Šta je novo?

Cooler Master promovisao totalni zaokret u svojoj filozofiji poslovanja

Benchmark

Znamenit
Učlanjen(a)
11.09.2006
Poruke
59,151
Poena
1,319
c9a4cd9e967c488469aaa58e42adf2a6.jpg

Cooler Master se nije zaustavio na najavama novih proizvoda na Computex sajmu, već su ti proizvodi samo vesnik u nečemu što kompanija smatra potpunim zaokretom u svojoj poslovnoj filozofiji, odnosu sa kupcima i načinima na koji korisnici doživljavaju Cooler Master uopšte.
Computex 2015: Cooler Master pokazao novo MasterCase kućište
Naime, nakon tri godine razvoja novog koncepta u apsolutnoj tajnosti, kompanija je istupila sa svežim konceptom koji ima za cilj povratak korenima, a koji se veoma dobro i jasno odslikava u novim najavama. Cooler Master želi da totalnim zaokretom u strategiji među korisnicima izgradi kulturu pripadanja, i stekne svojevrsne poklonike koji će biti u stanju da ono što Cooler Master nudi u potpunosti prilagode sopstvenim željama, kriterijumima i potrebama.

U kontaktu sa lokalnom kancelarijom Cooler Mastera, dobili smo informaciju da je, omogućavajući ovako nešto kupcima, Cooler Master želeo da napravi nešto slično onome što su u svojim oblastima postigli Nike (sportska obuća), Apple (računari), Razer (gejming) i druga velika, prepoznata imena koja su postala sinonim za neku oblast svog delovanja. Poručuje se da Cooler Master odustaje od malih, inkrementalnih pomaka u svojim proizvodima, pomaka koji su malo po malo počeli ...
Ceo tekst pročitajte na Benchmark sajtu
 
Sjajna vest :)
Cekamo avgust da vidimo kako ce to da izgleda.
 
Bravo Cooler Master, za ideju, dug je put do realizacije ali svaka čast na hrabrosti
 
Odličan potez, zaista mi je drago. Jedva čekam da isprobam modularni dizajn novih proizvoda. Samo da cene budu adekvatne i nema da omane! Konačno da možemo sami da pravimo šta želimo, umesto da stalno biramo između više stvari od kojih svaka ima nekakvu manu ili osobinu koju ne želimo!!!
 
Savrseno je to sto platforma ne deli proizvode na " entering level i high end", kao kada kupujes auto, sam biras opremu, naravno verujem da ce taj osnovni model biti prilagodjen potrebama lokalnog trzista? Ideja je stvarno dobra, ovo totalno iskace iz konkurencije , cak bih rekao iz IT-a, jer sada svako moze da NAPRAVI svoje kuciste. Lici mi na LEGO pricu :)
 
Ja mislim da bi pravi zaokret nastao kada bi konačno obezbedili servis za sopstvene uređaje, prvenstveno napajanja, a ne ako ti je istekla garancija, ispadne ti slučajno, ili si kupio preko - krepaj, što se njih tiče! Imao sam raspravu sa njihovim gazdom pred svima ovde prošle godine, ali su sve njegove sramne komentare na forumu kasnije pobrisali.
 
Nazad
Vrh Dno