Šta je novo?

Lumia 950 , 950 XL

WP_20160111_21_08_08_Pro.jpg

WP_20160111_21_08_53_Pro.jpg

WP_20160111_21_07_58_Pro.jpg
 
@rotkod. Napravi direktno poredjenje kamera 1020 i L950. Bas bi zanimljivo bilo da preneses direktne utiske :)
 
Ma mogu ljudi da pricaju sta hoce ali meni ta all black prednja strana sa clear black ekranom izgleda premocno.
Jedina je mana sto se ne razlikuje izgledom puno od moje 640.
Ali u svakom slucaju premocan tel.

Moracu da ga uzmem.
 
L950 vs L1020... Mislim da ga još ne šije... U brzini da... Opet.. To je moj utisak... Tu su... Ne znam ni sam... :)
 
1020 mora izvući bolji DNG jedino ti JPG algoritmi ako su bolji kod 950
 
Da, radi ovaj nacin instalacije bez problema. Nisam malo navikao na ovaj "android way" nacin na WP ali bitno da radi. Medjutim, stvarno ne vidim razliku, istu ovakvu navigaciju imamo i u samim Windows mapama.
 
Ma navikao sam se na here, a imam i dosta omiljenih... Nego... L950 je prodisao sa insiderom i zadnjim updateom... Samo me zanima, zna li neko koji je zadnji firmware... ...02014 je u njemu, ima li noviji?

Hvala za here i foru... :D
 
Pozdrav svima, da se javim i ja sa mojim utiscima o novoj lumiji. Uzeo sam je preko vipa, daju i display dock gratis, mene je izasao nesto ispod 30 hiljada na ugovor...
Veceras sam stavio insider preview poslednji, i slazem se sa postom iznad, telefon je stvarno prodisao. Imao je po koji bag pre, ali sada radi sasvim dobro. Probao sam i continuum, radi ok, nisam ga koristio puno pa nemam neke vece utiske. Kamera je super, ostatak je bolji nego moja lumia 920...
 
Pozdrav svima, da se javim i ja sa mojim utiscima o novoj lumiji. Uzeo sam je preko vipa, daju i display dock gratis, mene je izasao nesto ispod 30 hiljada na ugovor...
Veceras sam stavio insider preview poslednji, i slazem se sa postom iznad, telefon je stvarno prodisao. Imao je po koji bag pre, ali sada radi sasvim dobro. Probao sam i continuum, radi ok, nisam ga koristio puno pa nemam neke vece utiske. Kamera je super, ostatak je bolji nego moja lumia 920...

Baci neki utisak za bateriju , mnogo su se žalili na nju.
 
Juce je stigao telefon tako da jos nisam krenuo normalno da ga koristim. :) Inace, puni se jako brzo sa ovim usb c punjacem. Pre updatea se dosta grejao telefon, ali moguce je da je i zbog raznih background procesa i azuriranja programa. Od insidera je sve ok, videcemo ovih dana...
 
Ima par zabadanja... Bar ja uvek uspem... Otvaranje Messengera iz facebooka... Ne uvek... Danas sam se desilo... Ipak, puno bolje nego sa 29.
 
Na koliko drzis brightness? Ja sam smanjio sa 50 na 25, svakako mi vise odgovara, cini mi se da se znacajno manje greje ekran.
 
Stavio sam na auto i 25%, tako držim na svim uređajima... Meni jače od toga prži oči.
 
Možda je samo za L550, 950.. XL
Nisam dobio na L925 i L1020...
Stavio sam na 0% svetlo i na auto...
:D
 
Vidimo za neki dan kada se završi glasanje , objaviće, čisto onako pitam da li možete da pogodite :). Meni ovaj pod B deluje ok .
 
Deluje kao da nisu izmesali snimke, ovako, svaki crop je najbolji na B slici. Da ne tumacim koji je koji telefon, skoro sigurno je lumia pod B zbog rezolucije, a i ova windows camera daje svetlije boje nego lumia camera pre.
 
I ja mislim da je pod B i na mojoj 925 su takve boje, pomalo isprane...
 
meni je D mnogo bolje tj. manje processinga ima mekša je slika valjda zato što sam navikao na 808...vidim sad da je Note 5 u pitanju
 
haha, haos...lumia fanovi u soku :p Jedino mi nije jasno kako su dobili ovako tamne boje i sto su stavili ovu iphone rezoluciju.
Nego, note 5 je do skoro, po svim testovima i komentarima, imao malo slabiju kameru od LG g4...sad odjednom kamera kao da je procvetala.
 
Meni na oko V10 fotke mnogo bolje.
 
Nazad
Vrh Dno