Šta je novo?

Lumia 950 , 950 XL

Eto, drugari, da se ne ljubimo... :D

Lumia ceka kurira i ode za Bg, osobi koja nece na ovoj temi sigurno deliti utiske sa vama, ali znajte da je ljubitelj WM-a - prethodno je koristila Nokiu 1520. :)

A ja ce svrnem nekad na ove strane, da vidim sprema li MS nesto vredno pomena... :)
 
Kako to, jel ti padao telefon!?
Menjas cesto kartice!?

Meni je malo napukaobpoklopac tu blizu mic jack-a odvalilo s parce 2x4mm bas bzv mada nisam ga preterano otvarao za 9meseci , mozda nekih 50x ukupno.

Sent from my Nokia 5

nisam ga mnogo otvarao, nekih 50 puta :D ja ljudi telefon obično otvore jednom kad ga kupe samo :D
 
nisam ga mnogo otvarao, nekih 50 puta :D ja ljudi telefon obično otvore jednom kad ga kupe samo :D
Pa to su strokavi ljudi, sem sto sam ponekad menjao kartice sim i micro sd itekakobsam skidao poklopac da prebrisem telefon posto se tu oko ringa uvuce prljavstina, krastavac vremenom se nakupi...

Sent from my Nokia 5
 
ma jok. kad imaš kejs, jako malo se tu prlja.
 
pa ti možeš sad da se qrčiš kad na 950 zameniš poklopac za 10 evra i imaš nov telefon, pitaću te nokiu 5 kad ulupaš bez kejsa, da sedneš i plačeš posle samo....
 
pa ti možeš sad da se qrčiš kad na 950 zameniš poklopac za 10 evra i imaš nov telefon, pitaću te nokiu 5 kad ulupaš bez kejsa, da sedneš i plačeš posle samo....
Ahahahaa pazicu xd
Kupicu mu kuR tone [emoji43]

Sent from my Nokia 5
 
koliko se secam sim 1 je zalemljen za plocu, dvojka nije. tako da keca ces tesko da zamenis :( bzv stvarno :(

Ne treba da skidam, dovoljno je samo da kuciste ono metalno u koje ulazi kartica, spljostim, tako da jace pritisne karticu kako bi imala kontakt...

Nije niti padao, niti su menjane kartice nesto puno...
 
to je onda prelako. otvoriš telefon i spljoštiš sim slot i pevaš.
 
Braco tebre, eno u sekciji Korisnicki opisi kraci test Lumie 950 XL, a nje konkretno eto na oglasima sutra, preksutra. :)

Gde su "Korisnicki opisi" ? Pretragom sajta ni googla ne nalazim.


PS.
Ovi stručnjaci što se bave servisiranjem i telefon kupuju zbog servisera, jer kupuju telefone bez garancije...
Pohvale za ProMobi. Odnet jutros u 9 telefon, jer mi se pojavila zuta linija na ekranu. Zvali me posle 2 sata, zamenjen displej i baterija. Ne znam sto baterija al ajde, neka su je zamenili :D
Telefon kupljen u vipu al nije na mene, niko nista nije trazio samo garanciju. Stvarno svaka cast za njih, ovo nisam ocekivao.

Edit: Posle ovakvog iskustva sa njima, mislim da mi nikada nece u zivotu pasti na pamet da kupujem fon bez validne garancije operatera. Stvarno vrhunski sve.

Kupite telefon koji vam se sviđa i sa garancijom, o servisiranju neka razmišlja onaj ko je za to plaćen!
 
Poslednja izmena:
Hvala.
 
Završavajte sa offtopic-om inače sleduju poeni.
 
Ekran za 950 XL?

Prijatelju puk'o ekran na 950 XL. Može li to da se popravi odnosno zameni i zna li neko koliko košta?
Može i preporuka za servis (na PP, ako nije prihvatljivo ovde u temi).
 
