Šta je novo?

Lumia 950 , 950 XL

Kod njih mozda a kod nas ce pre da prodaju odvojeno nego da poklone..
Ima i na klipu gore gde je onaj sto prica 20 minuta kupio fon i ocigledno nema toga u retail pakovanju (cini mi se da je att telefon). Oni su tamo odlucili da im se "isplati" da daju odredjeno vreme to kao poklon
 
Bas me zivo zanima dali ce se i nasim operaterima isplatiti da poklanjaju..Mada,buduci da microsoft u pakovanje stavlja trenutno samo punjac mislim da bi bili zadovoljni i sa usb kablom..
 
Gledam sada ovaj pregled na windows central, brate mili ova 950 laguje nenormalno, ceo ui je prozet lagom.

Gde bre laguje...

Sad sam ponovo gledao video i jedino primetih da kad mex stavi jabuku pored L950 kako na 950 lepo klizi a na jabukici skrol levo desno skakuce !!!
 
Nemoj tako Jabuka ima fart touch :-D
 
ala ubi covek koliko je smorio...

postade drugi telefon :D ovako izgleda ekstra, jos da naprave fazon sa bojama kao za starije lumije i mene ovaj tel asocira na 930, samo tanji
 
Menibsu bas gotivne ove zadnje maske sa metalnim okvirom. Ova braun mi se ne svidja jel nije moja omiljena boja ali u crnoj boji bi bio pun pogodak. Koliko kostaju? 20-30$???
 
Mislim da su 50e :D

Ne bi trebalo da je metalni okvir, plasticna imitacija...meni je bela maska najbolja. Videh negde da su pisali da ce biti i plasticnih maski ne samo kozne.
 
Biće i plastičnih, imate na Mozovom sajtu.
Inače, okvir je plastični, samo imitacija metala. Šteta, ali i razumljivo.
U ovom videu čovek reče da koštaju 50€.
Crna i braon su odlične, da je prednja strana telefona lepša, sa njima bi estetski bio pun pogodak.
 
Takav je telefon u startu trebao da bude + alu ram.
 
Lumia 950 compares favourably to DSLR camera in camera comparison test

original.jpg
 
Poslednja izmena:
Ovde deluje i vise nego odlicno. Kakva ce biti u low light je ipak mnogo bitnije. Po danu svi flag ship iz 2015 su upotrebljivi
 
Stigao u indiju 950xl. Ne znam da li je model svuda dual sim ili samo u aziji..

[youtube]Njbbr11cGXM[/youtube]
 
Interesantno da je Lumia 950 XL takođe dual sim u Usa , što nije karakteristično za to tržište .
 
Poslednja izmena:
Eno na sajtu telekoplus-a objavljene cene: Lumia 950xl - 750 eur a Lumia 950 - 690 eur. Preterano! Tip u smartareni u Ušću mi je rekao da im stižu sledeće nedelje i da će 950 biti oko 70.000.
 
Nazad
Vrh Dno