Šta je novo?

Lumia 950 , 950 XL

Evo uputstva da otključate FM Radio na svojim L950.
Pre otključavanja FMa prijavljivao mi je sistem da ne postoji fm radio čip. Nakon ovoga radio fm aplikacija radi savršeno normalno...
Noću kada putujem ili ne mogu da spavam obavezno pustim FM radio sa telefona!

LINK
 
Evo uputstva da otključate FM Radio na svojim L950.
Pre otključavanja FMa prijavljivao mi je sistem da ne postoji fm radio čip. Nakon ovoga radio fm aplikacija radi savršeno normalno...
Noću kada putujem ili ne mogu da spavam obavezno pustim FM radio sa telefona!

LINK

Hvala za link, reci mi to radi na bilo kojoj verziji w10m i na insajderu rs2?

Zasto su batalili fm radio , ne znam odakle im ta ideja ... neki kazu da je bila pre app fm u w10m ...
 
Verovatno radi na rs2. Nisam siguran. Brobaš i ne misliš ;)
BuiltIn app je bila do jesenas na svakom bildu i onda je naprasno izbaciše. Ajd što su izbacili app već su i preko registry baze "odsekli" čip na L950 pa kao da ne postoji za sistem.
Dijabole. Šta reći...

Sent from mTalk@Windows Phone
 
Poslednja izmena:
rR0Fs5r.jpg


Stigao Nilkin [emoji2]

Sent from mTalk
 
Meni na L950xl nece da se zalepi bas na ivicama. Nemam pojma sto. Jel to za L950 ili L950xl?
 
Ili je tempered glass faličan.
 
Ne bi to smelo tako. Znači da je ekran ispupčen na "sredini" a to ne bi smelo...

Sent from mTalk@Lumia 950

Imao sam prvo no name staklo i ono se odlepljivalo sa strane. I onda uzeo nillkin koje malo bolje drzi ali opet malo na 2 ivice se odlepljuje. Nisam primetio da je ekran ispupcen. A i ne znam da li moze upste da se ispupci ili je fabricka greska?
 
Neka greška jeste zasigurno.
Kupio sam jesenas P9 Lite koji sam dobio u vakum pakovanju (znači da jem ogućnost manipulacije isključena) i kome je obična folija stajala super dok se kaljeno staklo podvijalo na krajevima kao kod tebe...
Detaljnom analizom ustanovljeno je da je ekran u srednjem delu, fabrički, ispupčen i da kaljeno staklo zato nije moglo lepo da prione za isti :(
...
 
Moguce. Ko zna sta je u pitanju. Ali nije smak sveta i da jeste
 
Dogodi se ponekad... Faličan primerak temp. glass-a, imao sam isti problem, na mojoj L950.
Uzeo sam par za jedan euro i nillkin.
Prve dve nisu imale rupu za ambient light senzor, nillkinova nije lepo lovila ekran sa "lepilom" uz rubove. Pomislio sam da sam ga nekako zeznuo... U međuvremenu kupim panzer TG za 239sek i nikakav problem nemam...
Sad čekam za L650, nije nillkin, nema ih po netu...
 
Ljudi jel neko uzimao Frosted shield (Nilkin) sa Ali-a :)

Capture.JPG

Ima li u sebi nfc antenu i podrsku za bezicno punjenje?
 
Nema, to je samo obloga postojećeg, originalnog kućišta...
Bela je super i super se prlja, crvena je isto lepa, crna isto... imam sve tri...
 
Pogledajte LINK pa dajte svoj sud može li ovaj punjač za L950?
Izgleda mi jednostavno i ne-napadno...
 
Za neogeo
Mislim da moze. Za 930ku koristim DT 903 5W 2,5A. Na 950 je jaca baterija, ali taj je punjac cini mi se malo brzi.
 
Isto kao i na ovaj iz zida. Malo preko 2 sata. Ugreje se malo u donjem delu, ali nista preterano. Mada cini mi se da ga brze nabije od 4-5% do nekih 50-55% na bezicni, nego na ovaj iz zida, i to jako brzo.
 
Koliko sam video, ovaj punjač ima 1.7A izlazni struju. Puniće se duže ali who cares, manje će se grejati :)
Mislim da 15€ nije puno?...

P.S. Nađoh isti punjač za 10€ :d
Kinezi su čudo!
 