A jel te nove nokie imaju glance kao lumie ,msm bas cudno da nemaju ako su vec kupili prava od microsofta.

Sent from mTalk
 
A jel te nove nokie imaju glance kao lumie ,msm bas cudno da nemaju ako su vec kupili prava od microsofta.

Sent from mTalk

Tek sada , jos uvek je tranfer , ocekujem na high end , znamo da je na ips ekranima Glance krs i da guta bateriju (glance na oled ekranima ima smisao na ips ne) :)

Za sada ova je prica u pitanju, videcemo za dalje :

http://www.windowslatest.com/2017/07/28/not-windows-10-mobile-android-soon-get-lumia-camera-ui/

Po meni najbolji camera ui :)
 
Poslednja izmena:
Da li neko zna da li je moguce kupiti bateriju za 950XL, u Novom Sadu? Moze i zamenska, mada naravno bolje original....
 
Poslednja izmena:
A mora L950 ''olesiti'' Nokiju 8 kada ista koristi dva mala senzora (1/3'') koji se inace od prosle godine koriste za prednje kamere :d A uz to ni post-processing nije bas dobar, losiji je od LG G6 koji koristi ista dva senzora.

Naravno, Steva ce se prepustiti emocijama prema NokiJi pa ocekujem da NokiJa 8 oduva LG G6 u uporednom testu :)
 
Poslednja izmena:
A mora L950 ''olesiti'' Nokiju 8 kada ista koristi dva mala senzora (1/3'') koji se inace od prosle godine koriste za prednje kamere :d A uz to ni post-processing nije bas dobar, losiji je od LG G6 koji koristi ista dva senzora.

Naravno, Steva ce se prepustiti emocijama prema NokiJi pa ocekujem da NokiJa 8 oduva LG G6 u uporednom testu :)
Mozda ako napravi all about android phones, inace ne radi android vs android [emoji3]
Nego hsv da li si video kako je MS iskoristio maximalno sony sensor a sta radi Sony na svojim modelima ... [emoji848]

Sent from my Nokia 5
 
Mozda ako napravi all about android phones, inace ne radi android vs android [emoji3]
Nego hsv da li si video kako je MS iskoristio maximalno sony sensor a sta radi Sony na svojim modelima ... [emoji848]

Sent from my Nokia 5

Jedino sto vidim je to da sony kamere i senzori nastavljaju da dominiraju globalno, da sony smartfoni imaju kamere u okviru proseka flagship klase dok su kamkorderi ''top'', da ogromna vecina raznih uredjaja koristi njihove senzore a u isto vreme vidim da MS vise ne pravi nove telefone i da win mobile zvanicno umire, ako je ikada i bio ziv :)

Nije tesko skapirati ko je u stvari uspeo :)
 
Poslednja izmena:
Steva (kako ga hsv naziva) bolje da ugasi blog ako odjednom krene da ocrnjuje 950 usled pojave n8 :d

@joojant200 gde je to napisano na tom linku nema tog texta ?? pogledaj komentare, matira svakog za sekundu , to su ti komentatori (naucnici) :d

@hsv.stoned opusti se HSV nije ovo MS - Sony bitka, samo su nam poznate cinjenice oko iskoriscenosti senzora ;) zanimljivo uvek se javis kada se nesto postavi od Steve XD

Mogao bi da mu uputis neku kritiku, sigurno imas Disqus nalog :wave:
 
Poslednja izmena:
Kao sto i sam mozes da vidis, od ''iskoriscenosti senzora'' na uredjajima koje niko nece da kupi se ne zivi :)
 
Poslednja izmena:
Meni ostaje žal što MS nije sačekao par meseci pa da je bar XL model izbacio sa SD820 i stereo zvučnicima napred, kada se već ovaj jad sa WP desio.
 
Nije mi jasno..Napunjena baterija do kraja..Isključim fon na 7 sati noću.Uključim ujutru a baterija potrošena 23%
 
Nazad
Vrh Dno