Šta je novo?

Meizu m2 note

Pa verovatno kaljeno staklo koje ima taj premaz na sebi.. :)
 
Gledajući specifikacije na papiru, da nema boljeg za te pare, nema, verovatno, to stoji. Ali da je, sudeći po onome sto znam o Meizu telefonima i po ovim snimcima koje sam gledao, savršen za te pare, nije.
Flyme je jednostavno prelose odradjen sistem sa puno rupa, rekao bih cak i nedovršen, takav sam ja utisak stekao dok sam koristio MX4,nažalost.
 
Poslednja izmena:
Vecina njih kaze da nije sve do benchmark testova..Jeste da je malo slabiji od m1 ali je opet za ovu cenu odlican..
 
On kaze da ima gg 3.
Edit: nisam video da si napisao da ima gg 3..
 
Poslednja izmena:
Kada smo kod lenova. U najavi ce imati slabiju softversku podrsku,losiji displej sigurno,cenim i zvuk. Mozda i baterija jer ovaj novi mtk treba da bude stedljiviji.
O lenovo os necu,dete tw i lg os :)
Jedino bolje je gpu jer ovaj novi mtk ima slabiji gpu.

Jiayu s3 je previse smornog izgleda,plus su mu dugmici iscrtani a ne osvetljeni. Plus je oko 200$ ?
Prednost stock android.
Jaci gpu.

Sve u svemu mislim da je m2 best buy trenutno. Moje misljenje :)

Edit: gpu je stvarno ocajan na ovom mtk.. Ali za surf netom i neke 2d igrice cenim da ce biti ok. Pravi zenski mob :)

Mali t720 na 450mhz umesto mali t760 na 700mhz.

Jiayu S3 nije smornog izgleda mislim da je lepsi od meizu m1 note,i da ne bude zabune koju stalno spominete ima osvetljene dugmice
Sa trenutnom cenom mislim da je bolja kupovina od meizu m1 note ili m2 note,na antutu 5.7.1 daje preko 41000 verzija sa 2GB rama
 
Svaki Android telefon mora da ima GPS, pa čak i najjeftiniji.
 
Navodno m1 je prodat u preko 5miliona primeraka. Kinezi ocekuju da ce ovaj mozda otici i duplo jace zato su i smanjili cenu ,ali steta sto su performanse malo morale da ispastaju.

[youtube]fGgbgyKbfGw[/youtube]

Ne znam oklen ovom indusu uredjaj vec sada..
 
Poslednja izmena:
[youtube]9seuNp61_MY[/youtube]

igrice sa fps meracem. Bas zahtevne padaju na oko 12fps ostale oko 20-30..
Nije za gejmere :)
bas me interesuje kako baterija drzi
 
ko stavlja foliju. ? foliju nisam stavio od kad sam kupio prvi mob u zivotu, u prevodu nikada :)

edit: posedovao sam jednom mob bez tog premaza i nikada vise necu istu gresku napraviti.. ajde sto se masti 10 puta vise i brze nego se i 10 puta teze brise..
taj premaz mi je bitam koliko i gb rama na mobu :)
 
Poslednja izmena:
subjektivna stvar, to si ti. ja stavljam foliju, kao i svako koga znam. ne zelim da mi se grebe ekran, jednostavno ne zelim.
 
slazem se,ko voli te nalepnice ovde je idealna stvar kvalitetno kaljeno staklo sa tim premazom.
steta sto te nalepnice i stakla ne podnosim
 
Trazi covek dlaku u jajetu, ovo mu je pedeseti telefon koji nece kupiti zbog neke njegove zamerke :D
 
Ja sam na m1 note stavio Nillkin foliju, vrlo je kvalitetna, praktično se ne primeti, a ne moram da razmišljam o grebanju ekrana. Pošto sam se uverio u "kvalitet" majmun stakla shvatio sam da mi je mnogo praktičnije u slučaju potrebe zameniti izgrebanu foliju nego gledati izgreban ekran.
 
ljudi zive u zabludi misleci da staklo na telefonu ne moze da se izgrebe. kad budemo dobili safirni ekran onda moze bez folije da se fura, mada ja se tripujem da li bi uopste kupio takav telefon jer safir je krt, ima tendenciju da mnogo lakse pukne od stakla pri padu.
 
znaci odjednom ako ne gotivis nalepnice i stakla preko ekrana proglasen si paranoikom ? lepo,sta je sledece.. ako ga ne stavim u kejs onda sam ****** ?
i dalje pricamo o telefonu kog sam kupio za svoje pare a ne za vase mikine ili zikine..

da se vratimo na temu. uskoro meizu predstavlja i manju verziju m2,navodno isto 2gb rama. cena 500 ili 600 kineza. brutalno
 
Poslednja izmena:
na to si ciljao pricom svi ljudi koje znam nose nalepnice.. ispada da su oni koji ne nose cudaci u najmanju ruku.

npr ja znam samo 2 coveka koji nose nalepnice/stakla,jedan ima ip6 plus a drugi s3.
 
Poslednja izmena:
na to si ciljao pricom svi ljudi koje znam nose nalepnice.. ispada da su oni koji ne nose cudaci u najmanju ruku.

npr ja znam samo 2 coveka koji nose nalepnice/stakla,jedan ima ip6 plus a drugi s3.

to sam ti rekao ka odgovor na tvoje: "ko stavlja foliju?" kao da niko na svetu ne koristi te folije. odgovorio sam ti da mnogi ljudi koriste, i da mnogim ljudima nije bitan taj premaz.
 
ok. ne mozes da generalizujes stvari.
mislio sam i ja da je nebitan dok nisam furao mob bez istog.. kazem ti ,taj premaz je meni licno u 3 najbitnije stvari na mobu :)
 
Meni je idealna opcija Flip Cover sa poklopcem za bateriju. Naravno, kada postoji takva mogućnost. Posle dve godine, ekran kao nov, kada pričam, ne naslanjam ga na lice, cover zamenim kad hoću. Dimenzije zanemarljivo povećane.

Ne volim folije na ekranu, bez obzira što se skoro i ne vide.
 
mene recimo taj cover extra smara, da mi visi onako, nit mogu da kucam nit sta. zakovrnes ga ti od pozadi, ali mi je extra neprijatno. svako ima preferirani nacin kako stiti telefon. nije meni do telefona, nego sto cu ako ga izgrebem posle sve vreme da gledam u izgreban ekran. pao mi skoro na betonske stepenice, samo sam zamenio foliju, a da je nije bilo sigurno bi se izgrebao. a plus koristim telefon koji se vise ne proizvodi i ako ga upropastim posle vise nema. ok, kupili smo mi 4 komada da nam traju, novi stoje u fioci, ali ako bih svaki od tih upropastio za godinu dana trajalo bi mi 4 godine, a posle sta? tek tad nece imati gde da se kupe, pogotovu novi. zato moram da ga pazim, da bi uopste imao sta da koristim :d
 
http://mobile-review.com/review/meizu-m2-note.shtml

definitivno je prva verzija bolja. reklo bi se kiks meizu-a ali opet imaju 10miliona preoredera u kini. cena i lte kod vecine kineskih provajdera cine svoje

jedva cekam da vidim sta ce uraditi sa mx5 i meizu m2 mini 30og juna.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno