Šta je novo?

Najbolji provajder u USA

Proday

Znamenit
Učlanjen(a)
02.01.2005
Poruke
20,282
Poena
1,425
Drugari potrebna mi je pomoc za brata. Posto je od nedavno krenuo da vozi kamion po celoj Americi, treba mu kartica koja ima odlicnu pokrivenost signalom po sto vecem delu pomenute i neogranicen internet. Koliko smo upuceni Verizon tu izlazi odma kao resenje br.1, ali je problem sto vise nema tih unlimited brojeva od Verizona nigde da se nadju ili se prodaju po veoma velikim cenama (tipa 1000$).
Da li neko zna proverenu alternativu?! Kako se pokazao Sprint (t-mobile je katastrofa, posebno na zapadnoj obali, to smo provereno ustanovili)?!
 
Jeste li potrazili neki forum za USA kamiondzije - verovatno dosta njih ima slicnu potrebu? Nije da ne verujem u Benchmark forum, ali tesko da mnogo korisnika ima iskustva sa pan-americkim operaterima, u smislu koji bolje pokriva zapad Oklahome, predgradja u Minesoti i drzavu Delaver...

Pozdrav
 
Drugari potrebna mi je pomoc za brata. Posto je od nedavno krenuo da vozi kamion po celoj Americi, treba mu kartica koja ima odlicnu pokrivenost signalom po sto vecem delu pomenute i neogranicen internet. Koliko smo upuceni Verizon tu izlazi odma kao resenje br.1, ali je problem sto vise nema tih unlimited brojeva od Verizona nigde da se nadju ili se prodaju po veoma velikim cenama (tipa 1000$).
Da li neko zna proverenu alternativu?! Kako se pokazao Sprint (t-mobile je katastrofa, posebno na zapadnoj obali, to smo provereno ustanovili)?!
Nisi pomenuo att? On je 2gi po velicini i bivsi "drzavni" operater.
 
at&t je bivse bell labs
stvorili su unix i jos mnogo toga vezanog za racunare i telefoniju

ubedjen sam da su oni medju najboljim opcijama
 
Ni at&t ne briljira bas u pokrivenosti,posebno na zapadnoj obali. Najverovatnije ce biti neka verzija sa verizon ruterom sa neogranicenim netom + redovan verizon broj.
 
Nazad
Vrh Dno