Šta je novo?

Lumia 950 , 950 XL

200e za wp fon sada?
Ma dajte, bre :)
 
640 danas? lol 650 je podjednako los telefon, u krajnjoj liniji to su super low end telefoni. Ako vec kupuje mrtvu platformu, nek kupi bar ono sto valja.
 
Nisam ni rekao da su fantastični, samo nisam primetio da su pominjani neki minimalni zahtevi.
Meni je L640 dovoljna. (mada mi ne bi smetala bolja kamera) Većina problema koje ja imam sa tim telefonom potiče od platforme.
 
Koristim L735 pa bi logicno bilo da sledeci WP bude L950, bitna mi je kamera,baterija.
 
Ne bih upotrebio rec 'logicno' u tom potezu.. U 2018-oj da uzmes WP kog je i sam Microsoft batalio..
 
Ako neko ima 950xl sa fizickom falinkom neka javi u inbox.

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
 
Jeste logicno ako ne planiram da prelazim na android ili slicno,jeste da je sistem mrtav ali kamera(meni vrlo bitna) je mnogo bolja nego na neke skuplje i novije androide.
 
Jeste logicno ako ne planiram da prelazim na android ili slicno,jeste da je sistem mrtav ali kamera(meni vrlo bitna) je mnogo bolja nego na neke skuplje i novije androide.
Ne razumem sta hoces da ti se kazes. Hoces da dodjem do tebe da te uhvatim za ruku i da odemo zajedno da kupis fon?
Receno ti je, ako volis windows i ako hoces dobru kameru to ti je jedini moguci izbor. Sada da li je to pametno ili ne, ne treba ikoga da je briga, bitno je sta ti zelis.

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ce dobije batine, vidim ja ;)
 
Imam vip-ovu L950.
Sa vip nano karticom sve radi ok.
Kada stavim mts sluzbenu 3u1 multi sim, telefon ne detektuje karticu (No Sim card).
Pa ne znam da li je telefon sim lock (trebao bi da u tom slucaju detektuje karticu i pokaze da je zakljucana?) ili me zeza neprecizna kartica?
 
Poslednja izmena:
Jeste logicno ako ne planiram da prelazim na android ili slicno,jeste da je sistem mrtav ali kamera(meni vrlo bitna) je mnogo bolja nego na neke skuplje i novije androide.
Razbija sve low i mid nakaze od prosle a i ove godine, pametnom dosta..
A znamo da high end pa cak i polovnjak ne mozes naci ispod 250e
Ne racunam 6p i 5x tu se mnogo rizikuje...
 
Da li neko zna zasto je kod lumie 950 background pri dark temi braonske boje, a na lumia 925 je bio crne boje? Kako da podesim totalno crn backgroung?
8b729cdf65518442c03229b340888c07.png

f3d0c05b098f8b8259144bc9009503fe.png
 
Poslednja izmena:
Da li neko zna zasto je kod
37dfcb68d1b61701692810088824fef9.png
lumie 950 background pri dark temi braonske boje, a na lumia 925 je bio crne boje? Kako da podesim totalno crn backgroung?

925 fura WP a 950 w10m

theme engine je drugaciji , jedino ako nadjes neku foru na XDA
 
oba su win10m, pozadinu istog prikazuju drugacije, 950 je dosta svetlije i vuce na braon, a 925 tamnije i vuce na sivo?
 
Poslednja izmena:

Sa hi-contrast je sve crno, ali posle to ima posledice i u drugim programima, nije upotrebljivo za stalnu upotrebu :)
Nisam precizno i tacno postavio prvobitno pitanje - radi se o boji kockice pozadine, npr tastatura kada se kuca, ali opet je promenila boju:
U mrklom mraku je braon, a sada je ok: tamno braon, a na L925 sve vuce na sivo :) Pomislio sam da sam ufleshovao pogresan firmware u 950ku (posto sam nesto cackao) brown edition, ali izgleda je sve ok, samo ja treba da se naviknem.
 
Ja sam mislio da si nesto popio [emoji3] nisi bas neki novajlija pa da se cudis...od kada je tako na 950 [emoji16]
 
Moze da se malo podesi i u extras/display/colour profile.

Nego, kakvu su sliku stavili za kalibraciju ekrana, ja nemogu da verujem :)
 
Pozdrav svima,
Uzeo sam super očuvanu Lumiu 950 pre dva dana i oduševljen sam telefonom, sem baterije. Za ova dva dana punio sam jedno četiri puta telefon do 100% i kako ga skinem sa punjača on mi odmah svlači na 99%-98%. Primetio sam da je najveći krivac za to Edge pretraživač koji zna da ima do 40% uticaja na bateriju. Mene zanima da li je to normalno jer sam čitao po netu da se svi žale na slabu bateriju i da telefon zna da se zagreje kao kod mene ali ipak izguraju ceo dan sa njom dok ja moram barem dva puta staviti na punjač u toku dana. Da li je ipak do loše baterije i da li je treba me jati jer mi je dečko iz radnje dao garanciju na telefon pa mi nije problem da skoknem do njega?
 
Najverovatnije neki proces luduje, telefon je topao i baterija opada. Ponekad treba vremena posle updates da se stabilizuje.
Inače nije normalno, na 950 XL bateriju punim svake druge noći.
Ograničio sam rad u backgroundu na ono što mi treba (vesti raznorazne, messengeri raznorazni, email, socijalne mreže, people, calendar, servisi...).
 
Jel' resetovan telefon? Nije normalno da Edge ostaje u pozadini i curi bateriju. Probaj barem da ga stavis da ne moze da radi u pozadini (kroz Battery se podesava to).

Naravno, ako koristis stvarno Edge pa padne brzo, to je vec oK:)
 
imas aidu64 da procita preostali kapacitet baterije.
 
Ljudi,malocas sam pazario L950.
E sad,nisam ga ja resetovao nego prethodni vlasnik.
Kako da aktiviram iris skener i kako to radi ?
Sto se aplikacija tice,davno sam imao l640xl pa sam pozaboravljao sve...
 
All Settings > Search > Sign-in options
 
Ljudi,malocas sam pazario L950.
E sad,nisam ga ja resetovao nego prethodni vlasnik.
Kako da aktiviram iris skener i kako to radi ?
Sto se aplikacija tice,davno sam imao l640xl pa sam pozaboravljao sve...

Hrabra odluka...
Molim te napisi kakvo je iskustvo u odnosu na L640...
Verovatno nebo i zemlja...
 
Za sad...sinoc napunio bateriju,a ona se u toku noci ispraznila [emoji3][emoji3][emoji16]

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh Dno