Šta je novo?

Lumia 950 , 950 XL

Ko kaze da ljudi primete? Ja ne bi bez SIM Locka isto.
 
I vrata ne zaustavljaju bager i tenk, ali zakljucavas ih :)
 
I vrata ne zaustavljaju bager i tenk, ali zakljucavas ih :)

Tako je alfa, samo daj boze da i ekipa sa benchmarka i to daj boze 10% njih koristi sim lock [emoji2]
Ali svakako za svaku osudu je ako sim lock pravi restarte tj buni sistem a on puca.

Sent from Dead OS ☹
 
Poslednja izmena:
Nije mi to palo na pamet, ali to bi bio pravi LOL :)

Znaci, tebi ukradu fon na moru, u kaficu, itd... nemas SIM Lock, nadas se da nece zloupotrebiti i napraviti ti racun od koje stotke EUR, pre nego stignes da pozoves call centar i blokiras, kao sto se desava dovoljno cesto?
 
Nije mi to palo na pamet, ali to bi bio pravi LOL :)

Znaci, tebi ukradu fon na moru, u kaficu, itd... nemas SIM Lock, nadas se da nece zloupotrebiti i napraviti ti racun od koje stotke EUR, pre nego stignes da pozoves call centar i blokiras, kao sto se desava dovoljno cesto?

Alfa to meni nista ne znaci veruj mi, ja vadim karticu kada odem u inostranstvo, meni ona ne treba.

Koristim onda iskljucivo email, wa, viber i skype i to je to, sim kartica ostaje kuci u fioci, posto sam jedno leto imao zurku dok sam bio u mts-u jos...
Kada zazivi esim necu moci tako [emoji24]

Sent from Dead OS ☹
 
Poslednja izmena:
Ja nemam sim lock a imam random restarte. Moze dva puta na dan a moze i 13 dana bez restarta sto je najduze sto je izdrzao na win 10 bez restarta. I u tel je srpski broj a posto ne zivim u SRB tel se i ne koristi vec mi sluzi cisto da pratim kako se razvija win 10.
 
Možete temu da preimenujete u "Ne insistirajte na tome da se skinemo sa glupog telefona, kad posle toga ionako necete da pricate sa nama, dejan87dex"

Čovek je neuništiv, njemu sve radi, ono što ne radi to i ne treba da radi, tako u stvari i treba.
 
Možete temu da preimenujete u "Ne insistirajte na tome da se skinemo sa glupog telefona, kad posle toga ionako necete da pricate sa nama, dejan87dex"

Čovek je neuništiv, njemu sve radi, ono što ne radi to i ne treba da radi, tako u stvari i treba.

Ne ja imam jos bolji naziv:

Zalim se i kukam a ne zelim da odem do servisa da vidim se desava sa telefonom, mora da je softver [emoji33]

Po meni bi bilo sramotno koristiti takav telefon jos iz MS kuhinje kao i onaj Nexus kome gori SoC i crkava ploca usled Google update-a...

Sent from Dead OS ☹
 
Sim lock u 2017 ma loooool

Ok isprobacu, ali sim lock [emoji24]

Sent from Dead OS ☹
Šta će tek napisati za skener otiska prsta?!
Imaš li ti sramote čoveče?! Neku kočnicu da povučeš, da se sabereš i oduzmeš, pošto pročitaš šta pišeš!
 
Šta će tek napisati za skener otiska prsta?!
Imaš li ti sramote čoveče?! Neku kočnicu da povučeš, da se sabereš i oduzmeš, pošto pročitaš šta pišeš!

950 nema skener otisaka prsta, ima iris.

Vrati se na temu, iskuliraj moje postove.

Pozdrav

Sent from Lumia 950 (restart edition) ☹
 
Znam da nema, ali kad napreduješ i pređeš na telefon sa skenerom otiska, na to se odnosi. Šta će tebi to u 2018...
Molim boga da ne pređeš jednog dana na droid. Mi svi smo amateri za tebe, kad budeš otkrio sve tajne o droidu i počeo da nam objašnjavaš, i to ono što već znamo godinama, pa mi smo ugasili.
 
Znam da nema, ali kad napreduješ i pređeš na telefon sa skenerom otiska, na to se odnosi. Šta će tebi to u 2018...
Molim boga da ne pređeš jednog dana na droid. Mi svi smo amateri za tebe, kad budeš otkrio sve tajne o droidu i počeo da nam objašnjavaš, i to ono što već znamo godinama, pa mi smo ugasili.

Jos da mi je prvi put da se vracam na droid ... Ali nije... [emoji24]

Sent from Lumia 950 (restart edition) ☹
 
@dejan87dex podrzavam to sto pises.Ljudi ne kapiraju ,jednostavno.
 
kao i onaj Nexus kome gori SoC i crkava ploca usled Google update-a...
Crkavanje ploče nema veze sa Google apdejtom, to je poznati defekt u proizvodnji kod nekoliko serija LG telefona (G4, Flex2, v10, 5X).
Uzgred, i na mojoj bivšoj Lumiji 930 se naprasno pojavio problem sa nasumičnim restartima posle nadogradnje na W10M.
U Mobisu nije pronađen nikakav hardverski problem vezan za restarte. Toliko o tome.
 
