Šta je novo?

Lumia 950 , 950 XL

Te Mozo su skupe ako se dobro sećam, ali svakako sam izgled kućišta nije to što me odvraća od kupovine nego nesigurna i neizvesna budućnost 10ke.
 
Uzeo sam je na sniženju, bila je 199sek, sad mislim da je 237sek, tako nešto...
Sajt je komplett.se
 
@rotkod
Vidi prijatelju, ima da popiješ ban zbog frljanja sa tom tvojom valutom :) baci ti to u € pa da se nađemo na sredini

Sent from 640
 
20€ za Lumiu 950xl ili za kućište?

Sent from mTalk
 
Poslednja izmena:
Može savet. Našo sam 950 xl za 320 €. Da li da prodajem moj Samsung A5 2016 i kupim lumiu. Zbunjuje me Microsoft i njegovi planovi za WM10....

Послато са SM-A510F уз помоћ Тапатока
 
Prvo, sam moraš da odlučiš da li ti je bolji Android ili W10 telefon. Koji su ti prioriteti. Ako si zadovoljan sa onim što imaš onda znaš nastavak. Ako misliš da možeš na drugu platformu, onda menjaj.
Lično, tvoj Samsung ne može da se poredi sa 950, što se hardvera tiče. A opet, dobar je telefon. Sve zavisi čemu ti služe telefoni.
 
Ako mozes da se odreknes aplikacija kojih nema na W10 ili nisu kompletne kao na androidu onda slobodno prelazi. U suprotnom bices razocaran ponudom aplikacija
 
Dva radna dana mi izgura baterija i evo je sad na 13%. Usput pokupio i update za sistem. Ja zadovoljan.
 
WP_20161209_06_56_50_Pro.jpg

Iz sela moga malenog jutros :D Skupio sam hrabrosti da izadjem napolje i opalim jednu :D
 
Ja i hladnoca se ne podnosimo ama nikako. Sve nize od 20 je meni kao dam u Sibiru.
 
Moglo je i bolje ali je bilo tako hladno da sam jedva izdrzao da opalim jednu :D Veruj mi da su se oblaci razisli posle bukvalo 3min. Imao sam srece :)
 
9158c6fde619e3a9a7bd643d00960131.jpg


Da se pohvalim [emoji170] WP4ever [emoji89] pala je 950 [emoji170]
 
Cestitam Dejane !Uzivaj u njoj :)
I kazi nam kakvi su ti utisci :)
 
Čestitke i da te dobro služi.

Kad budeš mogao snimi klip u pokretu pa mi baci da pogledam.
Hvala.
 
Cestitam Dejane !Uzivaj u njoj :)
I kazi nam kakvi su ti utisci :)

Hvala Hvala ;)

Cekajte da setujem sve ovo , nudi mi 393.448 i nesto MICROSOFTMDG wtf :D jel to firmware?

Ljudi imam star backup poruka i svega sto sam imao jos na 1020 wp 8.1 , jel to moye nekako da vrati kroy restore?
@Cvoruga hocu hocu polako da se malo uhodam XD
 
Trebalo bi da je firmware kojim je stigao dttw...samo se opusti i sacekaj da se sve lepo spakuje :)
 
Svaka čast lep telefon nadam se da ćeš biti zadovoljan, nadam se da ću ga i ja imati u nekoj skorijoj budućnosti.

Soilent Green is People
 
Poslednja izmena:
Moze ako se logujes istim nalogom kao na 1020 i nda povuces beckup
 
Sa kamerom samo polako, isprobavaj, menjaj, kombinuj. Ako vec nisi, upoznaj se sa tehnickim osnovama fotografije pa testiraj sam sebi duze vreme ekspozicije, white balance itd. jer automatika radi OK posao ali kad uzmes kontrolu pod svoje onda tek shvatis kakvu zver od kamere imas. I ono najbitnije, ne razmisljaj dvaput da li da fotkas ili ne.
 
Sa kamerom samo polako, isprobavaj, menjaj, kombinuj. Ako vec nisi, upoznaj se sa tehnickim osnovama fotografije pa testiraj sam sebi duze vreme ekspozicije, white balance itd. jer automatika radi OK posao ali kad uzmes kontrolu pod svoje onda tek shvatis kakvu zver od kamere imas. I ono najbitnije, ne razmisljaj dvaput da li da fotkas ili ne.

:D imao sam ja ipre camera monstruma 1020 , a nije mi ovo prvi WP , ih imao sam 800, 720, 920 ;)
Mogu da kazem da je super kamera :happy: samo jos malo da poprave ove softverske stvari, moze sve to bar malo bolje.

@ROCK hvala povukao je backup sa 1020, tj poruke lol pre 2 god stare, bila je fora sam u porukama ka kliknem da se uloguje.
Ljudi kako sa droida Z2 da povucem sms poruke??? ima neki tool??

Izvalio sam kada postavimo na 950 postavi Settings > Display na 350 skaliranje onda u onom multitasking meniu stavi grid aplikacija , bas fino izgleda, dok na 400% toga nema ...
Display za klasu bolji od Z2 drzim ga na 50% plus otkacen onaj automatic mode, kvalitet zvuka pri razgovoru je isto odlican , zvucnik jeste mono ali je super i dovoljno glasan.
Mislim da ce mi biti main phone, cim ga lepo podesim i prebacim stvari sa Z2, nadam se da ce RS2 i RS3 ovim lumiama doneti bar po koju novu / korisnu opciju :D


Ljudi dajte neku preporuku koje staklo da uzmem / Nilkin?
Videcu i mozo da pazarim, ovo mi se bas dopalo na prvi pogled :) crni mozooo

OMG koji je ovaj drogeras XD



maxresdefault.jpg

Ima li nekih tako dobrih mozda jeftinijih ??
 
Poslednja izmena:
Nillkin ne prekriva baš sve, a pripazi se kupovine onih koji nemaju rupu za senzor svetla...
Ja sam ovde kupio neki, u elgiganten.se , dosta sam platio to staklo...
Imam crni mozzo, bez aluminijuma, a imam i nillkin crvenu i crnu... Pa menjam.
 
Nazad
Vrh Dno