Šta je novo?

Meizu m2 note

Pa snimi ga sa +381. To je ionako jedini ispravan format za broj.
 
Pa promeni samo kod onih sa kojima se dopisuješ.
 
Kako te gluposti stignu za 10 dana a telefoni se razvlace mesecima...
 
Da pitam da li neko ima slican problem:
Danas mi se pojavio bag koji me jako nervira,svi kontakti su mi na google nalogu,sve je svukao na telefon i svi se vide,tako je radilo do nedavno a sad kad udjem u sms na primer i kucam gore kome saljem nece da mi nadje ni jedan kontakt,izadjem iz sms aplikacije odem u pozive i tamo nemam odjednom ni jednog broja,pa se pojave levo imena ali kad udjem u njih beli ekran,znaci nista,vratim se ja u sms aplikaciju i kad krenem da opet kucam ime ostavim i cekam cekam i nakon desetak sekundi se pojavi kontakt,da li neko zna kako da resim ovo?
 
Koliko imaš kontakata u imeniku?
Da li se problem sredi ako restartuješ telefon?
 
Kako to da uradim?
Iz gmail-a na racunaru sam exportovao u vcf fajl kontakte i ucitao ih,iskljucio sam google sync za kontakte na telefonu i kad udjem tamo u podesavanja stoji mi flyme nalog da je sinhronizovan i njega sam otkacio i opet mi se isto desava,znaci udjem u sms i krenem da kucam ime kontakta cekam 10 do 15 sekundi
 
Kako to da uradim?
Iz gmail-a na racunaru sam exportovao u vcf fajl kontakte i ucitao ih,iskljucio sam google sync za kontakte na telefonu i kad udjem tamo u podesavanja stoji mi flyme nalog da je sinhronizovan i njega sam otkacio i opet mi se isto desava,znaci udjem u sms i krenem da kucam ime kontakta cekam 10 do 15 sekundi

U kontakti samo sam ostavio da mi bude mail sinhronizavan gmail(imao sam i skype i jos nesto) i sad radi ok brzo,ako dodje do promena nekih javicu.
 
Ljudi, informacija pouzdana 100%, stigao je telegon na lageru MTS. Uskoro počinje prodaja.. Ne bih previše da pričam, ali budite brzi i pratite na zvaničnom sajtu, jer količine nisu velike.
Napisaću i ja jedan post ovde, čim budem nešto konkretno znao.
Na žalost, samo je raspoloživ u tamno sivoj boji.
Ja uzimam jedan sigurno, juče mi je LG leteo i sleteo s terase :(
 
^ Da li ce nabavljati mx5 u buducnosti ?
 
I dalje imam problem sa kontaktima,ako neko zna resenje ili ima bilo kakvu ideju kako da resim to nek pise.
Sad kad unesem pocetna slova od kontakta da saljem sms cekam sigurno preko minut i nekad se pojavi a nekad ne,znaci ovo me izludjuje.
 
Poslednja izmena:
ne znam šta da ti kažem, ja imam A verziju i radi sve ok...ti si stavljao I, brisao si razne stvari, ko zna šta je od toga možda ipak bilo potrebno...a možda i to nema veze, možda je nešto drugo u pitanju...teško je ovako napamet ustanoviti šta kod tebe pravi problem...
 
Moguce,kad sam dizao na 4.5.4 nisam obrisao nista vec sam samo pretabao postojeci,mozda je tu problem ostao,ali je radio normalno jedno 5 dana i juce pocelo da zeza,sledeci put kad budem radio update systema sve cu obrisati da mi ne bi ostali ovakvi neki repovi.
 
inače pročitah negde na xda da su telefoni sa A verzijom brži i da postižu bolje antutu rezultate...kolko kupio tolko prodao, to nisam ni znao do juče...
 
Uz paket od 2 crvene 4500din. Ovaj mob moze postati apsolutni hit. Fina cena
 
nadam se da ce sada, za ne daj boze, imati neki ljudski servis za meizu telefone...
 
14c327cfbe627c8b6695352409ee30f9.jpg

Jel moguce da mi ove dve aplikacije najvise crpe bateriju?
Kako da ih ugasim ili nekako smanjim koriscenje?
 
imas wakelock bug, potrazi malo vise na netu...a ovaj prepev stupite u kontakt me lepo nasmejao :) to je valjda contacts aplikacija?
c082d384f0c7b3f4f935c5e630b85c60.jpg

Ovako izgleda kod mene
 
Poslednja izmena:
To mi se danas pojavilo,juce i prethodnih dana ok,a ovi kontakti takodje nesto zezaju,gledao sam na netu nema nigde nista vezano za bug kod meizu-a
 
Znaci toliko sam se iznervirao zbog ovih kontakata da je strasno,non stop zeza,cas su tu cas nisu,uzasno radi,najverovatnije ce ici na dobos pa nek neko namesti ko zna
 
A sto ne pokusas da iskljucis sync kontrakta ? Ili uopste flyme sync ? Radi ga manualno uvece pred spavanje svaki 2gi dan i to je to. Pokusaj tako
 
Ugasio sam i flyme i google,onda mi je sklonio sve kontakte i otisao sam da ucitam iz fajla i ucitao i opet ne radi nesto kako treba tj na slici za potrosnju baterije stoji da ti kontakti vuku najvise
 
ne znam zasto si uopste kontakte ucitavao iz fajla? ja sam samo uradio sync kontakata sa google naloga i to je sve, tu su i normalno se ucitavaju...
 
Nazad
Vrh Dno