Šta je novo?

GeForce GTX 980 Ti Thread

Lepa okrugla cifra. Sta je sa min? Jel ne moze bolji?

Moze sigurno nisam stelovao u sitna crevca,cekam blok pa cu onda natanane da vidim bas da li moze da pobedi ove temperature :)

Mislim da memorija zeza jer dobija toplotu od jezgra,kada stavim blok onda ce dobijati cist leden vazduh od tajfuna i nadam se da jij nije granica 9250Mhz,ovako necu vise da je naprezem jer je gola ko pistolj :)
 
Ovo je jedino sto sam mogao da nabavim odma i po niskoj ceni, pa je uzeo supremacy :)
 
Ma vredi imati taj univerzalac cak i pored full cover uvek moze da zatreba i da posluzi.
Kad se vec falis da si dobavljac, baci i meni cenu da cujem o kojim se brojkama radi?
P.S. Ja vise preferiram Acetal+Nickel.
 
Dva soma dindzi je bio :)
Lepo je imati, pogotovo za karte koje nemaju full cover uopste. I ja isto, plexi previse pucketa :)
Meni je naprsao i procureo plexi monoblok pre mesec dana, ali stize acetal zamena.
 
Nema nista vise, oshlo :)
 
@ele
Nece led,to kada bude debelog minusa cemo videti :D
@PCBeast
Kao sto rece Erik(hvala bro jos jednom) imalo ovo za dz cenu i ja prezadovoljan,dobio sam nize temperature a za rezove cemo videti,moguce da karta ne moze vise ali jos nisam reko dosta :D
 
Posto bi proverio na mojoj 980ti katici da li mi radi dvi sumnjam da ne radi ali bi da proverim i da je saljem na reklamaciju ako ne radi.
Uskoro planiram kupovinu monitora sa 144hz pa zbog toga hocu ovo da resim.
E sada ako hoce neko ko je iz Nisa ili okoline da mi ucini i ako ima monitor sa dvi ulazom da ponesem graficku i da probam kod njega da li je ispravan,kabli imam :)
Posaljite mi ovde poruku ko hoce da mi pomogne pa da se dogovorimo :)

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
 
Niko nema da se javi necu nikoga da ubijem :D

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
 
Kupi nekid DVI to HDMI ili DP adapter i proveris odmah :D
 
Kupi nekid DVI to HDMI ili DP adapter i proveris odmah :D
Nisam ni razmisljao o tome iskreno ali cu uradileti onda tako.
Kazi mi pod DP mislis displayport adapter ili nesto drugo?

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
 
Voki, inbox.
 
Da mislio sam na display port. Ako je funkcionalan DVI port mora da baci sliku i preko adaptera. Ili sta god je Ivan predlozio :D
 
Niko nema da se javi necu nikoga da ubijem :D

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока

Ne citam sve druze pa nisam video,znas de sam pa izvolte probaj kolko oces a i da se vidimo,taman na 144Hz monitoru da vidis kako izgleda :D
 
Poslednja izmena:
Ta prica oko degradacije performansi se provlaci vec duze vreme.

Dovoljno je da jedan trol pusti buvu, nakace se botovi kao u voz i eto ti odmah "Teorije zavere".
Kao sto si i sam primetio i na benchu se o tome dosta polemisalo.

Evo jos jedan test u prilog tim urbanim legendama.

https://www.youtube.com/watch?v=GBkGu4Wd7vg

Ta prica je istinita, ali je vi niste skapirali. Nije da nVidia karticama degradiraju performanse vremenom vec AMD karticama vremenom kroz drivere vise porastu performanse nego nVidia karticama, primera za to ima mali milion, pogledajte bilo koje novije poredjenje R9 280x i gtx 770 ili (doduse ovde nije tako velika razlika) r9 290/390(x) i gtx970/780(ti). E sad to sto Fury X nije dorastao 980ti cak i kad se to uzme u obzir, to je druga stvar.

Stvarno fenomenalna kartica i validna alternativa gtx1070 i dan danas, ne znam doduse kako se nosi sa gtx1070ti.
 
Ta prica je istinita, ali je vi niste skapirali. Nije da nVidia karticama degradiraju performanse vremenom vec AMD karticama vremenom kroz drivere vise porastu performanse nego nVidia karticama, primera za to ima mali milion, pogledajte bilo koje novije poredjenje R9 280x i gtx 770 ili (doduse ovde nije tako velika razlika) r9 290/390(x) i gtx970/780(ti). E sad to sto Fury X nije dorastao 980ti cak i kad se to uzme u obzir, to je druga stvar.

Stvarno fenomenalna kartica i validna alternativa gtx1070 i dan danas, ne znam doduse kako se nosi sa gtx1070ti.

Bilo je reci o namernom degradiranju performansi starijih modela kartica, jedan od primera je i GTX 980 Ti.

Odgledaj Linusov video pa ces cuti. Mi o tome govorimo, bar sam se ja nadovezao na tu pricu.

Da li AMD vremenom ima bolji napredak kroz drivere u to ne zalazim a i to je diskutabilno.
 
Poslednja izmena:
Bilo je reci o namernom degradiranju performansi starijih modela kartica, jedan od primera je i GTX 980 Ti.

Odgledaj Linusov video pa ces cuti. Mi o tome govorimo, bar sam se ja nadovezao na tu pricu.

Da li AMD vremenom ima bolji napredak kroz drivere u to ne zalazim a i to je diskutabilno.

Naravno da postoji namerno degradiranje starijeg hardvera kroz novije drajvere, to nije nikakva 'urbana legenda'. Između ove 2 poslednje generacije je podosta 'nanometara' tako da je verovatno procena da nema potrebe za tim.
Ali to softversko uništavanje/usporavanje/neunapređenje prosto postoji, i važi za sve stvari koje imaju tranzistore u sebi.
 
Ljudi, jel moze neko da mi kaze kako mogu da vidim koju verziju bios-a imam na G1 GTX 980ti?
 
Snaso sam se u medjuvremenu, hvala u svakom slucaju
 
Nazad
Vrh Dno