Šta je novo?

ARK: Survival Evolved

Dobra mu zurka :d
 
Igra je neoptimizovana do zla boga, patch 1.55 jos nekako, 1.60-titan sli killer.
Kada startujete igru slobodno idite na kafu i pivo... i ne zurite natrag.(popio dva :D)
Savetovao bih ispijanje najmanje 3, zbog prvog utiska kada se konacno smiluje..

Igra...hm, crysis 1 sa plasticnim dinosaurima koji onako neodrdjeno lutaju po mapi.
Nisam nesto igrao, moram ponovo da instaliram zbog pomenutog 1.60 patch-a.

Onaj army colt slobodno zaboravite, samo ce te navuci bedu na vrat.
Vise efekta imalo bi pljuvanje u dalj..
 
Poslednja izmena:
gde si našao stones?

i da... secka neeeezdravo, mada se meni čini da je ovo neka varijanta unlreal engine-a. cryengine radi 3oo puta brže.
 
Poslednja izmena:
Izasao novi patch 1.609 navodno poboljsava optimizaciju...skidam pa da vidim za koliko.
 
bogami dobar skok u performansama zadnjih nekoliko patcheva. ko je batalio, nek proba ponovo.
takodje, na ssd-u ucitavanje mape je 30-40 sec sto me je obradovalo :)
jos kada bih samo imao zverinu od graficke, pa da igru poteram u svoj onoj lepoti...
 
jel igrate na oficijalnim serverima ili imate neki privatan server posto ja igram na oficijalnom i laguje do besvesti , inace nije losa igra .
 
@ Nikoladino
probao sam i oficijelne i privatne servere, svugde ima laga u smislu da ce dinosaurus koga napadas voziti ringispil oko tebe,ponekad na kratko bas zariba pa je i kretanje kao sto kazu "na lastisu". mislim da je prosto to trenutno stanje igre. ja imam na oficijelnim serverima od 50 do 150ms ping, i nisam primetio neku razliku veliku, kako god da okrenem borba laguje :( hauever igra je veoma zabavna, cak sam uspeo i da popravim fps pa sada ne gledam u teksture koje lice na mrlju od kafe.
 
Yup i ja sam uspeo FPS dosta da popravim smanjio ovo-ono i sada sam ok igra mi je dosta dobra imam dosta zabave nego jedini prob mi je sada sto igram sam i samo na PVE serverima dosta mojih drugara nema comp da pokrene ovo a kupili igru XD (ono imaju za req setings ali nikako da nabace bolji net pa im zato laguje imaju svi oko 2-4 mbs brzinu). Malo da se izucim kako i sta kada i gde i precicu da igram na neki pvp server.
 
Cekamo dx12 za ovo, iako je survival igra sto nisu na dobrom glasu trebalo bi da se vidi koliko moze napredak da se uradi.
 
zadnji info koji sam cuo je da developeri planiraju sredinom avgusta da izdaju dx12 patch. nisam bas extra optimistican uzimajuci u obzir prosla PR obecanja o napretku izmedju DX verzija (9,10,11). naravno svako poboljsanje je dobrodoslo.
da budem iskren nakon amd drajvera od sinoc, fps mi je mnogo bolji (u sumi pogotovu), pljuc, pljuc da kucnem u drvo.

bas je dosta dobrih stvari uradjeno zadnjih mesec-dva, pozivam sve koji su batalili igru da probaju ponovo. ne pamtim kada sam se ovako dobro zabavljao. ja sam na oficijelnom pvp serveru u friendly plemenu. fokusirani smo na gradnju uglavnom, ali uzvracamo zestoko ako se neko zajbva sa nama. trazimo 20+yo igrace koji su spremni da doprinesu i grade sa nama. izbegavamo mladje igrace i one fokusirane samo na pvp. imamo dobro utvrdjene baze i tako.

veceras idemo u rat protiv koalicije plemena koja su nas maltretirala kao low levele. jedno pleme (max lvl igraci) nam je porusilo drvenu bazu kada smo bili niski leveli, i trazili su od nas materijal u zamenu za njihovu "zastitu" njihov leader se nazivao "king in the north" :)
naravno odjbali smo ih, preselili se i poceli iz pocetka. nakon toga nam je ponovo kamena baza sravnjena od strane drugog plemena. uvek smo kretali iz pocetka, nepokolebani. nikad se nismo zalili. sada smo mi max level i vreme je za payback!

Odlazimo na suđeno mesto
Mila majko, sestro i nevesto
Zbogom leto, jeseni i zimo
Odlazimo da se nevratimo
 
Igra li ko ovo,neka mi se javi ocu da pocnem sa nekim da igram.Smaranje mi je sam.
 
Igram ja ali iskljucivo na pve( 429 ) serverima mrzi me da se svadjam i bijem vise sa ovim rusima i likovima koji koriste hackove , i da KOS mi je smaranje tesko (kill on sight) tako da izbegavam pvp .
 
Rus i Hak to su srca dva :)

Ti ljudi su meni nepojmljivi. Oni hakovanje vide isto kao ti i ja opciju za mouse sensitivity.
 
Jel probao neko mozda poslednji patch, pa da ostavi utiske? :)
 
Meni i dalje skoro sve isto radi nema promjene
 
na steamu free vikend za ovaj naslov, taman da probam :D mada ovaj zanr ne mogu igrati ali mozda ima xfactor ko zna :D
 
Odlozeno to za dx12. Igra radi uzasno, 30-35fps a u sumi 17. Ne vredi bre ovo 28€. Mozda vredi ako vas ukenja i padne kod za 50% popusta iz onih cuda sto padaju al bas treba da se bude srecan.
 
Ideja mi je super, ima dosta potencijala i jako mi se dopada sto je prilicno teska igra. Kome ne smeta sto je u bas zescem alpha stanju mogao bi lepo da se zabavi. Ako neko hoce da se pridruzi, igram na EU ExtinctionEvent 1366 serveru, baza je na koordinatama Lat 74 Lon 55 otprilike, sakrivena u brdo. Extinct Tribe, sifra za kucu 7690. Dosta je opasan region, ako ste low level imacete problema da stignete zivi.
 
Jel igra neko ? Sta se desava sa igrom , ja pratio citao zadnjih par dana sta ima novo i ponovo se vratio da igram ali mnogo novih ima na serveru i manje vise grade gde ko sta kada stigne tako ne moze da se prodje obala a da nema baza a i nesto malo diviljih dinosaurusa ima u zadnje vreme jel to oni nesto smanmjili ili ne ? (igram na pve oficijalni server )
 
Ко није узео има на humble bundle za 12 долара. Ја сам се опасно навукао. Играм на официјалном серверу 1.
 
Ja sam umro posle 5 minuta lutanja, ništa mi nije jasno :d Malo sam izudarao drvo i to je sve što sam skontam da može.
 
Може свашта. На самом почетку од камена и дрвета направити алатку. Како напредујеш тако учиш нове ствари.
 
I onda dođeš čiči koji te ragaći i od tvoje kože iskraftuje pelene za svog dinosaurusa.
 
Nazad
Vrh Dno