Šta je novo?
Postoji nada i da je u pitanju CryEngine, pošto ga je Bethesda licencirala pre nekog vremena.;)
 
i quake engine ima 20 godina. Evo i dan danas najprodavanije igre na njemu. Sta fali matorom bethesdinom? :) Secate se kad smo prvi put videli grafiku u oblivion trejleru.
 
Pa to se podrazumeva, svaki popularniji endžin stalno evoluira i doživljava nove inkarnacije. Po nekima ovde ispade Unreal engine danas je isti onaj koji je terao i prvi UT...

Međutim, mi još uvek ne znamo koji to endžin pokreće novi Fallout.;)
 
Pa to se podrazumeva, svaki popularniji endžin stalno evoluira i doživljava nove inkarnacije. Po nekima ovde ispade Unreal engine danas je isti onaj koji je terao i prvi UT...

Međutim, mi još uvek ne znamo koji to endžin pokreće novi Fallout.;)

upravo to. Da, sta ako je ovo Cryunrealnity? Ajmo neke opklade. :p
 
Ma kakav CryEngine, ne znam za vas ali meni je ocigledno da svaki engin ima neki svoj smek, koji koliko god se trudio, ne mozes da sakrijes u potpunosti. To nije nista ni dobro ni lose, jednostavno se vidi. CryEngine je posebno prepoznatljiv, isto kao i npr Unreal, eto poslednji Betmen izgleda sjajno ali kad krenes da analiziras, vidi se sta je u pitanju. I sto mnogi i danas misle da Skyrim nije Gamebryo meni je krajnje naivno. Igrivost i ponasanje je identicno kao u Oblivionu, Fallout isto, sve se isto ponasa, i sve ima slican vizuelni smek.
 
stvarno, gde li su ti low-end programeri sto prave endzine. Ovi sto su nekada to radili su danas ikone IT-a
 
Moguce da ce imati dve price koje se nastavljaju jedna na drugu (pre i posle nuklearke), zbog onih flashback momenata. Ovo je samo neko moje zapazanje.
 
Verovatnija je teorija da će se raditi o nekakvom kraćem uvodu/tutorialu kao što je to bila sekvenca odrastanja glavnog lika u FO3. Priča možda počinje neposredno pre pada bombi, glavni lik možda biva zamrznut i budi se vekovima posle nuklearnog rata odakle i počinje "pravo" igranje...
 
Looks like crap...

Probably plays like that to.
 
Poslednja izmena:
Potvrđeno je da je sve viđeno na trejleru in-engine. Ovo je ludilo koliko dobro izgleda.:shock:

"Ludilo" :D :D :D

Nemoj tako, vidi se očigledan napredak u dizajnu okoliša u odnosu na prethodne BethSoft igre. Ovo na trejleru deluje kao živi svet koji ima smisla (kao Witcher 3 i GTA5) dok su Skajrim, Oblivion, Fallout 3 rađeni random copy paste tehnikom. Možda teksture i efekti nisu na nivou na kojem bismo voleli da jesu, ali su ove nove AAA igre pokazale veliki napredak u dizajnu.

Ni teksture ni efekti ni broj poligona ... i opet neke veoma krte animacije likova, i osecan velicine isti kao u F3... Samo drugi kolorit i vise detalja. Dobro rece Doktor: kao Biosok 2008... Jos ako se lik opet bude kretao kao utvara po mapi eto veselja...
 
do nove godine ima da se nacekamo + ako malko odloze. Mozemo komotno sacekati oculus rift pa da uzivamo u fullu :)
 

Prilozi

  • 1367994725808.jpg
    1367994725808.jpg
    513.2 KB · Pregleda: 157
Iskreno, mene ovo razočaralo. Pas deluje kao da pluta ili da trčkara kroz vazduh, a isto se vidi i u sceni kada se okrene od power armora iz garaže pa zađe za kuću, a tamo prilazi neki vojnik u patroli - lik isto kao da korača po nekom nevidljivom podu između svojih nogu i puta. I po prvi put me strefilo da se ništa ne njiše :) Baš u tom trenutku, pokazuje se priroda, trava, širi prostor - pas i čovek su jedino što mrda na ekranu. krastavac, razmazile su me možda igre koje ovih meseci igramo, ali meni je ovo stvarno slabo, sa tehničke strane.


