Šta je novo?

Lumia 950 , 950 XL

Mogu oni kostati koliko hoce, ali cim je nesto skuplje od iPhone-a nema tu mesta za prodaju :)

BTW, zar nece biti Dual SIM verzije??
 
Ja sam ubedjen da ce ti telefoni biti dobro dizajnirani, hardverski odlicni i kvalitetni uz WP10 koji je kakav-takav korak napred za WP ali uz te najavljene (pre)visoke cene mogu da se pozdrave sa dobrom prodajom. Zna se odavno da prodaja jeftinih lumia i onih iz srednje klase drzi WP na tih 2-3%.

Ali kapiram da ce ti telefoni brzo ispod 450e po oglasima pa ko hoce WP10 sa najjacim hardverom posle samo par meseci ce moci da kupi takav telefon za skoro duplo manje od pocetne cene M$-a.
 
Treba da budu bar po 100€ jeftinije od glavnih konkurenata npr od s6 l940 i od note5 xl model ako hoce bar malo da pridobiju trziste. Kad oppo moze da kosta pola od s6 sa istim hardvetom moze i ms da stavi 20% nize cene
 
Izgubili su kompas, ne znam kako drugačije da opišem ponašanje MSa
 
Ako im budu ovako popularne cene, vraticu se na android...
 
Lumia 940 XL : Première photos d’un prototype ?!

Lumia-940-XL-Proto-01.jpg

Lumia-940-XL-Proto-03.jpg


Lumia-940-XL-Proto-02.jpg

Mislim da ce ona manja 940 ili 950 lumia biti pun pogodak, mislim i XL ce biti do 00 ali je phablet..
 
Poslednja izmena:
Evo i slika novih Lumija.Prva je Lumia 940XL/950XL,a druga je njen mlađi brat 940/950
940.png
Izvor:Evleaks
 
I meni plavi izgleda lepse.
Dve iritantne stvari,na oba tel, ne mnogo bitne: rupica za mikrofon sa prednje strane nije cak ni po sredini...i microsoft logo pozadi koji deluje stvarno jeftino, bolji je onaj nakoseni.

P.S. button-i na XL modelu imaju cudan raspored...
 
Poslednja izmena:
Odvratni svakako nisu, ali imaju malo izgled jeftinijeg telefona. U svakom slucaju ovo su renderi, tako da nije strasno, kad samo pomislim kako je ruzno izgledao iPhone 6 i samsung g s6 na prvim slikama...
Isti su i izbačeni u prodaju. Ne znam, meni su očaj, pogotovo kad se uporedi sa 930. Još mi ovaj m$ logo sa zadnje strane deluje kao da će da svetli
 
Ruzni telefoni, korak nazad u odnosu na starije Nokia Lumie.
 
Sta znam nije lose.. Jedino je zvucnik na najgorem mogucem mestu ala s3. Valjda nece biti preskupe
 
Koliko su odvratni, ništa bez nokie.

Stvarno su uspeli da unazade dizajn inace sjajnih Lumia ali i ovo moze da prodje.. jbni M$, nista ne znaju da odrade kako treba.. bukvalno mi nikad nece biti jasno kako ta kompanija nije deo istorije..
 
Definitivno je po meni zvucnik najgora moguca stvar koja se vidi ovde na slici ukoliko su uopse verodostojne..Zasto je problem spakovati ih napred kad nema hw tastera nikako mi nije jasno i to ne samo oni nego i svi drugi.. Koliko je samo lepsi dozivljaj kada gledas neki video na telefonu a zvucnici okrenuti ka tebi...

- Stvar ukusa, ali meni je veci korak unazad u pogledu poznatog Lumia dizajna bila 930.. Nekako mi je taj telefon nedefinisan, odlican je, ali mi je nekako ne znam kako bi ga opisao, kao da sam ocekivao vise od naslednika 925.. ovako meehh..
 
Poslednja izmena:
Tako sam i ja mislio o L930 dok sam je gledao na slikama. Onda sam je video uživo, promenio mišljenje, i na kraju kupio. I sad mislim da je, uz 925, estetski najugodnija Lumija.
 
Meni se bas svidja ovakav dizajn i verujem da ce uzivo biti jos lepsi. Barem guraju neki svoj dizan, a ne ko svaka susa sto se trudi da iskopira iPhone. Nego zar nije Nokia krenula sa ovakvim dizajnom, a ne Microsoft?
 
Nazad
Vrh Dno