Šta je novo?
Naravno. Ko je lud da kupi igru staru 5-15 godina za 25 evra. Za 5 evra vec moze da se nadje neko. Ne znam sta je tu nelogicno,naprotiv,vrlo je logicno

Ali nije 5 evra. Za 5 evra bih razumeo. Nego se prodaju za recimo 12 evra. To nije baš tako mala suma, niti naročiti popust sa 20 evra kolika je regularna cena da bi toliko ljudi nagrnulo da kupuje i katapultira igru u vrhove liste prodaje. I da toliko ljudi nagrne da to stormuje sve na vrh kolektivno, potpuno sam iznerviran. Nije ovo dobro za gejming industriju, jedino ne znam da li je uvek tako bilo ili su to neke nove navike nekih novih klinaca.

Ili možda samo starim...:)
 
To je slicno sindromu 90-tih, vidis red, zauzmes svoje mesto, pa se posle raspitujes sta se ceka...
 
Ali nije 5 evra. Za 5 evra bih razumeo. Nego se prodaju za recimo 12 evra. To nije baš tako mala suma, niti naročiti popust sa 20 evra kolika je regularna cena da bi toliko ljudi nagrnulo da kupuje i katapultira igru u vrhove liste prodaje. I da toliko ljudi nagrne da to stormuje sve na vrh kolektivno, potpuno sam iznerviran. Nije ovo dobro za gejming industriju, jedino ne znam da li je uvek tako bilo ili su to neke nove navike nekih novih klinaca.

Ili možda samo starim...:)

Dobro,ti mislis na FO3 GOTY i NV GOTY...obicne verzije su 5e. 5 evra je vanila, ali mislim da je sve to bilo jeftinije, ja sam pre 2 godine uzeo NV GOTY za 5 evra
 
lično apsolutno izbegavam da kupujem singelpayer igre na steam-u, ali nekada su popusti toliki da je teško držati prstiće podalje od kartice.

a da je rasprodaja ujedno i najbolja reklama, to je valjda jasno. zašto bi se išta uopšte i rasprodavalo. i ako malo bolje obratiš pažnju, neke igre su bukvalno svake druge nedelje na rasprodaji. kapiram da su njihovi izdavači skapirali da je bolje da prodaju 300 komada po 5 eura nego 16 komada po 15 eura. matematika je jasna. a pritom ti još i raste baza igrača. ma milina!

zapravo, gomiletina igara je tamo overpriced, ali to je već druga priča.
 
Smešno je zato što je matora igra na buđavih 40% popusta sada u samom vrhu najprodavanijih igara na Steam-u, iako je matora i sto puta je bila na DALEKO boljim popustima. Šta radi hajp.
 
[YOUTUBE]FA0W4SPexIk[/YOUTUBE]
 
fo3 nije matora igra.

mator je lords of midnight, mator je trap door, mator je match day 2...
 
Ma da Kellhuse, prava next-gen grafika:

11390185_806442799471130_9016220289477383004_n.jpg
 
Mozda furaju na Borderlands fazon. Sta ces, videli da donosi lovu i sta vec ne, pa daj da jos vise utucamo nekada fenomenalni serijal u glavu.
 
Vala, ne znam sta moze da bude veci pobacaj od te Thief nakarade.
 
pa dobro posto ste na osnovu screenshota vec odigrali igru tema moze lock,nema sta vise da se prica.
 
Nije ovo puno drugačije od vlikog broja tema na ovome forumu. Odigraće oni u slast ovaj naslov kada se pojavi, ma šta sada pričali.;)
 
ma nema više šta. e su nam lepo objasnili da je igra totalni promašaj. jedino može da je (ali malo, samo malo) izvuče ukoliko se lepo budu klatile rasklimane strukture i ako neonsko svetlo bude realistično treperilo. i naravno, ako priču napiše pokojni artur klark. bez toga - paljba!
 
kao sto rekoh,ne bi bio prvi fallout koji sam preskocio,a naravno da bih prvi voleo da ovi skrinsati nemaju veze sa finalnim produktom al' se bojim da je prvi april davno prosao. :)
 
džaba me sad truješ, već sam skapirao da nisam cool ako to budem igrao :p
 
ja i dalje nisam ubedjen da NV nije samo mod nekog klinca iz podruma.
 
Nazad
Vrh Dno