Šta je novo?
111

sta sa njim?

U prethodnim delovima se nije spominjao vault sa trocifrenim brojem. Numeracija je isla od istocne ka zapadnoj obali. Vault 0 se spominjao u tacticsu. Zanimljivo mi je iz razloga zato sto su ti "trocifreni" mozda neki jug, Florida ili Texas.
 
U prethodnim delovima se nije spominjao vault sa trocifrenim brojem. Numeracija je isla od istocne ka zapadnoj obali. Vault 0 se spominjao u tacticsu. Zanimljivo mi je iz razloga zato sto su ti "trocifreni" mozda neki jug, Florida ili Texas.

FO3 počinješ tako što pobegneš iz Vault 101, tu su još 106, 108 i 112.
 
Bethesda nastavlja da radi ono sto najbolje znaju. Copy/Paste igre iz 2006 godine, nalepe samo malo novih tekstura, uglave neku raspalu pricu bez ikakvog smisla i izhajpuju to do besvesti. A najzanimljivije od svega je to sto je "still" fallouta potpuno promasen. Ovo i meni odise bioshock/steampunk stilom.
 
Pa bolje je ovako ne ocekujete nista, pa se iznenadite...i ispadne igra decenije.
A Witcher 3 spadne na 3 mesto...:d
 
tek sad videh da izlazi za xbox 360 i ps3. Mozda zato grafika izgleda malo starije. Nije mi to toliko ni vazno, vise me boli to sto ce zbog toga content biti na gubitku kao i celokupan AI i sl.
 
Ovo nije tačno... Igra će se pojaviti ekskluzivno za PC i next gen konzole.

Fallout 4 will also be available on Playstation 3 and Xbox 360. This version is also being developed by Bethesda Game Studios, but will release a year after the advanced version.
 
O glasini se radi, zvanično su potvrđeni samo next gen i PC, mišljenja sam da će tako i ostati.
 
Ali ja stvarno vise ne mogu da igram Gamebryo, mislim, ono, kao, 2015. godina i ti fazoni... :(
 
Poslednja izmena:
Ma ako kellhuse kaze da izgleda nestvarno dobro, onda to je tako (iako igra izgleda kao raspali F3 sa par grafickih modova).

P.S. Kellhuse, umro sam od smeha kada si rekao da Fallout niko (mogao bi da prestanes da govoris i za druge, thanks) ne igra zbog price. Ocito je da nisi igrao ni prva dva dela, a ni New Vegas. Verujem da ce ti se onda svideti ovaj first person shooter sto Bethesda sprema.
 
hihihi.jpg


:d
 
Izbija Gamebryo iz svake pore ovog trailer-a, mogu oni da ga zovu kako hoce. Isto kao sto i Skyrim "ne koristi" Gamebryo. Bez obzira na to, verovatno ce biti pristojna igra, ali svakako to nece biti zaslugom engine-a.
 
Gamebryo + cross-gen objašnjava zašto igra čak i na trejleru i promotivnim šotkama izgleda tako kako izgleda. To bi objasnilo i taj šareniji, blago cartoon-like stil koji izgleda furaju sa novog igrom, to je fin način da se zamaskiraju grafički nedostaci.
 
O glasini se radi, zvanično su potvrđeni samo next gen i PC, mišljenja sam da će tako i ostati.

Da li je to isti tip glasine kao kada je ceo internet potvrdio da je Silent Hills otkazan a samo si ti tvrdoglavo odbijao da to prihvatiš?
 
Vidiš, i id tech dobar kandidat za engine koji pokretati igru. id Tech 6 treba da bude pretstavljen na ovogodišnjem E3 kao engine koji pokreće Doom 4, a vrlo je moguće da to nije jedina id Tech 6 igra koju će Bethesda prikazati na E3!;)
 
ako se ne bude njihalo,i ako bude slepa na sve sem na dva jezgra dzabe im sve. :)
 
ne mogu da verujem s kim sam se ja rapravljao. bitno je da se trava njiše...

ajao...

posle kažu da je steam prepun klinčadije.

over & out.
 
Meni ne ide u glavu spisak najprodavanijih igara na Steamu trenutno. Iza ARK-a, sve su Fallouti. Ko su ljudi koji kupuju Fallout 3 i Fallout New Vegas danas? Dakle, nisu ih imali, i pride nisu ih kupovali kada su bili jeftini, a na svakoj su rasprodaji jeftiniji nego sada na ovoj. Definitivno ispada da je rasprodaja više način da dođe to što se "rasprodaje" u nekakav fokus više nego sama veličina popusta ili kvalitet igre. Ono što piše "-10,15,20,25...85%" će biti prodavano, ostalo neće.
 
Poslednja izmena:
sto bi iko ikad dao pare na NV meni nije jasno.
 
Meni ne ide u glavu spisak najprodavanijih igara na Steamu trenutno. Iza ARK-a, sve su Fallouti. Ko su ljudi koji kupuju Fallout 3 i Fallout New Vegas danas? Dakle, nisu ih imali, i pride nisu ih kupovali kada su bili jeftini, a na svakoj su rasprodaji jeftiniji nego sada na ovoj. Definitivno ispada da je rasprodaja više način da dođe to što se "rasprodaje" u nekakav fokus više nego sama veličina popusta ili kvalitet igre. Ono što piše "-10,15,20,25...85%" će biti prodavano, ostalo neće.

Naravno. Ko je lud da kupi igru staru 5-15 godina za 25 evra. Za 5 evra vec moze da se nadje neko. Ne znam sta je tu nelogicno,naprotiv,vrlo je logicno
 
Jednostavno, masa/dečurlija koja ni ne zna šta je Fallout naložila se na njega kada je videla trejler za F4 i sada pokupovala ceo serijal. :d
 
Jel? a ja kada izjavim da su svima ta decurlija ciljna grupa, krenu da me lincuju.:D
 
Nazad
Vrh Dno