Šta je novo?

Lumia 950 , 950 XL

Koju da uzmem...? Belu ili crnu L950...? Stavljam nillkin na nju... Ako je bela crnu futrolu, a ako je crna crvenu... Nillkin scrub...
 
Naravno... Nego lepa je i bela... Videću... Možda uzmem baš crnu.
U svakom slučaju... Onda bi stavio crvenu oblogu... :D
 
Crnu naravno ali ukusi su različiti :)

Uvek sam za crni telefon ali to nije toliko presudno za Lumie (ili recimo Nexus 5) koji imaju crnu celu prednju stranu, a iza moze da bude i belo. Belo je odvratno kad je napred, pa onako strci ekran, prednja kamera, proximity, 7 crnih rupa ima u gornjem delu ekrana, Samsung trade mark :d
 
Ja sam se nesto razocarao sa Nillkin futrolama. Meni je pao dva puta na parket i oba puta mi je Nillkin puko. Na dodir je jako prijatna i lepo odradjena ali je plastika jako krhka i puca prilikom pada. Ali mi je bar telefon neostecen:)
 
Uvek sam za crni telefon ali to nije toliko presudno za Lumie (ili recimo Nexus 5) koji imaju crnu celu prednju stranu, a iza moze da bude i belo. Belo je odvratno kad je napred, pa onako strci ekran, prednja kamera, proximity, 7 crnih rupa ima u gornjem delu ekrana, Samsung trade mark :d

I ja to ne podnosim zato ne volim skoro ni jedan android osim nexusa.


rotkod kad uzmes javi kako je sta posto i ja planiram da je uzmem kad srede ove windows bagove. Meni na 640 radi win 10 skoro savrseno a kazu da na 950 radi mnogo losije iz nekog razloga.
 
Ja sam se nesto razocarao sa Nillkin futrolama. Meni je pao dva puta na parket i oba puta mi je Nillkin puko. Na dodir je jako prijatna i lepo odradjena ali je plastika jako krhka i puca prilikom pada. Ali mi je bar telefon neostecen:)

Ja nikad nisam koristio ni jednu futrolu. 640 mi padala par puta i ovaj back cover skoro ne ostecen kad se osteti kupicu na ebay za 6$ nov. Ne vidim poentu futrola na telefonima koji imaju ovakav back cover koji se ceo menja.

Ok na 950 postoji malo veci rizik za ekran ali retko koja futrola ga stiti i onako.
 
Ja ne pričam za nillkin case na l950 već generalno. Moja nillkin futrola je pukla na flex-u 2 ali je kvalitet plastike isti za sve modele
 
Za keš, bratovom karticom... 5490sek -25%... 4111sek, elgiganten...
 
Moj plan je... Stavljanje temp. glass-a i crveni nillkin scrub... Crna verzija....
Jurio sam dual sim.. Samo on postoji na orange i vidim da su se ljudi žalili na isporuku robe... Oštećena lumia u transportu...
Zato i uzimam u elgigantenu...
Polako... Prvo da je uzmem... Inače... Uspio sam blokirati uzorak i odradio hard reset... :D
WP_20160109_11_55_39_Pro.jpg
 
Poslednja izmena:
Izašle su maske u boji na Ali-ju ima ih za 3$:
lumia-950-xl-cases-colors-blue[2][1].png
Da napomenem da nisu originalne i nemaju opciju za bežično punjenje.
 
@rotkod, moj predlog je bela sa crvenim Nillkin, to je fora. Kada ti dosadi crvena, staviš crnu, totalno drugi fon. Postavljao sam negde na benču slike belog G2 sa crvenim Nillkin, kako sam stavio crveni skroz kao da je drugi fon.

ps.
Evo mog guzatog 808, tražim mu baš crvenu ili plavu Nillkin:


Beli ko bonbon :)
 
Poslednja izmena:

Druze javi kad ga uzmes i to sve. I kazi mi kakva je garancija? Ako je sve ok bolje mi ako ti mozes da uzmem od tebe za recimo 500€ nego da kupujem kod nas za dosta vece pare.

Dok mozes i da zadrzis to mi nije potrebno.

Koju boju uzimas?
 
Poslednja izmena:
Pametno. Slike i utisci kad stigneš da malo budem ljubomoran :) Tj da se nerviram što situacija sa aplikacijama nije malo bolja jer bih ti već sedeo na glavi da uzmeš i meni :) Dobro da te služi!
 
Utisak... Prvo da stavim bar 10586.29... I ostalo... Jer je u njemu stari build... Pa ću onda da vam kažem... Žao mi je sam što sam krenuo OTA... Umesto da sam flashovao sa win. recovery... No... Hajde sad... To mogu uvek...
 
Čestitam. Čekamo utiske.
 
Bo'me, cekamo. :D
 
Darko je najbolje rekao... Instaliraću za koji dan... Ovako... Glupost koja me nervira... Nekad zabode u settings...
I ne mogu da nađem here drive+ da instaliram...
 
Here drive je valjda povučen is radnje . Pričali su da će ga pustiti ponovo za neku nedelju. Imaš maps ,iste mape...
 
Ne treba ti Here drive+, navigacija na isti način radi iz Windows mapa.
 
Slikaću je jedan dan... Pa ću staviti slike...
 
Nazad
Vrh Dno