edit: na 1 sekundu smo videli i nekakvog Bal-roga, a glas naracije je blago rečeno nikakav. "War, war never changes" je uvek bilo izražajno, bilo da je ložački ili teskobno, ali nikada nije zvučalo ovako...bljutavo.
 
Poslednja izmena:
Ja ću spustiti nivo očekivanja i prihvatiću sve osim kartonskih NPC-eva. To je nešto što me je najviše izluđivalo prvo u Oblivionu a zatim i u njegovim derivatima.
 
Iskreno, mene ovo razočaralo. Pas deluje kao da pluta ili da trčkara kroz vazduh, a isto se vidi i u sceni kada se okrene od power armora iz garaže pa zađe za kuću, a tamo prilazi neki vojnik u patroli - lik isto kao da korača po nekom nevidljivom podu između svojih nogu i puta. I po prvi put me strefilo da se ništa ne njiše :) Baš u tom trenutku, pokazuje se priroda, trava, širi prostor - pas i čovek su jedino što mrda na ekranu. krastavac, razmazile su me možda igre koje ovih meseci igramo, ali meni je ovo stvarno slabo, sa tehničke strane.


edit: na 1 sekundu smo videli i nekakvog Bal-roga, a glas naracije je blago rečeno nikakav. "War, war never changes" je uvek bilo izražajno, bilo da je ložački ili teskobno, ali nikada nije zvučalo ovako...bljutavo.

a sta mislis kako je nama koje je stalker navikao jos kad sebe da se njisu stvari po ekranu. :)
 
Iskreno, mene ovo razočaralo. Pas deluje kao da pluta ili da trčkara kroz vazduh, a isto se vidi i u sceni kada se okrene od power armora iz garaže pa zađe za kuću, a tamo prilazi neki vojnik u patroli - lik isto kao da korača po nekom nevidljivom podu između svojih nogu i puta. I po prvi put me strefilo da se ništa ne njiše :) Baš u tom trenutku, pokazuje se priroda, trava, širi prostor - pas i čovek su jedino što mrda na ekranu. krastavac, razmazile su me možda igre koje ovih meseci igramo, ali meni je ovo stvarno slabo, sa tehničke strane.


edit: na 1 sekundu smo videli i nekakvog Bal-roga, a glas naracije je blago rečeno nikakav. "War, war never changes" je uvek bilo izražajno, bilo da je ložački ili teskobno, ali nikada nije zvučalo ovako...bljutavo.

Kako bre, zar nije ovo nevidjeno! :D

Znaci, ako iz trejlera vidis koliko necega fali sta ce tek biti u samoj igri... uzas. Ne znam da li je jadniji trejler Bethesda ikad napravila.
 
Vi ste iz jednoga trailera već saznali sve o igri, do najsitnijih detalja... To vas naravno neće sprečiti da je zaigrate čim se pojavi i prvoedete minimum stotinjak sati u njoj.,)
 
Ne mogu oni da naprave dobru igru i da hoce. Najcrnje su njihove izjave i hajp koji dizu medju sobom :vomit: , a veruju da su napravili nesto veliko.
 
pa s' obzirom da sam prosli fallout preskocio,ne vidim nista sto bi me nateralo da ovo ne bude drugi.
 
Fallout 4 je već na drugom mestu najprodavanijih igara na Steamu, iako je preorder maltene tek počeo.,)
 
mozete vi da laprdate koliko ocete :) ali svi ce da je igramo bez obzira dal je orižinel ili narodnjak.
 
A niko nije primetio trocifren broj na vault suit?
 
111

sta sa njim?
 
Nazad
Vrh Dno