Šta je novo?

Lumia 950 , 950 XL

Ok videcemo onda 950 ili xl ;-)
Z2 je dimenzija 950 zato gledam 950 i favorizujem isto, a te minimalne razlike nebi bile presudne.
 
Pa s obzirom da planiras da zadrzis Z2 onda uzmi 950XL, da imas win phablet :)

Sent from my D6503
 
Pa nista, onda kupi neku svemocnu 4" displ. Lumiu [emoji123] [emoji23]

Sent from my D6503
 
Ok videcemo onda 950 ili xl ;-)
Z2 je dimenzija 950 zato gledam 950 i favorizujem isto, a te minimalne razlike nebi bile presudne.

Ja sam imao Z3 nedelju dana pre XL.
Kratko i jasno, Sony deluje jadno nakon migracije. Nebo i zemlja razlika u kvalitetu signala, pogotovo ekrana, zvuka, kamere.
Pre Z3 sam bio na Nexusu 5X, sa kojim je borba ravnopravnija, ali koji opet ima losiji ekran i zvuk, ali ima skener otiska prsta.

Inace, Mozo maska, koza i metal drasticno menja percepciju o kvalitetu uredjaja u ruci
 
Ja sam imao Z3 nedelju dana pre XL.
Kratko i jasno, Sony deluje jadno nakon migracije. Nebo i zemlja razlika u kvalitetu signala, pogotovo ekrana, zvuka, kamere.
Pre Z3 sam bio na Nexusu 5X, sa kojim je borba ravnopravnija, ali koji opet ima losiji ekran i zvuk, ali ima skener otiska prsta.

Inace, Mozo maska, koza i metal drasticno menja percepciju o kvalitetu uredjaja u ruci
Ok ides u preveliki off a bogami i predrasude, oceniti nesto kao z2 jadno je prosto neozbiljno.
Z2 sam ako nisi uocio uporedio sa 950 po pitanju dimenzija, sve vece od toga me ne zanima.
Podsecam Z2 je bio 2014 jedan od najkompletnijih uredjaja, a 2015 i moze se reci best buy, mnogi ga i 2016 koriste kao i Z3.
 
Poslednja izmena:
Ok ides u preveliki off a bogami i predrasude, oceniti nesto kao z2 jadno je prosto neozbiljno.
Z2 sam ako nisi uocio uporedio sa 950 po pitanju dimenzija, sve vece od toga me ne zanima.
Podsecam Z2 je bio 2014 jedan od najkompletnijih uredjaja, a 2015 i moze se reci best buy, mnogi ga i 2016 koriste kao i Z3.

Predrasuda je kada pricas bez ikakve predstave o tome o cemu pricas. Ja direktno poredim telefone koje sam posedovao, tj. koristio.
Apsolutno ne postoji hardverska stavka u kojoj je Z3 bolji.

Video sam da pises o dimenzijama. Veoma su uporedive, samo sto je lepsi secaj u ruci staklo i metal od plastike. Zato sam i pomenuo Mozo, jer onda imas kozu i metal i to vise ne deluje jeftino.

Iskreno, svaka preporuka za 950, pogotovo XL kome ne smeta dimenzija uredjaja
 
Kad ga kupujes pa da nam preneses utiske i da li ti je bolji od Z2 :)?
Naravno, z2 preko 15 meseci koristim, generalno jos uvek sam zadovoljan sa njim.
Ali moram opet lymiu da posedujem, to je kao kada ste sa nekon fufom koja stalno ide od vas bezi pa se vi vracate tj trzite opet nju [emoji23]
@nemanja ako si ga ima samo nedelju dana onda i nemas neki sud, to je vec povrsan su...
Imao sam i pre lunie koje su bile tenkovi, ove 950 i 950xl su korak nazad po tom pitanju, suludo je njih porediti po tom pitanju sa Z serijom.
 
Poslednja izmena:
Zna li neko da li bi Sony MH1C sluske radile na 950XL?
 
Moze uz odgovarajuci adapter.
 
5ea5e1f6638530916585bacaef1aa04c.jpg


Pardon zaebao sam se za MH1 treba adapter te koristim na Z2, za MH1c ne treba [emoji12]

krastavac samo je pitanje dal ce kontrole da mu rade.

MH1 su odlicne sluske, moje main [emoji56]

3fcb6fc185ef74e5fdb4e279af3fec58.jpg


Jasno mozes prepoznati:

MH1 su sa SE logo
MH1c su novije bez logoa

Inace razlika je samo u kontaktima u 3.5 jacku tj ovo:
 
Poslednja izmena:
0e3d48031eb1b5195baea2e2f89efa51.jpg


Zato i na MH1 za novije telefone treba adapter.
 
Hvala na iscrpnom odgovoru :)
 
Juče sam kratko probao i sistem leti, nema veze sa šitom od 10ke kada je tek puštena, baš lepo radi.

Da nemam negativna iskustva i da košta 200€ pazario bi ga, sem kineskog jeftinog izgleda ostalo je dobro.
 
Pa sunce mu zarko, ne oblacis telefon na sebe nego ti 80% vremena stoji u dzepu, 10% na punjacu i 10% na stolu sa kljucevima od VW Golfa 2 :D
 
Juče sam kratko probao i sistem leti, nema veze sa šitom od 10ke kada je tek puštena, baš lepo radi.

Da nemam negativna iskustva i da košta 200€ pazario bi ga, sem kineskog jeftinog izgleda ostalo je dobro.
Cek po tvom nekom utisku, 950 ima uzasanu masku u odnosu na N5X?
 
830 je imala bolju masku i Al i bila lepotica za 950.
Sa druge strane 950 je pobeđuje u radu, mada sam ja bio na prvim bagovitim verzijama 10ke.
 
Reći ću vam... Vas verovatno nervira kućište, ne dizajn...
Kad ga držiš u ruci i pozadi pomeraš prste, daje zvuk kao papir, kao neki shit materijal...
Istina... Imam mozo crnu, bez onog alu.. ruba, potpuno drugi doživljaj...
Mislim da je ms kućište debelo 1mm... Zato je i osećaj takav...
 
Nazad
Vrh Dno