Šta je novo?
Ista situacija kod mene, s tim što ja tek prvu epizodu serije odgledah, a prethodno sam instalirao Fallout 4 sa GPU i počeo da igram. Pre toga nisam imao dodira ni sa jednom igrom iz serijala (kao ni sa jednom Bethesda igrom osim par sati Starfield-a koji mi uopšte nije legao). Definitivno su verno preneli atmosferu iz igre koja mi se baš sviđa. Igra me za sada drži, nadam se da ću je odigrati do kraja :)
Ne znam da li si obratio paznju najavljen je next gen update za F4 za 10ak dana ako ti je to bitno ali ne vidim da moze da skodi ako se zaista i desi da izbace.
 
Ja to cekam, sam F4 deluje slabo graficki, tako da mu treba definitivno neki next gen update.
 
Uzeh ga sada za 5 usd pa da vidimo kolko ce da odrape za update. Kontam 10 usd 🤔
 
Ma kakvi, mora free da bude. :D
 
Pa rečeno je da ide free update za sve platforme. Gdje će leba preko pogače sada kad je serija izašla, biće interesantno za vidjeti koliko su kopija F4 prodali od momenta izlaska serije. :)
Mene je serija nahajpovala da krenem sve nanovo čim patch izađe, mogu misliti kako će tek da nagrnu oni koji tek ulaze u Fallout svijet. :)
 
I ja da se upišem kao neko ko će opet upaliti Fallout 4 posle odgledane serije.
Gledam Steam charts imali su peak od 76k igrača u poslednja 24h. Vozi hype train samo tako.
 
pa da onda ni ne krecem, vec da sacekam taj update? ja volim da to graficki lepo izgleda :) hebiga
 
Ima gomila modova za F4, ne morate da cekate nikakav patch, jedino ko ima samo xbox ili ps.
 
Ne znam da li si obratio paznju najavljen je next gen update za F4 za 10ak dana ako ti je to bitno ali ne vidim da moze da skodi ako se zaista i desi da izbace.
Igram lagano, pa kad stigne taj update instaliram :) Mada iskreno, nisam neko kome je baš presudno to kako igra izgleda, niti FPS i slične stvari :D Fallout 4 svet mi i ovako izgleda sjajno, a likovi mi izgledaju isto kao u Starfield-u, samo su im tamo malo doterali izgled. Kontam da je to sa izgledom likova neki Bethesda fazon koji furaju :)
 
Ako vec planirate da uzimate igru onda gledajte da bude GOTY izdanje (kad su na popustu mala razlika bude izmedju obicne i te verzije igre).
GOTY izdanje ima sve ekspanzije i DLCove, najvise ga preporucujem zbog odlicnog "Far Harbor" DLCa, ubedljivo najbolja dodatna stvar koju su izbacili za F4.
 
Ne
 
Ima li kakav grafički mod da je kompletan, da se jednostavno instalira? Mrzi me sakupljati modove da bi radio.. mod. Ovaj je vidim najpopularniji ali je requirements lista porpilicno duga:

 
Citavih 800 din za goty edition dato, nije me zaobisla epidemija.
 
Prelazio sam 2x, jednom regularnu, tada aktuelnu verziju, potom GOTY. I ova druga je mnogo bolji izbor, DLC-ovi su vredni igranja. :) Ako next-gen bude vredan pažnje, moraću i treći put da opikam...

Seriju ne stigoh da pogledam, ali raduju me ustisci koje čitam i čujem. :)
 
Da se i ja pridruzim GOTY verziji, iako je imam na xkutija psu - osnovnu verziju igre, uzeh ovo na steamu za smesne pare :)
sad jos samo next gen update pa da rokam :)
1713402683883.png
 
Koji je to steam store?

1713432469506.png
 
Ja dva puta pokušavao da je pređem i oba puta batalio, uvek bih izgubio interesovanje posle nekog vremena. Isto mi se desilo i sa Starfield-om, jednostavno Bethesda-in koncept dizajniranja igara mi više ne drži pažnju. Ako nešto ne promene verovatno ću preskočiti i novi Elder Scrolls.
 
Ja lično ne volim Fallout igre od kada ih je preuzela Bethesda ...bezudšne i blede igre...Fallout i Fallout 2 sa druge strane super duper :) mega i tako to..a serija pa ono ljudi mrtvi na sve strane lete noge i ruke ali kada treba slatka kuca da se ubije ništa se ne vidi...toliko o tome...
 
Poslednja izmena:
Ja dva puta pokušavao da je pređem i oba puta batalio, uvek bih izgubio interesovanje posle nekog vremena. Isto mi se desilo i sa Starfield-om, jednostavno Bethesda-in koncept dizajniranja igara mi više ne drži pažnju. Ako nešto ne promene verovatno ću preskočiti i novi Elder Scrolls.
Mislio sam da nikad neću podržati ovakvu izjavu pre mnogo godina.
Debelo sam se za'ebao. Sad but true...
 
Nazad
Vrh Dno