Šta je novo?

Mali vodič vodenih hladjenja (CLC)

Izgleda da si dobio isti generički odgovor kao i Jurodivi. Oprosti, nisam znao da si stariji.

Послато са Redmi Note 7 помоћу Тапатока
 
Hvala u svakom slučaju.
 
Da li ima kod nas u ponudi Arctic Cooling Freezer II 240mm?
 
Nisam nigde našao a tražio sam svuda. Moraćemo da sačekamo da "mađari" prorade. Arctic slabo nešto radi, teško je pronaći na stanju i u inostranstvu.
 
Sta bi sa ovim kulerom, da li ga ima negde u ponudi?
Arctic Cooling Freezer II 240mm
 
Zovi ove iz N... C.......s. Kod njih je bio 240 model ali više ga nema. Ima samo 360 verzija sa vrlo čudnom cenom[emoji849].

Послато са Redmi Note 7 помоћу Тапатока
 
Gledam i ja stalno , ima stari Freezer ali je skuplji, nema Freezer 2 nigde kod nas a slabo ih vidim i po stranim sajtovima, kao da su prestali da proizvode.
Sada s i ja češkam po glavi šta bi drugo da nabavim, dolazi leto a ovaj Nepton prelazi 5 godina starosti i izgleda da je malo popustio. Nešto mi se ne plaća 150 evra za neki ekvivalentan kuler.
 
Freezer II 360

Послато са Redmi Note 7 помоћу Тапатока
 
Gledam i ja stalno , ima stari Freezer ali je skuplji, nema Freezer 2 nigde kod nas a slabo ih vidim i po stranim sajtovima, kao da su prestali da proizvode.
Sada s i ja češkam po glavi šta bi drugo da nabavim, dolazi leto a ovaj Nepton prelazi 5 godina starosti i izgleda da je malo popustio. Nešto mi se ne plaća 150 evra za neki ekvivalentan kuler.

Imaju stari Freezer? Odakle?

Ja bih ćekao da stigne Freezer II, trenutno je opšta nestašica komponenti u svetu i cene su poludele...
 
Na K&P, 280 za 110€ Sobotica.. 240 za 90e Šabac. 360 za 115€ i nekoliko drugih.
 
Prosetaj do radnje, nemoj da si lenj. Stoji im na vrh vitrine. Drzao u rukama licno aman, ebo me pas i kud vam rekoh. Jos sam ispao lud...

Jedino ako je u medjuvremenu planulo.

Hvala na informaciji, meni si pomogao pošto sam na preporuku @jurodivi tražio to hlađenje i jedino su ga oni imali, nigde drugde nisam mogao da nađem :)
 
Vrhunski!
 
Mislio sam na krute cevi, jel to neki preformirani kit ? Radio sam puno hidraulike u životu i znam koliko je važno da je za ststav cevi i fitinga jako važno da bude ravno.
 
Mislio sam na krute cevi, jel to neki preformirani kit ? Radio sam puno hidraulike u životu i znam koliko je važno da je za ststav cevi i fitinga jako važno da bude ravno.

Aha, iako jeste manje sigurno nego meke cevi, imas 3 gumena o-ringa koji sprecavaju curenje. Radi ok i kad je cev malo nakrivljena, ali izgleda prilicno rucno :)
Jako tesko je izvuci cev silom nakon sto kompresioni prsten nasrafis preko.
 
Uzeo freezera 2jku 360icu. Da se malo pohvalim :p
Edit: Midlim da ću samo okrenuti i zadnji vent da ubacuje. Dole na dnu je još jedna 14ica FD

Edit 2: Inače, danas mi je nova javila da im je stigla 280ica za 13k. Ja sam moju 360icu platio 100q preko Madjara
 

Prilozi

  • IMG_20200706_211002.jpg
    IMG_20200706_211002.jpg
    1 MB · Pregleda: 84
  • IMG_20200706_210958.jpg
    IMG_20200706_210958.jpg
    1 MB · Pregleda: 71
Poslednja izmena:
Eto, sada možeš i R9 3950x da staviš. Mene sprečava kućište tj. removable tray za 3x 3.5"HDD + 2x 2.5" da stavim 280/360 cooler. Iako je veliko kućište Raidmax Agusta
Raidmax agusta1.jpg
ipak ima mesta samo za 240 maximum. Morao bih sve da prepakujem za nešto veće. Obzirom da je ovaj CM Nepton 140xl do skora radio posao odlično, tek je skoro posle 5 godina počeo da posustaje, 240 Freezer bi trebalo da radi odlično. Pojedoh g... što nisam kupio zimus dok ih je bilo. Tek sada se opet pojavili na Ipon.hu samo ne vidim nikog od naših "Mađara" da ih prodaje.
 
Poslednja izmena:
Sada videh na K&P kod nekog "Oline kupvina" it Subotice, jesl li od njega ozeo ? Čekam da mi odgovori na poruku.
 
Imaš pp
 
Naručio sam Arctic Liquid II 240, stiže u ponedeljak ako covid ne spreči dolazak is Hu.
 
Trenutno najbolji AIO na tržištu.
 
Biće valjda uskoro, Da li dolazi Mx-4 sa njim ?
 
Nazad
Vrh Dno