Šta je novo?

GeForce GTX 980 Ti Thread

...jer zadnja dva i nisu bila bas sjajna i vec su urusili reputaciju i to ne beznacajno.gigabajt nema potrebe da dira dok i bar MSi ne reaguje.
 
jok,cekamo "specijalnu cenu samo za benchmarkovce". :) neka gruba predpostavka je da nece sigurno biti jeftinija od najskupljih obicnih 980tki pa ti vidi.u svakom slucaju cak i direkt prevodjenje u evre tj 650e tj 78k dinara mozemo samo da sanjamo.
 
Cena od 900 eur kod nas nek vas ne zacudi.

Alarmirao sam prijatelja da mi preko bare pogleda za koliko moze da se nabavi i cene se krecu od 750-900 eur sto je uzasno.
Ne znam da li je to zato sto su se tek pojavile i zato sto je mali broj primeraka a gotovo da su sve vec rezervisane i mora da se ceka na sledeci uvoz.
Ja sam mislio da cena nece biti vise od 650 evra, mozda i koji evro nize ali za sada mrka kapa.
 
da,svukud su launch cene ogromne i na flagship-e se uvek cekao i treci krug da splasne cena i priblizi se MSRP-u.samo se jasno oznace kao takve i/ili se ide na predprodaju.kod nas malo drugaciji fazoni vladaju. :)
 
Vodeci se po tome kako su cene bile samo vece nakon inicijelnog uvoza za maxwell, rekao bih da ce i ovde biti samo vece :(
Primera radi Gtx 970 je samo poskupljivao od izlaska, barem u EU.
 
G1 i nista osim toga ne priznajem xD
 
Sta si joj radio bolan? :D
 
nishta specijalno, palim komp, mrak...reset, linije dok ne krene drajver da uchitava i tada mrak, u pozadini uchitava win
 
Da ne bude da samo nas šišaju sa cenama:

"They said 980 ti replaces the 980 pricewise but here in France it's not the case. 980 is still 600€ and 980 ti is 780€! Let alone Titan X at 1300€. Price isn't remotely attractive here, even for well off people"

"820-860euro in scandinavia for different variations not 650 dollahs in any way."

"$829.99 CAD" http://www.ncix.com/detail/evga-geforce-gtx-980-ti-b2-109569.htm

"I just asked "Scan Malta" about the "EVGA NVIDIA GTX 980 Ti Superclocked Graphics Card - 6GB" and they told me it will cost me "Euros 935.00" that's mainly the same price of a Titan... Is there price correct or should it cost less"

"759,73 € in slovakia :OOO well fuq dat shit!! going to prepare my wallet... !!!!!!"

"Its not tho is it, at a lower price! I bought my Gigabyte Reference 980ti from NCIX.ca for $914 taxes and shipping in........$650, pffft.
Canada gets proper ripped off. Please use Canadian prices as you are a Canadian company."

"This card is over 20% more expensive in the UK :/"

"ts still over priced its £600 in the uk which is $1000 for the 980 ti"

"870 in India -_- for the zotac 980 Ti"

"wow.... these cards are from 740€ to 800€ in germany... (810-870$ US)
I hate this strong dollar (and our 19% taxes -.-)"

"Well in the UK they just flipped the sign from $ to £ so we have to pay £650 for it which is $987!!!!!!"
 
Ma 980ti u srbiji ne moze da priusti jako puno ljudi. Problem je sto su kod nas naduvane cene i za komponente nize i srednje klase. Da ne pricamo o tome da kod nas nikad nema pojeftinjenja starih generacija onda kad nova dodje u prodaju. Pa kod nas gtx 770 jos uvek ima po ceni iznad 300e za neke modele.

@demios maler, menjaj za novu
 
Da, i zato im ostane ne prodato.

Kako se se slatko smejao što je cena 500e za 690gtx kod nekih 5 prodavaca sada. A cenili su je 900-1000e pre nekih godinu dana.

Sad nece niko da im kupi jer je prestara tehnologija i ima da im propadne uloženo, a hteli su da zarade jedno 300evra na prodaji. Tako im i treba, lekcija nikad bolja.
 
klasika,prvih par rundi uvoza.kad se kao pera kaze,nagomila,i kad stignu radeoni,ide to dole.
 
Ma drzace te 690ke do kraja sveta. Do pre par meseci je dalje bila gtx 580 u ponudi za ~320e. A bila je i 7970 sa 6gb za fazon 480e. /fejspalmnogom
 
mislim na ove cene preko pa i kod komsija.ovi nasi me odavno ne zanimaju.
 
a jes upakovana pod konac majku im
 
nishta specijalno, palim komp, mrak...reset, linije dok ne krene drajver da uchitava i tada mrak, u pozadini uchitava win

brate ... kako to :) mojne pricas tako sad ce da ti objasne kako samo AMD ima problema sa grafikama, pregrevaju se, crkavaju, ne valjaju driveri ... ;)
 
krastavac, deshava se, pitacu da doplatim za 980ti :)

ovaj evga hybrid bi bio ful fulova za moju mini itx zverku
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno