Šta je novo?

Meizu m2 note

Stigao telefon,izgleda odlicno,ekran super,izrada celog uredjaja odlicna,e sad me interesuje da li neko zna kako da stavim internacionalnu verziju softvera na njega ?
Ako ti nije internacionalna verzija moba ne mozes da fleshujes i rom, to jest internacionalni
 
ako si ovo uspeo da uradiš izgubićeš OTA apdejte, koji doduše mogu ručno da se instaliraju, u Music aplikaciji više neće moći ništa da se downloaduje od muzike što u kineskoj verziji može...ima nekih prednosti ali i mana I (internacionalna verzija roma)...google servisi se inače lako instaliraju, za to nije potreban root ni bilo šta drugo...
 
Poslednja izmena:
Vec sam odradio pa mi reci kako je moguce namestiti da OTA update radi ili ako vec ne moze da li onda mogu sam da odradim update kad ga bude bilo?

ako ovo uspe da uradi izgubiće OTA apdejte, koji doduše mogu ručno da se instaliraju, u Music aplikaciji više neće moći ništa da downloaduje od muzike što u kineskoj verziji može...ima nekih prednosti ali i mana I (internacionalna verzija roma)...google servisi se inače lako instaliraju, za to nije potreban root ni bilo šta drugo...
 
^^ Tu metodu koju si odradio moraces stalno da radis. Otu neces moci da uradis.
Mnogo bi ti bolje bilo da si isao na A verziju..
 
E krastavac,onda sam se zajebao,nema sad nazad,koristicu ovako pa cu videti kako ide,kako da znam da li je izaslo nesto novo od softvera?
 
^^ Tu metodu koju si odradio moraces stalno da radis. Otu neces moci da uradis.
Mnogo bi ti bolje bilo da si isao na A verziju..

ako je već imao A verziju trebalo je da je ostavi po meni...veliko je sad smaranje sve to raditi ručno ponovo za svaki update....a A verzija ima i svojih prednosti ne samo mana...
 
Mislim da je A otisla do .7 verzije. ? Ili je to ipak na mx5 samo :)
 
Samo da pitam ako neko zna da li postoje audio profili na flyme-u?
Da li volume dugmad mogu ikako da se podese da utisavaju zvonjavu i notifikacije(fb,viber)a ne samo muziku?
 
Poslednja izmena:
Samo da pitam ako neko zna da li postoje audio profili na flyme-u?
Da li volume dugmad mogu ikako da se podese da utisavaju zvonjavu i notifikacije(fb,viber)a ne samo muziku?

ja koristim ovu koju sam skinuo sa meizu app storea...ima profile, jedino sto u lite verziji ne mozes da ih namestis da startuju u odredjeno vreme...

ImageUploadedByTapatalk1443302190.790764.jpg
 
Obrisao sam taj meize store,ajde manje vise profili vec bi mi ovo dosta znacilo da mogu na dugme da utisam zvono i notifikacije
 
e pa sta da ti kazem, na obicnom play store nema ove aplikacije, na meizu app store ima apps koje su prilagodjene za flyme...ova je jedna od njih, radi odlicno, ima kao sto vidis opcije da regulises jacinu zvona i notifikacija, muziku, alarm, razgovore i speaker
hone...a ima i razne widgete da preko njih kontrolises audio na telefonu...
 
Druze samo da javim da sam otisao na app.meizu.com i u search ukucao sta si mi rekao i najnormalnije skinuo i instalirao i radi,jos da ga podesim i super.
Da li ima jos koja aplikacija da je ti koristis s tog store—a?
Da li koristis postojecu tastaturu ili si stavio neku drugu?
 
Još bolje, ja je skinuo na telefonu... Koristim SwiftKey
 
Stigao telefon,izgleda odlicno,ekran super
ja bih hteo malo da razbijem zabludu o ekranu ovog telefona, posto svi pricate kako je izuzetan... malo mi bode oci, aj jednom dva put, ali ovo prevazilazi meru. evo zvanican test od najlegit sajta na svetu:

prica-o-displeju.png


daklem vise nego duplo losiji od najboljeg ekrana na svetu sto se osvetljenosti na suncu tice. ja to ne bih nazvao dobrim ekranom, pogotovu ne super, kao sto ga nazivate ovde, posebno sto gledam u ekran no1 svakodnevno i znam sta je dobro.

cisto da znate na cemu ste. ako vec niste imali priliku da vidite no 1.
 
Poslednja izmena:
@ed_hunter3 sad lepo ovaj post copy paste pa ubaci na svaku temu o svakom mobilnom telefonu, greota je da svi ne znaju da si no 1...a mi ćemo da se zlopatimo sa ovim non no1 ekranom... Inače je odličan ekran, nije kako čujem kao neki no1 ali vidi se ponešto čak i na suncu...
 
Imao sam iphone,asus,samsung,nokije i svi su imali super ekrane,nisam napisao da je ovaj najbolji vec super,a tu nokiju nisam imao niti cu je ikad imati jer me nimalo ne zanima,a sad poslusaj altru—a i svima razglasi o svom ekranu i nek budu upuceni sta je najbolje.
 
Altru reci mi kako ti rade procesi u pozadini,mislim na gmail i viber?evo danas sam imao poziv na viber i nije mi nista stiglo tek kad sam upalio aplikaciju stiglo mi
 
ako nisi i njega izbrisao, idi u security center pa u permissions dozvoli aplikacijama tog tipa auto launch...a onda odeš u power management, pa u app management pa tamo staviš da aplikacije koje hoćeš rade i u idle režimu...
 
Nazad
Vrh Dno