Šta je novo?

Sony Xperia Z3 Plus

pa gde je z5 senzor za otisak ? jedino ako vec ne testiraju s820. ne vidim ga dole niti na ivici.. ?
nisu i oni valjda stavili pozadi.. mada ova slika deluje kao teski ps
 
Power je otprilike na starom mestu a izgleda da je tu i citac otiska prsta (kako - ne znam :d), volume tastere su iz nekog razloga pomerili malo dole a skroz ispod je kamera taster :) I navodno su kucista od metala, kao kod htc verovatno. Sve je bolje od stakla pozadi.
 
Poslednja izmena:
[youtube]AsjTIpfEwWI[/youtube]

evo kako izgleda senzor sa strane. mob mora biti makar 8,9mm debeo
 
Poslednja izmena:
^ sve je moguce :)
ViziLeaks
‏@vizileaks

@DannyDorestant Glass back again but not as slippery.

Xperia-Z4-render-0.png
7GcOYP9JdJnL12tKzmOz.jpg
 
Poslednja izmena:
[youtube]AsjTIpfEwWI[/youtube]

evo kako izgleda senzor sa strane. mob mora biti makar 8,9mm debeo
Ne bih se bunio, taman da ubace 3200mah u compacta ili 4000+ u redovan z5 :) ...mada mi generalno odvratno to resenje za otkljucavanje na otisak sa strane, skroz neprakticno.
 
Ne bih se bunio, taman da ubace 3200mah u compacta ili 4000+ u redovan z5 :) ...mada mi generalno odvratno to resenje za otkljucavanje na otisak sa strane, skroz neprakticno.
Skroz praktično, samo nasloniš palac kao sad kad otključavaš na power. Manje koraka a sigurnije
 
Z5 i Z5c :)

CLow-zOWsAAJCe5.jpg:large


Deluje kao da ce imati baterije po Proday standardima, valjda ce i spikerfoni biti takvi :D

Sudeci prema debljini kucista ne bi me cudilo da Z5c ima 2800 mAh i OIS a Z5 3200 mAh (deluje slicno kao Z2) i mozda sensor-shift stabilizaciju.

I da, bas da vidimo da li je ovaj lik lupetao ili je istina:

Ricciolo ‏@Ricciolo1 Apr 22
New Camera/sensor/lens/software(+Design/Identity)here's a SNEAK PEEK :)

CDN_e_LWgAAAmoG.jpg:large
 
Poslednja izmena:
Prodan postavlja standarde :D Neka ih posavetuje oko power dugmeta, odvratno je
 
Meni je senzor sa strane odlično rešenje. Ako telefon držim u desnoj ruci, stavim palac na senzor, a ako je u levoj stavim kažiprst i ćao.
 
Evo pokusavam na S6, zaista deluje kao najbolje resenje bar meni.
 
Z5 i Z5c :)

CLow-zOWsAAJCe5.jpg:large


Deluje kao da ce imati baterije po Proday standardima, valjda ce i spikerfoni biti takvi :D

Sudeci prema debljini kucista ne bi me cudilo da Z5c ima 2800 mAh i OIS a Z5 3200 mAh (deluje slicno kao Z2) i mozda sensor-shift stabilizaciju.

I da, bas da vidimo da li je ovaj lik lupetao ili je istina:

Ricciolo ‏@Ricciolo1 Apr 22


CDN_e_LWgAAAmoG.jpg:large
Druze dabog te culi oni u soniju ;)
Posebno mi se svidja sto su zvucnici gore i dole opet skroz uz ivicu kao na z2.
Nesto me svrbi da zamenim tel ovih dana, al probacu da se urazumim jos malo i sacekam ovaj novi z5c da vidim kako ce da odrade.
 
CLtmyWsWIAEGTue.jpg:large


Z1c - 2300 mAh, Z3c - 2600 mAh.. bas me zanima da li ce ovaj novi kompakt imati 2900 mAh a sudeci prema debljini kucista to uopste nije nemoguce :)

Na kraju moze da se desi da kompakt ima bateriju u rangu sa Note 5 phabletom :d
 
Poslednja izmena:
Haha garant ima i 5.1 zvuk, jel su mu ono zvucnici po coskovima?! :D Sto je najgore bas super izgleda na ovim fotkama.
 
Glupost. Mislim da je cist promasaj da se tako postave zvucnici jer kako se drzi telefon nego bas za samo uglove telefona, znaci blokira se sav zvuk, bas bezveze. Prethodna opcija sa zvucnicima na sredini u stereo fazonu je skroz ok, samo moze malo da ih poboljsaju i to je to.
 
Kako dobro izgleda ovaj Z5 koncept... obe boje, fenomenalno.
Samo iza ovo solarno punjenje... :S:
 
Ovih dana se pominje da bi Z5 ultra model mogao da ima 5.7-5.8'' displej, 2k ili cak 4k rezoluciju :d sto je nebuloza, aj ovaj 2k i nekako da razumem.

Ali zanimljivo je da neki insajderi pominju da ce imati isti senzor i kameru kao i obican Z5 + povecu bateriju i micro sd prosirenje, to bi bio odlican potez, da Note serija konacno dobije pravu konkurenciju (+ LG, Huawei, Nexus i ostali phableti koji se pojave).
 
Poslednja izmena:
Ja ne razumem sta ce im 4k ekran na 5 incnom telefonu. Pa 2k ljudske oči ne primete a ne 4k. Još veće pitanje da li će baterija biti od 8000mah?
 
Kako šta će im 4k?!? Pa moraju valjda imati neki model pre neko što pređu na 8k. Jel?

:D :d :p
 
A kad se pojave prvi telefoni sa 8k displejima ziloti/botovi proizvodjaca koji prvi naprave taj korak ima da pljuju ''one zaostale telefone sa smesnom 4k rezolucijom, fail!'' :) :d :d
 
Navodno Z5+/Z5 ultra (5.7'' i full specifikacija kao kod Z5 koji uskoro izlazi) -
CMTXBaPW8AAwJ8n.jpg:large
 
Ja ne razumem sta ce im 4k ekran na 5 incnom telefonu. Pa 2k ljudske oči ne primete a ne 4k. Još veće pitanje da li će baterija biti od 8000mah?
Što ih više bude bilo i što se više budu prodavali, ja ću ranije moći u dnevnoj sobi da imam 4K tv. [emoji1]
 
Nije se ni ovaj pojavio na svim trzistima ti pitas o Z5 :D recimo najpre negde u martu/aprilu 2016 ;)
 
Nazad
Vrh Dno