Šta je novo?

Lumia 950 , 950 XL

Telenor je preterao sa cenom 96000 din. Ajde bre molim te.

Mene samo nervira sto 950 jos nije dostupna na Microsoftovom sajtu iz nekog razloga.

550$ free shipping.

Kod nas 800€

Moraš da imaš u vidu da se operatorima ne isplati da prodaju samo telefone već telefone sa paketom stoga je i mnogo viša cena nego u radnjama ako želiš samo telefon...inače kod nas je Lumia 950 oko 650 evra.
 
Telenor je preterao sa cenom 96000 din. Ajde bre molim te.

Mene samo nervira sto 950 jos nije dostupna na Microsoftovom sajtu iz nekog razloga.

550$ free shipping.

Kod nas 800€

Kod Telenora je uvek i bila preterana cena ali mislim da je to do dobavljača, a ne Telenora. Mada to ne olakšava ništa nadam se da taman kada mi izađe ugovor za godinu dana će cena ipak biti nešto prihvatljivija. :mad::mad::mad::mad:
 
Poslednja izmena:
Nije tema ali izgleda 3 puta bolje od ovih "flagship" Lumia:

ww.png


http://www.phonearena.com/news/New-render-of-the-Microsoft-Lumia-850-surfaces_id76594

Sve sem bazela... :S:
 
Ma da, i ona je odvratna. 730,830,930 pojam lepote za ove nove
 
Nekako mi se te boje ne uklapaju nikako...

Inace, nadao sam se boljem pd celokupne serije novih Lumia, nadajuci se da ce 750 ili 850 da budu vredne kupovine u skorije vreme, ali mi se sad nekako jos vise cini da je 830 kupovina bez premca.

Inace, odlucio sam da neko vreme zadrzim 1020, i iako ne mogu da se naviknem na 4.5" to kako lepo radi WP8.1 i koliko mi odgovara je bas banja. :)
 
Dakle ostaje još MTS da da ponudu ako je i daju u dogledno vreme :)...
 





Instagram,Spotify i ostale 8.1 su toliko spore i loše da ovakav test i ne pokazuje previše. Tek kad izađu win 10 app vredi testirati. Ovaj Spotify se vuče kao puž na sd 810 , smešno, treba mu 9 s da se upali.
 
Poslednja izmena:
Poslednja izmena:
Instagram,Spotify i ostale 8.1 su toliko spore i loše da ovakav test i ne pokazuje previše. Tek kad izađu win 10 app vredi testirati. Ovaj Spotify se vuče kao puž na sd 810 , smešno, treba mu 9 s da se upali.

Slezem se da test nije 100% fer. Ali..

Kada mislis da ce izaci navedene aplikacije? za 5-6 meseci, godinu dana?...i do tada svi treba da cekaju da bi se odlucili za telefon?
 
Slezem se da test nije 100% fer. Ali..

Kada mislis da ce izaci navedene aplikacije? za 5-6 meseci, godinu dana?...i do tada svi treba da cekaju da bi se odlucili za telefon?

To stoji nego mislim test kao test mi je glup . Zašto bih merio koliko mi treba vremena za boot ? Ko želi da kupi telefon kupiće ga, sigurno neće gledati ovakve testove i čekati na odluku.
 
Danas sam se igrao malo Lumiom 950 u Telenoru u Novom Merkatoru, jer ga imaju izloženog. Obzirom da posedujem Lumiu 920 sa instaliranim WM 10 nije mi bilo ništa nepoznato, jedino što sam odmah primetio je Continuum app. Nisam ga nešto dugo čačkao pa mogu da prokomentarišem jedino utisak koji je telefon ostavio na mene. Dobro izgleda, lepo leži u ruci, i deluje dosta veći od Iphona 6s a samo nešto malo manji od 6s plus. Međutim, pošto ovaj telefon zaista dugo očekujem iskreno moram da kažem da me nije osvojio na prvi pogled. Izgledom me najviše podseća na Lumiu 640 i sama plastika deluje nekako obično. Meni se čini da moja Lumia 920 (koja mi inače odlično radi na insider WM 10 verziji), deluje mnogo više kao premium model u odnosu na 950. Naravno mislim na izgled telefona. A i preskup je brate. Uz Play duo paket je 61000, preterali su sa cenom, i za sada ne verujem da ću je uzimati. Očekivao sam da će biti znatno jeftiniji uz paket i ugovornu obavezu, pa ću još sačekati, 920 mi je još uvek odličan telefon.
 
Danas sam se igrao malo Lumiom 950 u Telenoru u Novom Merkatoru, jer ga imaju izloženog. Obzirom da posedujem Lumiu 920 sa instaliranim WM 10 nije mi bilo ništa nepoznato, jedino što sam odmah primetio je Continuum app. Nisam ga nešto dugo čačkao pa mogu da prokomentarišem jedino utisak koji je telefon ostavio na mene. Dobro izgleda, lepo leži u ruci, i deluje dosta veći od Iphona 6s a samo nešto malo manji od 6s plus. Međutim, pošto ovaj telefon zaista dugo očekujem iskreno moram da kažem da me nije osvojio na prvi pogled. Izgledom me najviše podseća na Lumiu 640 i sama plastika deluje nekako obično. Meni se čini da moja Lumia 920 (koja mi inače odlično radi na insider WM 10 verziji), deluje mnogo više kao premium model u odnosu na 950. Naravno mislim na izgled telefona. A i preskup je brate. Uz Play duo paket je 61000, preterali su sa cenom, i za sada ne verujem da ću je uzimati. Očekivao sam da će biti znatno jeftiniji uz paket i ugovornu obavezu, pa ću još sačekati, 920 mi je još uvek odličan telefon.
I ja sam imao 920, mislim da je to najbolja plastika koju sam imao na telefonu. Inace, sve ovo što si napisao, isti utisak sam stekao gledajući klipove, mislio sam da je uživo to bolje, ali ipak ne, steta.
 
Jel kupio neko ovaj telefon vec? Ja jos cekam da se pojavi na MS sajtu da ga narucim. Ovde kod nas je preskup.
 
Danas sam malo čačkao L950. Tel deluje lepo ali se slazem sa većinom da je plastika zadnjeg poklopca na prvi pogled deluje jeftino i nema neke razlike u odnosu na npr L640. Cak meni deluje kao da je od 100% istog materijala. Uoste ne izgleda kao telefon ok 500+ €. Ja bi odmah kupio onaj zadnji poklopac koji je od aluminijuma a pozadi koža. Inače tel je lepo uklopljen. Deluje čvrsto i nema krckanja. Nisam mnogo čačkao meni ili kameru ali nisam primetio neko veliko seckanje.
 
Danas sam malo čačkao L950. Tel deluje lepo ali se slazem sa većinom da je plastika zadnjeg poklopca na prvi pogled deluje jeftino i nema neke razlike u odnosu na npr L640. Cak meni deluje kao da je od 100% istog materijala. Uoste ne izgleda kao telefon ok 500+ €. Ja bi odmah kupio onaj zadnji poklopac koji je od aluminijuma a pozadi koža. Inače tel je lepo uklopljen. Deluje čvrsto i nema krckanja. Nisam mnogo čačkao meni ili kameru ali nisam primetio neko veliko seckanje.

Samo da te razocaram - taj deo nije od aluminijuma nego plastika ofarbana da lici na metal. :D
 
Onda je s.....e. Da je aluminijum bilo bi 100x bolje. A ne kao na samsunzima imitacija Al koji se guli. Ne kapiram sto nisu stavili pravi Al???
 
Sve razumem... Ali da lumia 650 ima aliminijum frame, a 950 ne...
 
Nema potrebe za 650-icom, kad je 640-ka i dalje vrhunski telefon.
 
Nazad
Vrh Dno