placeno za review, jer se Devolver i Flying Hog ne bave tim aktivnostima. Ko je rekao Eurogamer? :)

Nikom nije cudno sto je glavni fokus Eurogamera zadnjih par godina i njihovog popularnog produkta Digital Foundry uglavnom Sony, igre i hardver? To vise nije biased prica, vec ocigledno sponzorstvo ozbiljnijih razmera.

Edit: Btw. igra je za sada PC/Windows ekskluziva pa otuda dolazi taj animozitet console centric sajtova kao sto je Eurogamer.
 
Poslednja izmena:
Totalbiscuit se žali da su je od omaža old skul fpsu pretvorili u Borderlands...jel to istina?
 
Meni ovo shit izgleda... Sve ukjluceno na ultra osim textura(high). Film Grain, Chromatic Aberation, Temporal AA i Blur su iskljuceni
Untitled.jpg
 
Da, funkcionise kao Borderlands. Zapravo, bliza je Diablo formuli nego sto je Borderlands najvise zahvaljujuci settingu. Napucavanje je mnogo bolje, ali su neprijatelji ipak spongy i melee je jaci od pusaka.

Cheezy prica i glavni lik, kretanje ko iz Warframe-a (neograniceni dash), gomila oruzja, modovi za oruzja (gemovi), svaki mob izbaci nesto pa ti razabiri. Ukoliko iskulirase vecinu dropova kombat je brzi nego u novom Doom-u. Zapravo napucavanje je bolje nego u Doomu meni, ali se slabo sta vidi na ekranu od silnih partikle efekata kada krene rokacina.

Nivoi su kao Diablo, uvek drugacji ali tema je ista i malo ima varijacija tih tema (kao da igras DII Act I citavu igru maltene).
 
Meni ovo shit izgleda... Sve ukjluceno na ultra osim textura(high). Film Grain, Chromatic Aberation, Temporal AA i Blur su iskljuceni
Pogledajte prilog 212223

Tacno je da su likovi modelirani ispod proseka, ali sta bi sa okolinom? Sta se desilo sa lightning sistemom? Igra tako ne izgleda vecinu vremena, da nije nesto zabagovalo?
 
Nije sigurno... Cini mi se da je lepse izgledala na onim demoima il se ja tripujem...

ShadowWarrior2_2016_10_15_16_06_46_253.jpg
Ovde je malo bolje
 
Poslednja izmena:
Prešao igru konačno, po meni je pokidala i donela ono što sam i očekivao.

E sad, iako je animacija lica katastrofa za današnje standarde nije mi uopšte smetalo već se nekako lepo uklopilo u taj trash vibe. :)

Inače mi je igra izgledala jako čudno grafički kada sam je prvi put upalio, kao da je sve nekako "zamazano".
Posle sam se navikao pa mi nije smetalo.

Sve u svemu velika preporuka. :)
 
Za sad mi ispeglanije i izbalansiranije deluje kec.
Ovo sam igrao možda sat - dva, ok je humor ali grafički neuravnotežena :D Neki detalji su odlični, neki jadnjikavi...
Ali to je samo prvi utisak, za drugi će igra malo sačekati.
 
^You're welcome :smoke:

Ocigledno je moj glas tu bio presudan :d
 
Xw7QnRB_700w_0.jpg
 
Nazad
Vrh Dno