Šta je novo?

Meizu m2 note

Hoce li to pobrisati sve aplikacije koje sam instalirao ili ce pobrisati samo podatke?
 
Obrisace sve...

Sent from my m2 note using Tapatalk
 
Obrisi se samo sa onog meizu naloga, ako si ga regstrovao.

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk
 
Ko hoce jaci zvuk na Lineage OS-u nek flesuje ovaj modul iz Magisk managera.
Posle instalacije i restarta treba ugasiti AudioFX ekvalajzer.Udjete u AudioFX i u gornjem desnom uglu ugasite.
Posle toga upalite Dolby app i ukljucite u gornjem desnom uglu.
Po meni najbolji i najcistiji zvuk daje sa podesavanjima sa slike u attachmentu.
1d971c8042f905c2fed4b77959e62631.jpg
bdb58def33fb9a42fe4d24e4bed07e8c.jpg


Sent from M2Note
 
Zena svoj zamenila za drugi, ovaj sad stoji, ako nekom treba, nek nudi nesto.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Ja sam ženi prosledio telefon i nešto joj ne radi data... Vidim da je uključio gprswap, koji sam editovao ručno prema podacima sa sajta, ali opet ne uključi se data automatski... Sad sam promenio na mtsinternet i rekao bih da radi...pošto sam zaboravio kako je bilo dok sam koristio telefon na kojoj opciji da ga namestim a da budem siguran da će joj data raditi sigurno? Koji apn vi koristite?
 
MTS ima problema tu sa "paljenjem". Posto koristim obe kartice - jedna je Telenor, druga MTS. Samo MTS ima tih problema. Kada sam na Telenor-u za data saobracaj - "pali" iz prve. Probao sam na MTS oba APN-a, nikakva razlika nije bila cini mi se (mozda ovaj pali iz druge, a onaj iz trece... u proseku isto sr. drugo pakovanje).
 
dok je telefon bio kod mene radilo je sve manje više ok, ali da me ubiješ ne mogu da se setim na kom je apn bio namešten...ovde je dodatni problem što na gprswap nema protok a data se kao uključila kad nema wifi, dok na mtsinternet bar za sada čini mi se da radi ok...btw, telefon je ostao na valjda 6.0.1, da li radim novi update, jel nisu ništa zabrljali?
 
Pitanje za korisnike Lineage OS-a, kakva je kamera u odnosu na onu iz Flyme-a?
 
pošto sam nedavno nabavio usb tester dođe red da proverim i kako se drži baterija na m2 note...telefon je star 27 meseci, ja sam ga koristio do letos a sada ga koristi moja žena...tester kaže da baterija sada ima 2600mah...s obzirom da je baterija ako se ne varam 3100mah mislim da nije loše nakon toliko vremena...
 
Kad ce Flyme 6.1? :)
Zar nije stable global verzija 6.1.0.0?
pošto sam nedavno nabavio usb tester dođe red da proverim i kako se drži baterija na m2 note...telefon je star 27 meseci, ja sam ga koristio do letos a sada ga koristi moja žena...tester kaže da baterija sada ima 2600mah...s obzirom da je baterija ako se ne varam 3100mah mislim da nije loše nakon toliko vremena...
Moj je star 3 meseca manje,nem tester ali sam skinuo accubattery pa cu posle sledeceg punjenja saznati kapacitet.

Sent from M2Note
 
Pardon - mislio sam na 6.1.1.0... ili tako nesto - od jula nisu nista izbacili, nemoguce da je sve sjajno i bajno - znamo da nije...
 
Zar nije stable global verzija 6.1.0.0?

Moj je star 3 meseca manje,nem tester ali sam skinuo accubattery pa cu posle sledeceg punjenja saznati kapacitet.

Sent from M2Note

neće ti odmah nakon prvog punjenja accubattery pokazati dobar kapacitet...tek nakon 2-3 punjenja...
 
Za neke modele izasao flyme 6.2 G, zna li neko hoce li biti za m2 note ili su ga odbacili
..?

Sent from my m2 note using Tapatalk
 
Jok, al' ja cu sigurno... na 5.x mi prednja kamera ne radi nikako (tj. autofocus). Na 6.x je to reseno makar.
 
Meni ni na 6.1.0.0G ne radi autofocus nikako... kao da nemam kameru... ni ne koristim je zbog toga
 
Na drugom telefonu radi lepo na 6.1. Na poslednjem 5.1.12 nije isto radio autofocus.

P.S. prednja kamera radi odlicno - paradoksalno. Pretpostavljam isto i tebi @C4in?
 
Pa da... Prednja radi normalno, a zadnja uzas... Inace stavio sam 6.2.0.0 i ne primecujem neku razliku, mada nisam ni citao sta je promenjeno u toj verziji... Kamera i dalje ne radi kako treba...
 
Jesi resetovao user data tokom upgrade-a? Zatim totalni factory reset.... iz boot menu-a.
 
Znaci ni 6.2 nevalja, ko je jos probao? Neznam da li da ubacujem, ako nista nisu popravili od prethodne sestice, onda necu :(

Sent from my m2 note using Tapatalk
 
Kod Meizua vise nista ne valja.
 
To sa zadnjom kamerom ne mora da znaci da je softverski problem. Meni je bilo zaglavljeno socivo, verovatno od pada. Otvaranje telefona i igranje cackalicom je resilo stvar,

Moze da se proveri lupkanjem u zadnji deo telefona. Ako zvecka onda je ok, a ako ne onda je verovatno zaglavljeno.
 
Meni radi odlicno i prije i poslije ovog updatea. Posto vidim da ovdje nikome nista ne valja.
 
To sa zadnjom kamerom ne mora da znaci da je softverski problem. Meni je bilo zaglavljeno socivo, verovatno od pada. Otvaranje telefona i igranje cackalicom je resilo stvar,

Moze da se proveri lupkanjem u zadnji deo telefona. Ako zvecka onda je ok, a ako ne onda je verovatno zaglavljeno.

Hm, zanimljivo. Meni nije ispao (jeste ali posle toga). A kamera auto-focus je otisao u qrac sam od sebe. Reset factory + upgrade pa da vidim, kad stignem.

Meni radi odlicno i prije i poslije ovog updatea. Posto vidim da ovdje nikome nista ne valja.

Bravo, taj rad. Sad odjednom Meizu ne valja.,.. nego neki vole da se ide sa 6-ice na 7-icu.... pa i na 8-icu... da bi bilo "in".
 
Zaokruzeni deo se zaglavi. Odmah je dostupan po skidanju zadnje maske (ne skida se tesko ako imate pravi alat).
6e9ea737f791c20d417476667b215709.jpg


Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Ja imam utisak da sa novim update-om telefon malo bolje radi, pre svega fluidnije sa pozivima, ulaskom u imenik i poruke. Moguće da je autosugestija, ali sa prethodnim update-om sam primetio pogoršanje. :)
Inače kamera nije nikakva, ali autofokus radi. Doduše, često maši.
 
Meni ne radi galerija (za fotografije). Skinuo sam verziju sa flyme foruma i proradi, ali traje kratko, posle par sati opet ne radi - podigne se i odmah se zatvori. Nisam resteovao pre upgradea na 6.2.0.G.
Inače kamera mi radi lepo na svim verzijama.
 
Nazad
Vrh Dno