Crkavanje ploče nema veze sa Google apdejtom, to je poznati defekt u proizvodnji kod nekoliko serija LG telefona (G4, Flex2, v10, 5X).
Uzgred, i na mojoj bivšoj Lumiji 930 se naprasno pojavio problem sa nasumičnim restartima posle nadogradnje na W10M.
U Mobisu nije pronađen nikakav hardverski problem vezan za restarte. Toliko o tome.

I to ti se desava na svakom buildu, pa i na poslednjem insajderu? Malo ne verujem, izvini.

Sent from Lumia 950 (restart edition) ☹
 
Ma problem je do W10 dok sam bio na 8.1 nisam imao nikakve restarte a na 10 imam. Zamenio mem karticu, hard reset ... Desilo mi se da tel samo vibrira nisam mogao da ga ukljucim dok nisam izvadio bateriju. Narucio sam novu bateriju pa cemo videti. A tel i ne koristim vise je na stand-by. Inace u pitanju 640 XL LTE.

Evo stavio novu bateriju na L950xl i nijedan restart do sad, već nekih 5-6 dana. Izgleda da nema veze koliko je telefon star, baterije brzo počinju da prave probleme. Ja sam restarte imao i sa L735 posle 2-3 meseca a ona nije ni imala super charger.

Sent from mTalk
 
I to ti se desava na svakom buildu, pa i na poslednjem insajderu? Malo ne verujem, izvini.

Sent from Lumia 950 (restart edition) ☹
Šta ne veruješ? Lepo sam napisao "na mojoj bivšoj Lumiji 930".
Poenta posta je da nasumično restartovanje ne mora biti isključivo vezano za hardverski problem.
 
Evo stavio novu bateriju na L950xl i nijedan restart do sad, već nekih 5-6 dana. Izgleda da nema veze koliko je telefon star, baterije brzo počinju da prave probleme. Ja sam restarte imao i sa L735 posle 2-3 meseca a ona nije ni imala super charger.
Javljaj. Kako pratis da li ima restarta?:)
Ja imam L730DS (sada kod keve) mozda godinu dana, u sustini je stajao samo za broj za hitne slucajeve da me zovu, i nije do sada nijednom restartovana. Sada se vise koristi nekih mesec dana, za sada nista.

L950DS koju sam uzeo se restartovala u bilo kom buildu. Bilo bi svejedno da li je WP8 ili WP10, za kevu sam hteo neki bolji fon od S3 (sto L730 i nije realno), tako da bi oba builda radila posao.
Ali svi buildovi, probao i Fast i Slow ring uzjedno, uvek restart :(

I to ti se desava na svakom buildu, pa i na poslednjem insajderu? Malo ne verujem, izvini.
Ma ko bi ocekivao da ti neces verovati :) Od toga da si mislio da samo se meni desava dosli smo do toga da ti dosta njih potvrdjuje, ali ti neces poverovati i da MS zvanicno kaze da postoji hardverski i softverski bug i da se svima desava i da se na tvom Live nalogu vidi koliko ti se restartovao :)
 
Šta ne veruješ? Lepo sam napisao "na mojoj bivšoj Lumiji 930".
Poenta posta je da nasumično restartovanje ne mora biti isključivo vezano za hardverski problem.

Jel 930 imala zvanicnu nadogradnju za w10m?

@alfa to ako se vama desava ne znaci da je pravilo da je na svakoj tako... Ja restart samo kednom doziveo na 950 a imam ne mali broj app na internoj memoriji, od onih zastarelih do ovih uwp pa nema restarta...
Opet kazem da je toliki problem bilo bi na feedback -u ali ne vredi to sada raspravljati... Platforma je mrtva vec... Pohvalno je sto i kolko tolko peglaju postojece buildove na fast ringu.

Komicno je to sto sam na z2 imao vise reebota nego na mrtvoj 950ici ali eto..

Sent from Lumia 950 (restart edition) ☹
 
Poslednja izmena:
Ko je rekao da se na svakoj L950?? desava??
Samo da je mnogo vise od nekoliko nasumicnih primeraka.
 
Iskustva su različita, možete i mene staviti u isti koš sa Dejanom.
Lumia 950, 650 (X2), 550 i 830, sve na W10M, nisam ni jednom imao restart.
Opet... Softwareski ili hardwareski, kvar je kvar... U slučaju da je uređaj u garanciji, servis...
Navedeš simptome i zahtevaš da to radi...
Stavim sim lock i telefon se restartuje... Hoću da se to ne dešava... Servis.
 
Ja sam mislio da Viber crpi bateriju, međutim najveći potrošač je "Mail and Calendar" sa 40% utrošene baterije od jutros. Stvarno sramota.
 
To vrv nije tako svaki dan... Ko zna sta je radio...
 
Ja sam mislio da Viber crpi bateriju, međutim najveći potrošač je "Mail and Calendar" sa 40% utrošene baterije od jutros. Stvarno sramota.

Moze neki ss??

Prosto mi neverovatno ako ne koristis bas hardcore email....

Rx3gEB4.jpg


Meni u proseku dnevno stigne 5 emailoca, toliko i vratim..

Ovo je prikaz za 1 week


Sent from Lumia 950 (restart edition) ☹
 
Nazad
Vrh Dno