Šta je novo?

Quadcopteri (dronovi) za snimanje iz vazduha

Preporuka za mavic air fly more combo od mene.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Meni treba da stigne spark a prodajem ovaj https://gearbest.app.link/sXyBWRksLQ

Ako nece otvori link potrazi kao "XS809W Mini Foldable RC Drone with WiFi FPV HD Selfie Camera / Headless mode" na Gearbest-u

Jos nisam stigao da postavim oglas :)
Sent from my Redmi Note 4X using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Za pocetak mislim da je od ovih krstenih Spark Fly More combo super kupovina, drugar ga je pazario pre 2 meseca od madjara i ne prestaje da se igra :D

Ja sam inace isto gledao da uzmem, ali sam odustao zbog kupovine neceg drugog, svakako ce jednog dana i ova sprava doci u moje ruke :)
 
Spark je odličan čak i za napredne amatere. Za većinu korisnika ne treba ništa jače.
 
Pazario i danas mi iz US stigao DJI Mavic Air fly more combo sa sa još jednom baterijom i nd filterima :)
6d95fa226e856430ac43018af8a0ec39.jpg
917ab48249edfba95d51611b9c2d1ec2.jpg


Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
 
Pazario i danas mi iz US stigao DJI Mavic Air fly more combo sa sa još jednom baterijom i nd filterima :)
6d95fa226e856430ac43018af8a0ec39.jpg
917ab48249edfba95d51611b9c2d1ec2.jpg


Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
Kako a da te carina ne oleši? [emoji4]

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Donela mi ga je sestra i nije prijavila na ulazu u zemlju tj na aerodromu :)

Donela ga je otpakovanog :)

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
 
Pa ne znam. Da je platila carinu, izašlo bi skuplje nego kod Mađara, ja ne bi rizikovao za malo para. Kupio bi ga ovde.

Ali pošto si dobro prošao, sa srećom neka te služi. [emoji3]

Javi utiske kada ga budeš isprobao, najviše me interesuje da li se gubi, tj prekida konekcija.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Naletih na ovo juce u Jumbo-u :)

IMG_20181007_190424.jpg

@rodjen , za istu stvar sam ja hteo da rizikujem pre mesec dana , ali sam na kraju odustao , nek te lepo sluzi pa i da vidimo neku upotrebu :)
 
Poslednja izmena:
@Čkalja
Prvo, sestra ga je unela otpakovanog, u svom rucnom prtljagu a drugo ima australijsko državljanstvo pa je ušla kao stranac...

Hvala :)

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
 
Nije te bilo strah da te ne nahvataju?
Meni moj air stoji u ormanu zbog toga, ne mogu da se maltretiram sa njima

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Nije te bilo strah da te ne nahvataju?
Meni moj air stoji u ormanu zbog toga, ne mogu da se maltretiram sa njima

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
Malo mi frka ali me do sada niko nije cimao... Vodim računa što diskretni da budem :)

Da li je tebe neko cimao?


Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Nisam ni probao u beogradu, vozio na moru i na planinama

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
@biker hoćeš da puštamo dronove zajedno? [emoji4]

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
 
Evo sta se izmedju ostalog radilo na Kasandri u Julu ove godine:





Snimljeno DJI Spark-om. Preporucujem slusalice jer ima malo vise od muzike. :)
 
Poslednja izmena:
Pa ovo je sjajno :)

@biker & @rodjen_4_jula , nisam siguran koliko 2 drona mogu da budu diskretna :D
 
@Pe11e odličan klip, poziv da letimo važi i za tebe :)

@Čkalja pa onako mogu da budu diskretni [emoji5] a ti bi mogao da nam budeš spoter [emoji16]

Juče kad sam snimao crkvu sv. Marka puštao dva drona. Jedan žena vozila a drugi ja... Mada su na vrlo kratko dva drona letela (Mavic pro i Mavic air).

Ne moramo u centru da letimo, možemo negde malo zabačenije, Avala, Ada, 25i maj [emoji5]

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
hahaha :D ja uzivam kada su dronovi u pitanju :) najiskrenije :)

Ako budete isli rado cu vam praviti drustvo ;)
 
@Čkalja može ali se za sada niko ne javlja da hoće, mislim na one članove koji poseduju dronove [emoji4]

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
 
Cek, ako nas 4oro pusta dron sa istog mesta i tipa vidi nas murija, mnogo je teze da nas uhvate kada se razletimo na sve strane. xD
U tom slucaju ne zaboravite da na telefonu ostavite aktivan GPS ne bili izbegli da dron sleti na prvobitni home point. :)

Elem, ja se jos uvek ne usudjujem da letim po gradu, nisam se jos oslobodio. Prvo treba naci slobodan krov, a u tome sam bas bas los (nikada nisam ni nasao).
 
Poslednja izmena:
@Pe11e zašto krov?

Ja sam maltene samo vozio Mavic-a po gradu, da ne ureknem nisam ni jednom imao problema ali mi je i dalje svaki put frka. Nije kao ranije ali me uvek malo uvati frka [emoji23]

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
@Pe11e , bas to, zasto krov ?

Ne znam iz kog dela Beograda si, ali ima ih po nbgd otvorenih dosta...narocito blokovi oko auto puta....ja da posedujem nesto poput Sparka ili Mavica prva livada i cao....na Adu ili Avalu bih verovatno mnogo cesce isao nego inace :d

donji deo Kalemegdana.... ima toliko mesta....
 
@Pe11e zašto krov?

Ja sam maltene samo vozio Mavic-a po gradu, da ne ureknem nisam ni jednom imao problema ali mi je i dalje svaki put frka. Nije kao ranije ali me uvek malo uvati frka [emoji23]

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk

Pa mislim na krovove samo ako zelim po centru da letim. Sigurno necu stati na sred Pionirskog ili Studentskog parka i biti mamac za policiju.
Kod mene je problem sto ne zelim DA ME IKO vidi da pustam dron, ima *mjau**mjau**mjau**mjau**mjau**mjau* koje znaju vise problema da ti naprave nego murija.

@Pe11e , bas to, zasto krov ?

Ne znam iz kog dela Beograda si, ali ima ih po nbgd otvorenih dosta...narocito blokovi oko auto puta....ja da posedujem nesto poput Sparka ili Mavica prva livada i cao....na Adu ili Avalu bih verovatno mnogo cesce isao nego inace :d

donji deo Kalemegdana.... ima toliko mesta....

U Velikom Selu sam kod Beograda (odmah ispod Lesca) i tu sam se naleteo za sve pare. Sto pored Dunava, sto iznad poljana, ma nema sta nisam istrazio is vazduha. Nema ko da te maltretira, zavuces sa na neku zabecenu poljanu ili sumarak i uzivas pola sata (3 baterije na Sparku). Na Avali sam odradio panoramu, na Dunavu brdo fotki, na moru takodje. Kacim neke od boljih:
 

Prilozi

  • DJI_0001-Pano-Edit.jpg
    DJI_0001-Pano-Edit.jpg
    435 KB · Pregleda: 118
  • DJI_0202-HDR-Edit.jpg
    DJI_0202-HDR-Edit.jpg
    759.5 KB · Pregleda: 113
  • DJI_0205-HDR-Edit.jpg
    DJI_0205-HDR-Edit.jpg
    733.2 KB · Pregleda: 118
  • DJI_0001-2-Pano-Edit.jpg
    DJI_0001-2-Pano-Edit.jpg
    365.7 KB · Pregleda: 115
  • DJI_0001-Pano.jpg
    DJI_0001-Pano.jpg
    378.9 KB · Pregleda: 109
Nazad
Vrh Dno