Šta je novo?
Dobro je sto su smanjili malo onu zutu boju, izazivala je zamor
 
All aboard the hype train!!,)
CGkw5DzWwAE_1gq.jpg
 
 
Ako ste onoliko ke***i za W3 i grafiku... ovo izgleda vrlo prosecno. Jedan od losijih trejlera koje sam video. Jedva cekam gameplay trejler da potvrdim sumnje al' mi se za sada cini da ce ovo biti jos jedan fallout koji cu preskociti.
 
Solidna grafika,ako bude kao u klipu. Malo cartonish, malo presvetlo kao u Sniper Elite 3. Pretpostavljam da ce kera da "pokupi" igrac (zadnja scena u klipu), deluje ocigledno.
 
Ako ste onoliko ke***i za W3 i grafiku... ovo izgleda vrlo prosecno. Jedan od losijih trejlera koje sam video. Jedva cekam gameplay trejler da potvrdim sumnje al' mi se za sada cini da ce ovo biti jos jedan fallout koji cu preskociti.

Nemoj tako, vidi se očigledan napredak u dizajnu okoliša u odnosu na prethodne BethSoft igre. Ovo na trejleru deluje kao živi svet koji ima smisla (kao Witcher 3 i GTA5) dok su Skajrim, Oblivion, Fallout 3 rađeni random copy paste tehnikom. Možda teksture i efekti nisu na nivou na kojem bismo voleli da jesu, ali su ove nove AAA igre pokazale veliki napredak u dizajnu.
 
Ovo deluje kao MOD za Fallout 3. Odlican napredak. Sada su stigli na stupanj gde je Bioshock bio 2008, a i lici na Bioshock sa ovom paletom boja. Pa nije ovo jeb....eni SteamP, vec post apo. svet.
 
Poslednja izmena:
Vidi se snažan uticaj igre Rage ali i novog Mad Max filma na vizuelni identitet novoga Fallouta...
 
Ne liči na Bioshock iz Rapture-a, možda malo na Infinite ali minimalno (ipak je Infinite ko crtani film). Paleta boja i osvetljenje najviše podseća na Dishonored, što je i očekivano. Nije sajber već steampunk. Apokalipsa i jeste steampunk, ne vidim problem.

Edit: Vidim ispravio si sa sajber na steampunk.
 
Ne liči na Bioshock iz Rapture-a, možda malo na Infinite ali minimalno (ipak je Infinite ko crtani film). Paleta boja i osvetljenje najviše podseća na Dishonored, što je i očekivano. Nije sajber već steampunk. Apokalipsa i jeste steampunk, ne vidim problem.

Edit: Vidim ispravio si sa sajber na steampunk.

Steampunk je proslost, ali nije ruzna apokalipticna proslost, dok FO treba da puca od beznadja i raspalog sveta. Po meni su omasili poentu sa ovim trejlerom. Nismo videli jos mehaniku, ali ne znam sta da mislim. Za sada mi je po odgledanom suplje.
 
Poslednja izmena:
http://en.wikipedia.org/wiki/Steampunk

Steampunk refers to a subgenre of science fiction and sometimes fantasy that incorporates technology and aesthetic designs inspired by 19th-century industrial steam-powered machinery.[1][2] Although its literary origins are sometimes associated with the cyberpunk genre, steampunk works are often set in an alternative history of the 19th century's British Victorian era or American "Wild West", in a post-apocalyptic future during which steam power has maintained mainstream usage, or in a fantasy world that similarly employs steam power. It may, therefore, be described as neo-Victorian.
...
 
Dogmeat ne bi trebalo tako da mu prilazi, nego samo ako ima kožnjak bez jednog rukava :-D
Road-Warrior-Bestride.jpg
 
Poslednja izmena:
Ja se izvinjavam sto ne pratim vesti o igrama, izuzev na ovom forumu,pa ako bi neko mogao da napise da li su napisali nesto o mogucem terminu izlaska igre?
 
Tačan datum izlaska će verovatno otkriti na E3.

Inače, posle onoga što su do sada prikazali, mišljenja sam da postoji dobra šanra da ovo više nije Gamebryo nego neki novi endžin.:)
 
Pa naravno da nije Gamebryo, ni Skyrim ne koristi taj engine.
 
Nego šta nego je ponovo nabudženi Gamebryo, verovatno opet sa novim imenom (kao što su uradili i sa Skyrim-om).

UvgnrAc.png

Gamebryo. Gamebryo never changes.
 
It's happening :D Pre-order pada odmah kad bude bilo moguce :p
 
Poslednja izmena:
nema sta ovde da se daungrejduje,ovo ce i tableti moci namaks lagano. :) postase gejmloft za siromasne,uzas.
 
Da,ovo je uglancan stari engine rekao bih, nema sta da downgradeuju. Kakav bre preorder jeste ludi :) to se ne radi, pospesuje javasluk medju developerima.
 
po meni je stari engine skroz ok. Editor za stari engine im je odlican. Ako im je ekipa vec uvezbana sa njim, brzo ce trpati gomilu sadrzaja. Nadam se samo da nema bugova sa vsync off (poremecena kalkulacija fizike) ili bar da na vsync nema input lag i zaletanje na misu kao sto je bilo u skyrim, f3, nv i oblivionu da ne cekamo nexus patch za to.
Ovo sa psom mi je bilo ok i u new vegas, samo sam njega vodio kao kompanjona :)
 
da mi je neko tamo pre obliviona rekao da ce bethesda da spadne na toliko niske grane da ni endzin ne umeju vise da skuvaju,tacno bi se pobio sa njim.
 
po meni je stari engine skroz ok. Editor za stari engine im je odlican. Ako im je ekipa vec uvezbana sa njim, brzo ce trpati gomilu sadrzaja. Nadam se samo da nema bugova sa vsync off (poremecena kalkulacija fizike) ili bar da na vsync nema input lag i zaletanje na misu kao sto je bilo u skyrim, f3, nv i oblivionu da ne cekamo nexus patch za to.
Ovo sa psom mi je bilo ok i u new vegas, samo sam njega vodio kao kompanjona :)

Ako je ovo modifikovani idTech 5?
 
Nazad
Vrh Dno