Šta je novo?

Lumia 950 , 950 XL

moj poslednji telefon uzet u telenoru (galaxy note 3) se pojavio 25.septembra 2013 u svetu (predstavljen 4.og septembra), a ja sam ga iz telenora dobio 17.oktobra, dakle nepunih mesec dana nakon izlaska, tako da se nadam da mogu opet da budu azurni : )

Da, ali u pitanju je Samsung. Uzmi primer L640, prodaja počela u aprilu, a kod nas... Još kad se uzme u obzir da je ovo premijm telefon... Mislim da su nam šanse jako male. ;)
 
Poslednja izmena:
Pa i L930 je premijum pa ga je bilo kod operatera, sta reci o L1520 koja je takodje bila kod MTS-a, za druge ne znam... Treba ih sad smarati pitanjima da li ce ih uvrstiti u ponudu, da vide da ima interesovanja..
 
Bice ali tek pocetkom 2016-e. Pre toga jako tesko
 
A zasto se G4 vodi kao da je PV808? :) Pa Note 5 nista ne zaostaje za G4, meni je to cak i bolja kamera + ima nesto bolju stab. videa.

Sjajan kvalitet sa L950! Dobro, jesu promo fotke ali svejedno.
 
Pa ko je rekao da se vodi kao 808 :-D ima super kameru i odlican ui camere zaista, ovo kod lumie me iznenadilo ako su ovo fotke cisto slikane u auto modu onda stvarno kida camera.
Da se manemo pure view monstruma (808, 1020) opet su in mali senzori :p
 
Poslednja izmena:
Idi begaj

WP_20150906_10_02_20_Rich_LI.jpg
 
Kao prvo, nekulturno je reci nekome da lupa gluposti, a kao drugo, naravno da nisam mislio ozbiljno, smajli na kraju recenice to potvrdjuje :D
 
Stvarno @dejan87dex ubi te nervoza od kada si na androidu. Vrati se na win i smiri dušu. Vidiš kakave fine kamere ima :D
 
@ale izvini ako sam bio grub :-D ma zrkla 920 pa me vata nervoza :p
@tolero
Ne zurim akko bude nesto od te w10 platforme gRabim neku lumiju, ali za sada Z2 mi zavrsava sve sto mi treba od telefona, na lumiji bi imao samo dobru kameru, sve ostalo je na strani droida, budimo realni.
 
Kazu da Google polako sprema svoje aplikacije za W10 Mobile, ne sve, ali bar neke servise da pokrije za pocetak, i eto nam lepe price... :)

Bice skupe ove Lumie, ali k'o da mora da se jede svaki dan. xD
 
Firma me salje na sinergiju tako da cu obavezno odvojiti malo vremena da procackam ove lumie pa cu baciti neki review ovde : )
 
Ejh, ja ne merem, a rado bih da mogu...
 
Ja možda merem, ali neću. ;)
Dok 10-ka ne izađe kao gotov proizvod, ne bih ih gledao, da se nečim ne razočaram. ;)
 
92% of Lumia smrtphes shipped in 2Q15 were <$250. Will Microsoft's new strategy & Lumia950 be able to reverse this?

CR_mh1lUkAIdfb0.jpg


Isti izvor navodi i ovo:

Windows Phone market share estimated to be between 1% to 2% in 3Q15


Microsoft sold 5.8M Lumia phones (-38% YoY) & 25.5M non-Lumia phones (-41% YoY) in 1QFY16. Surface revenue decreased $236 million or 26% YoY

#Microsoft makes already more $$ from Android than WPs. Soon it will make more $$ from Feature Phs than Smrtphs too
CR_c3tmUkAAS35W.jpg
 
Poslednja izmena:
Jasno kao dan u tom prelasku ka w10m izgubili su status od 3% koji je bio 2014/2013.. Samo se pitam koje to feature telefone to MS ima, rebrendirane low end Nokie :-D
 
I mene to zanima..
 
Ako je ovo gore stvarno istina onda im svaka cas, ubili su sa kamerom. Čekamo jos neki snimak
 
[YOUTUBE]oa5UKsk_3Ko[/YOUTUBE]
 
Nazad
Vrh Dno