Šta je novo?

Lumia 950 , 950 XL

Akcija u MTSu za 'odabrane':)
 
Koliko je u Mts-u za odabrane

Soilent Green is People
 
Sala na konto cene od 300e kod nas. Zna se ko bi samo dobio takve cene.
 
Jel ima neki 950 na akciji u CH?I gde koja lova?Tamo mi je drugar trenutno pa bi mogao da uzme koji komad.

Sent from Lumia 735
 
Kupovinom preko interneta, samo kao pravno lice, tako je bar u Švedskoj, kupovinom u prodavnici, tražiš taks free, global blue, na izlazu iz zemlje traži povraćaj...
 
Gledam i Madjari na Kp digli cene sa 260 na 280-290, strasno.
 
http://www.pchc.ch/Telefon---Navi/T...026365.html?XTCsid=otv0p1ev1ikf85k9qu3jhtb6p2

Onaj prvi link za 950 xl nesto izmenili cenu ali evo na drugom mestu za ~265€
http://www.pchc.ch/Telefon---Navi/T...026365.html?XTCsid=otv0p1ev1ikf85k9qu3jhtb6p2
Ako moze da povrati PDV ili MVS kako se ovde kaze onda ga izadje bas dzabe. 220-30€

Koliko vidim MwSt. u Svici je 8%, tako da pre ce biti da za ovu sumu se nece nista dobiti :( Jer treba nekih 10e obicno odbiti za "admin fee", a ovde je MwSt. svega 19e.
 
COBA.png


Surfuce... :D
 
Meni nece ni home page njihov da otvori?
 
Ljudi treba mi nilkin staklo za 950 da uzimam preko ali-a ili ima negde u Bgu?!

-----------------------------------------------------------------------------------------

Sto se tice aktivacije led-a na 950 / xl ...

Capture.PNG
 
Poslednja izmena:
Ja sam sebi uzeo panzer glass, nije tada bilo nillkin.
 

Prilozi

  • fotor_(2).jpg
    fotor_(2).jpg
    653.5 KB · Pregleda: 103
Ljudi treba mi nilkin staklo za 950 da uzimam preko ali-a ili ima negde u Bgu?!

-----------------------------------------------------------------------------------------

Sto se tice aktivacije led-a na 950 / xl ...

Pogledajte prilog 218662

Uzmi sa allija, ja sam takodje uzeo pre dva meseca, fantasticne su. Ove iz 3g ne valjaju nista a iz ms_a jos gore, debele pa slab odziv a obaska sto imaju greske. Dve sam bio uzeo i na obe nisu bile probusene za senzor i kameru, ne radi glance a kamera jos gore. Nilkin odlicne.
 
Uzmi sa allija, ja sam takodje uzeo pre dva meseca, fantasticne su. Ove iz 3g ne valjaju nista a iz ms_a jos gore, debele pa slab odziv a obaska sto imaju greske. Dve sam bio uzeo i na obe nisu bile probusene za senzor i kameru, ne radi glance a kamera jos gore. Nilkin odlicne.

Hvala na savetu , upravo kupio :) do februara valjda stize :)
 
Potreban savet.
Ima li, uopšte, razlike između L950 i L950 Dual SIM (osim u LTE brzini koja je na prvoj 300/50 a na drugoj 150/50) ?
Nudi mi čovek u zamenu za ovaj moj Meizu U20... (polovna je i u dobrom je stanju) i na šta bih trebao da obratim pažnju prilikom pregleda ove Lumije ?

tnx
 
Uobičajeno, pozive sa obe kartice, kameru... Snimanje i to... Bateriju, dali je bucmasta...
 
Perfektno izgleda ali ima neku drljotinu na onom srebrnom krugu oko kamere.
Ok.
Proveriću pa ako sve bude u redu, eto mene u WP jatu sa jačim modelom :)
Evo da bacite pogled na pgrebotinu: http://prntscr.com/dwaxwp
 
Kolega sa posla kupuje telefon, mislio sam da mu preporucim lumiu 950 ss, pored mnostvo androida, inace on mnogo koristi viber, povremeno surf po netu, mnogo poziva i sms poruka, poneki foto i video. Da li je neko imao priliku da koristi lumiu 640 i 950 da mi kaze kolika je razlika izmedju ta 2 telefona, prvenstveno me interesuje kako ide kroz aplikacije, i trajanje baterije?

Sent from mTalk
 
Heh, to je kao da poredis Arc S i Galaxy S7 trenutno :) Ne salim se... L640 je stvarno slab telefon, meni je baterija za realno koriscenje dosta brzo isla.
Surf je bas crpeo.

L950 je skroz druga stvar. Ne znam kakve su u standby-u u poredjenju jer L950 sam samo aktivno koristio.

BTW, L640 je IPS, i to slabiji IPS, dok je L950 vrh AMOLED.
 
Kolega sa posla kupuje telefon, mislio sam da mu preporucim lumiu 950 ss, pored mnostvo androida, inace on mnogo koristi viber, povremeno surf po netu, mnogo poziva i sms poruka, poneki foto i video. Da li je neko imao priliku da koristi lumiu 640 i 950 da mi kaze kolika je razlika izmedju ta 2 telefona, prvenstveno me interesuje kako ide kroz aplikacije, i trajanje baterije?
L950 je bolji mnogo u odnosu na l640(bolja kamera,vise ram i interne memorije ,bolji ekran..) ali je i skuplji,l640 je odlican za onoliko koliko kosta.
 
Potreban savet.
Ima li, uopšte, razlike između L950 i L950 Dual SIM (osim u LTE brzini koja je na prvoj 300/50 a na drugoj 150/50) ?
Nudi mi čovek u zamenu za ovaj moj Meizu U20... (polovna je i u dobrom je stanju) i na šta bih trebao da obratim pažnju prilikom pregleda ove Lumije ?

tnx

Lol, porasli apetiti? ;)

Kolega sa posla kupuje telefon, mislio sam da mu preporucim lumiu 950 ss, pored mnostvo androida, inace on mnogo koristi viber, povremeno surf po netu, mnogo poziva i sms poruka, poneki foto i video. Da li je neko imao priliku da koristi lumiu 640 i 950 da mi kaze kolika je razlika izmedju ta 2 telefona, prvenstveno me interesuje kako ide kroz aplikacije, i trajanje baterije?

Sent from mTalk

Kao da porediš fiću i ferari. U odnosu na moju bivšu L735, L950/xl je barem 3x brža a baterija traje oko 30% duže. Kameru, rezoluciju i ostale džidža-bidže da ne spominjem.


Sent from mTalk Lumia 950xl
 
@neogeo, ta drljotina izgleda kao da je nastala nekim jacim grebanjem o neki metal ili kamen/keramiku. Proveri dobro kako radi telefon, pogotovu kamera. Obrisi zastitno staklo sociva i pogledaj da nema neke ogrebotine koje uticu na kvalitet fotografije. Proveri pozive, bluetooth, wifi, bateriju i generalno u kakvom je stanju kuciste tj. da li nije ispadao. Ako je sve ok, ne vidim razlog zasto da ne uzmes :)
 
Nazad
Vrh Dno