Šta je novo?

[Kickstarter] Wolcen

^ kakva je igra? Razmisljam da pocnem.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Odlicna, ali sacekaj jos recimo mesec dana da je jos malo pokrpe..
 
^ vidim da ima slicnosti sa Diablom, kakvi se bagovi pojavljuju?

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
^Zavisi sta te snadje :D



Inace evo jedan dobar review

 
Sto kaze kolega sacekaj jos mesec dana pa je kupi, odigraj ko covek
 
Meni malo dosadna(ko i svaki action rpg dosad)

Trčkaraj i ubij tone i tone jenih te istih čudovišta

Smaračina živa....hvala bogu i piratima
 
Hm, ne znam sta je tu Codex mogao da popravi kad se i na original zale svi zivi. Bice da si ti jedan od srecnika koji nisu naisli na puno problema, zato cuti i uzivaj :p
 
Jel moguce igrati ovo preko dzojpeda i upravljati sa likom preko analoga? ne svidja mi se ovo gledam kako je preko tastature, kretanje igraca sa kliktanjem po ekranu izvedeno
 
Hm, ne znam sta je tu Codex mogao da popravi kad se i na original zale svi zivi. Bice da si ti jedan od srecnika koji nisu naisli na puno problema, zato cuti i uzivaj :p

Nisam siguran al sam skinuo onaj njegov patch i dok je bilo primetno dosta bagova u odnosu na original, u ovoj verziji je sve svedeno na apsolutni minimum i kao sto rekoh skoro pa neprimetno.
 
Poslednja izmena:
Pa to je zvanicni patch :d Hvala bogu pa developeri ne sede na dupetu nego popravljaju sta mogu
 
Jel moguce igrati ovo preko dzojpeda i upravljati sa likom preko analoga? ne svidja mi se ovo gledam kako je preko tastature, kretanje igraca sa kliktanjem po ekranu izvedeno

Rekoše da će biti kasnije dodato, i ja to čekam, taman i bagove da pokrpe.
 
Ja sam doterao do kraja skoro, nisam imao nekih vecih problema sa bagovima. Igram na story mode i opet me krcaju... Fale setovi itema, kao u Diablu npr... Inace slabo nsto dobijam neke dobre iteme...
 
pa ne padaju dobri itemi u story :)
 
Presao, trenutno sam lvl 65, end game se svodi na budzenje grada, koje otkljucava neke perkove : peti slot, magic i gold find, transmog, itd...
Sta znam, trenutno mi je i dalje zanimljivo, ali ne verujem da ce me dugo drzati.
Previse je siromasan izbor itema, nema setova, tako da je loot bas jednolican..

Lici na Anthem :) sve je tu, solidna mehanika, zanimljivo u prvih 30-40 sati igranja, i to je to.
 
^
Meni je Diablo 3 bio daleko bolji!Ovo mi sve nekako deluje "jeftino"...nista me netera da nastavim dalje!Bez obzira na to ovo je igretina koju su samo cetvoro ljudi napravili!Svaka im cast!Mozda ce za godinu,dve bitii daleko zanimljivija kada i ako ubace druge stvari!Vreme ce pokazati!
 
kad se samo setim kakav je bio PoE u alfa fazi... xD

...mada se ne secam koliko su oni tad imali ljudi u timu.
 
Poslednja izmena:
^
Bez obzira na to ovo je igretina koju su samo cetvoro ljudi napravili!Svaka im cast!Mozda ce za godinu,dve bitii daleko zanimljivija kada i ako ubace druge stvari!Vreme ce pokazati!

Pre će biti 40 ljudi, odavno ovu stvar ne radi 4 osobe.

Sve u svemu meh, zabavno tu i tamo, mehanika je kul, koridor mape tuga, endgame tu toliko čisto da ga stave na listu.

Mene više fascinira ovolika količina bagova u nekom proizvodu koji ide za 40e. Neprihvatljivo.
Ne sećam se da sam ikada imao kontakt sa bilo kakvim softverom koji u 1.0 verziji ima preko 20 kritičnih bagova.

Hajlajti do sada:
- dupe itema stackovanjem
- atribut skilovi koji apsolutno ne rade ništa
- HP i energija varira sa istom opremom, jer kalkulacija im zabada negde
- Upgrade itema u forgu bi te permanentno izbacilo iz igre, morali ljudi 5 dana da čekaju patch da nastave
- sva tri bosa na kraju svakog od 3 acta imaju neki bug gde ne možeš da ih ubiješ, pa šta ti zapadne
- nevidljivi zidovi u igri od kojih ne možeš dalje kroz mapu
- jedan jedini valjani endgame build
- hitbox za leteće kreature je negde levo, melee klase ne mogu da ih ubiju
- magic find je mogao da se stackuje u nedogled do te mere da pri otvaranju chesta itemi bi ispadali po par minuta
- pečovali su kao, prvo rešenje bilo krš, a onda u poslednjem peču kompletno ugasili magic find lol
- pridružiš se ortaku koji je viši lvl od tebe, izađeš posle a tebi igra ostane u njegovoj verziji instance i pobriše ti sav progres
- otključani dye i kozmetika se obrišu sami od sebe

Ovo mi palo na pamet ovako na brzinu. Gde god počešeš igru ispadne nešto. Stabilnost servera ispade najmanji problem.

Očekivao sam tu i tamo neke bagove, ali ovo je horor.

Na Steamu su pali sa "very positive" na "mixed", ali treba to još dole ići za nauk svim slepcima kojima bi u budućnosti palo na pamet da izbace ovakvu abominaciju.
 
cim sam video da bilo sta iole korisno za tvoj build (da taj ceo jedan sto postoji) kosta u trejdu od 100 do 150 onih retkih crvenih craft materijala samo sam izaso i vise nisam usao (blizu lvl 80 sam i stigao do neki 150-160 lvl dungeon)
jer j*bno nisu makli dupovane resurse niti ce uraditi nesto povodom toga a gold je bezkorisna valuta
 


joj...
 
Ovaj leftmouse click lock i nemogucnost customizacije je za metak. :d
 


:D
 
Odustah od igre negde na sredini drugog chaptera, jednostavno nije mi zanimljivo, deluje ko neki jeftin klon Diabla 3, sto i jeste, a obzirom da ni sa Diablom 3 nisam odusevljen...
Igra i dalje ima bagova, krzava je, neizbalansirana prilicno sto se tice tezine, nalete neki boss-ovi koji te oderu, pa moras da radis backtrack i da se levelujes sto je repetativno... prica i likovi bezveze...
Mehanika je all over the place, nepromisljeno je dosta toga... ukratko nije dovoljno dobra, da bi trpeo njene mane.
 
Nazad
Vrh Dno