Šta je novo?

perafilozof

Slavan
Učlanjen(a)
06.03.2013
Poruke
2,705
Poena
275
Moja oprema  
Steam
perablenta
Pristup internetu
  1. Optički internet
Posle Fallout-a 3 i New Vegas-a sledi nam Fallout 4. Sobzirom da će Bethesda po prvi put da ima svoju sopstvenu E3 prezentaciju glasine već uveliko kruže. Neke najnovije informacije kažu:
"Fallout 4 is set to be revealed via a cinematic trailer created by director Guillermo del Toro's production company", dokaz sa ovo je što su zaposleni u svojim profesionalnim profilima naveli rad na Fallout 4 Cinematiku.

Ranije, ne potvrđene, informacije kazu da će igra biti smeštena u post apokaliptični Boston gde postoji: The The Commonwealth a u njemu The Institute, navodna oaza za naučnike i mesto gde se prave androidi. Ove informacije su procurele iz nekakvih dokumenata razvojnog tima.

Takođe, postoje najave da će biti, iza zatvorenih vrata, prikazano 20 minuta gameplay-a novinarima na E3-u 2015.godine.

Šta je od ovoga tačno videćemo kada Hype train krene sa E3-a i Bethesdine prezentacije.
 
Četvrti Fallout može biti samo Wasteland 3 :p
 
bethesda i fallout :wc:
 
Fallout 3 nas je oborio s nogu, a New Vegas pošteno razočarao... Videćemo šta će biti sa nastavkom, po svemu sudeći razvija će ga Bethesda a ne neki spoljni tim poput obsidiana, tako da sam prilično optimističan.:)
 
:d
 
Fallout 3 je bio fenomenalna igra, pomolimo se da ovaj cetvrti dio budem bar sijenka trojke :)
 
Naravno da je bolji, trojka je obična razvodnjena limunadica, NV je ozbiljan rpg.
 
Fallout 3 nas je oborio s nogu...
1364222.gif
 
meni je NV ostavio utisak kao da je mod (sto ustvari i jeste) ne full igra.trica jeste dizni,i tuga kojim putem je bethesda krenula jos od oblivion-a.
 
Sama prica je originalnija i bolja u nv od f3,ispravljeni tehnicki problemi,mada je meni i f3 extra. F4 ako bude na nivou f3 i nv,bice pun pogodak
 
Meni je f3 bio ekstra dok nv nisam mogao da igram duze od 15 min...
 
meni je NV ostavio utisak kao da je mod (sto ustvari i jeste) ne full igra

Stvarno ima taj osećaj moda oko sebe, a ne neke profesionalne produkcije.
Veliki gameworld... koji je istovremeno dosadan, jednoličan, operisan od atmosfere i ružan u odnosu na DC is FO3. Priča daleko manje zanimljiva od one iz FO3, a sama igra uopšte nije donela neka bitna unapređenja (da ne spominjemo sve u čemu korak unazad u odnosu na FO3). U priču o bagovitosti da i ne ulazimo... Igra jednostavno nije vredna vremena, jeftin pokušaj da se izvuče još novca od popularnosti FO franšize.

Jedan fin opis koji dosta dobro objašnjava stvari, sa jednog od jačih PC gaming sajtova:
http://www.rockpapershotgun.com/2010/10/21/wot-i-think-fallout-new-vegas/
 
Poslednja izmena:
Ako bude po ugledu na Skyrim biće to jedan streamlined action RPG, ili možda čak samo action with elements of RPG, sandbox game sa mnoštvom oružja, neprijatelja, lošim NPC-evima i lackluster pričom za koji će da izađe 10 DLCs, različitih veličina i sadržaja, moderi će ponovo da dovršavaju igru a mi ćemo prvih meseci da delimo console commands za prelaz ključnih delova priče jer drugačije neće moći od bagova.

VATS i S.P.E.C.I.A.L. će biti bojanka za decu koja će misliti da će nešto lepo da se desi ako oboje pravilno unutar linija, a u stvarnosti mogu da boje i korice ništa se neće promeniti.

Likovi će i dalje da "plutaju" po teksturama i da se zaglavljuju na kamiču a trče uz planine nagiba 70 stepeni, kamera će da ulazi u teksture i prilazuje ništavilo iza njih, oružje će da klipuje kroz svaki armor osim onog početnog.

Dirty console peasants će da seku vene i gađaju Bethesda sa novčanicima a PC igrači će da igraju, plaču, moduju, raspravljaju se o podešavanjima u preference.txt settings.txt i pokušavaju da podese senke koje neće izazivati mučninu kada se gledaju na 5 metara ispred lika jer će to biti takođe max draw distance. Iz neke tamo magle u daljini će da se nazire neki novi grad a ispred njega će biti nevidljivi zidovi koji će ga usmeravati u 2sa2 koridore i kanalizaciju u kojoj čitava armija pacova neće imati više piksela na sebi od jednog malog prsta pilota u Star Citizenu.

You read it here first folks on the 12 of May 2015.
 
Nadam se da se šališ, igra još nije ni zvanično najavljena tako da je za hate komentare previše rano.:)
 
S'obzirom da im je mehanika igranja ista od Morrowinda do Skyrima (i F3) uopste me nece iznenaditi da ce sve ostati isto uz nesto vise detalja ... i onda opet cekamo godinu-dve da moderi odrade posao za njih ...
 
Kao sto je receno ako F4 ne smrdi na Wasteland cao zdravo, kao i F3.
 
Moguce :-D
 
Najjače ako opet budu prefarbali raspali Gamebryo.

Eto nece. Dodace vjerovatno podrusku za neke fensi shmensi efekte i to je to, mozda ce ga ponovo nazvati drugacije kao u slucaju Skyrim-a gdje su se svi onomad nalozili kako je to zaista novi engine a ono se iz spejs satla vidjelo da je isti bagoviti Gamebryo.
 
Da, Fallout 3 i jeste odlican, ali za jednu Bethesdu.

Kamo srece da to Obsidian radi!
 
Nazad
Vrh Dno