Poslednja izmena:
Koliko sam video, ovaj punjač ima 1.7A izlazni struju. Puniće se duže ali who cares, manje će se grejati :)
Mislim da 15€ nije puno?...

P.S. Nađoh isti punjač za 10€ :d
Kinezi su čudo!

Nemojte koristiti ovakve punjace, iz iskustva to govorim. Znaju vise stete da naprave. Baterije znaju da otkazu pa veca steta nego korist.Ustedece te na mostu a platiti na cupriji.
 
Ok.
Primljeno k' znanju.
Još nisam naručio.
tnx
 
Da li hoće da puni kada mu se ubode USB3.0 kabl koji se dobija uz, npr, L950?
Ja probao sa takvim punjačem koji već imam (5V-2A od SG Note) + usb3.0 kabl od L950 i neće da puni.
Generalno, telefon, lagano, punim pomenutim punjačem sa običnim usb2.0 kablom i musb/usb-c adapterčićem na kraju pomenutog kabla. Pregrevanja nema ni pod . razno.
 
Ja ovaj koristim za Wireless punjač, probao sam pre toga punjenje na L950 i L650 sa micro usb izlazom i nillkin type c. Ok radi.
 
Pozdrav ljudi!
Od skora sam u potrazi za novim telefonom, pored LG-G5 i Samsunga a520, neverovatno me privlaci lumia 950xl. Nisam od ljudi koji menjaju telefone kao carape-poslednje cetiri godine me odlično sluzi iphone 4s, sada bih iskreno da promenim malo, zbog finansijske situacije najvise. Sa wp nisam imao mnogo dodira; doduse devojci pre dve godine kupio lumia 630, radi ok, bez stucanja, s' tim sto je povremeno zeza notifikacija za viber...
Znam da je od pojave wp10 bilo problema sa aplikacijama, doduse na starijim telefonima, ali zanima me kako vas sluzi obzirom da je kod ove lumie fabricka verzija. Da li ima bagova sa aplikacijama, da li se tel zaglupi sto bi rekli, i na kraju, da li vredi ulozenog novca...
 
Deluje kao da nisi raspolozen za eksperimentisanje, a nazalost brutalno realno, WP/M telefoni su zesci eksperiment i dalje.. susresces se sa dosta nerviranja vec prvih par meseci, a kamoli da ga ne menjas godinama..

Ima bagova nazalost, ja sam imao iskustvo da sam ih imao sve vise i vise sa svakim update-om, umesto da bude kontra.. Aplikacije su ocaj i mnogih nema, ne znam, jedino ako bas hoces da probas WM10, pa posle da ga eventualno prodas..
 
Pozdrav ljudi!
Od skora sam u potrazi za novim telefonom, pored LG-G5 i Samsunga a520, neverovatno me privlaci lumia 950xl. Nisam od ljudi koji menjaju telefone kao carape-poslednje cetiri godine me odlično sluzi iphone 4s, sada bih iskreno da promenim malo, zbog finansijske situacije najvise. Sa wp nisam imao mnogo dodira; doduse devojci pre dve godine kupio lumia 630, radi ok, bez stucanja, s' tim sto je povremeno zeza notifikacija za viber...
Znam da je od pojave wp10 bilo problema sa aplikacijama, doduse na starijim telefonima, ali zanima me kako vas sluzi obzirom da je kod ove lumie fabricka verzija. Da li ima bagova sa aplikacijama, da li se tel zaglupi sto bi rekli, i na kraju, da li vredi ulozenog novca...

ODlično iskustvo za razliku od predhodnika sve preporuke :), ne znam koje aplikacije koristiš i u kojoj meri ali možeš proveriti ako ti je bitno da imaš brdo aplikacija u win storu da li ih ima i koje mogu da rade isti posao umesto njih, 630 ima windows 8.1, a win 10ka je po meni daleko lepša i kompletnija ali neki kažu ne i fluidnija od 8.1, svakako meni 10ka štima što ne znači da ćeš i ti biti zadovoljan, svakako moja preporuka tebi je da vidiš taj telefon pre nego što kupiš ...

OD aplikacija tipa FB (korstim edge za pregled), instagram ili mesinger rade loše tj treba ima nekoliko sekundi da se učitaju tako je kod mene verujem da je i kod ostalih ista situacija ali što se tiče stabilnosti samog OS-a ne zaglupljuje se što je meni važnije od brdo aplikacija u storu ... Viber je sređen bar se meni čini da je tako, mada više koristim whatsapp
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno