Šta je novo?

Nova Launcher

dakibaki

Banned
Banovan
Učlanjen(a)
09.05.2015
Poruke
10
Poena
4
Ljudi instalirao sam ovaj launcher , mnogo mi se dopada.. e sad fazon je kad sam ga instalira gore u levom cosku mi nestao sat, baterija, wifi, itd.. moram da povucem ekran na dole kako bi se prikazalo koliko sati ima i ostalo? Moze pomoc, hvala
 
Nova settings > look and feel > show notification bar
 
Nema na čemu. :D
 
Da ne otvaram novu temu, povampiricemo ovu. Ima li jos neko problem sa TeslaUnread za Whatsapp? Ranije je radilo savrseno, sad mi samo za WA ne radi.
 
Bump!

Reinstalirao sam Tesla unread (jos ranije), to nije pomoglo. Nemoguce da niko drugi nema ovaj problem?
 
Nema tu mnogo setovanja, kada udjes u Unread count badges i dole na dnu izaberes TeslaUread settings, dodas WA u listu i to je to...Pretpostavljam da ti je tako podeseno...

Sent from my RN3 Pro
 
Jeste. U stvari, radi mi to za samu aplikaciju WA, ali imam u precicama u navigation bar-u 1 direktan WA kontakt, doskoro je pokazivao brojac za taj kontakt, a sad nece. Moracu izgleda da stavim precicu za WA umesto kontakta, ne vredi.
 
Evo opet je prestalo da radi za Whatsapp, sad u potpunosti. Restart telefona, WA, Nova Launcher-a, Tesla Unread... nista. Jedino sto sam skoro prebacio WA na SD karticu, ali i posle toga je radilo.
 
Ja imam problem, skinuo sam krekovanu verziju Nova Prime (Beta poslednja) i ne radi mi Tesla Unread. Da li postoji i krekovana Tesla ili?
 
Nećeš ovde dobiti pomoć za tako nešto.
Plati aplikaciju, nije da ne vredi te pare.

Sent from my Redmi Note 3
 
Zaista, toliko korisna aplikacija koja se tako često može kupiti po ceni 0.99$ da je greota koristiti krekovanu.
 
Apsolutno, a pazi sad ovo... Pre par godina, dok nije bila moguca kupovina aplikacija iz nase zemlje 'redovnim' putem, pisao sam njihovom developeru, objasnio ukratko situaciju i bez problema mi je bukvalno poklonio aplikaciju. Nakon toga sam napravio novi nalog i sa zadovoljstvom je kupio po punoj ceni...
 
Stvarno ljudi platite za aplikacije koje koristite cesto,nije skupo

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Nemam nameru da otvaram raznorazne naloge za onlajn plaćanje. A i zašto bih kupio nešto što koristim 5 dana u godini? Pitao sam na pogrešnom forumu ipak.
 
Ja novu koristim 365 dana u godini tako da mi nije žao 0.99$ koliko sam dao.
A forum si svakako pogrešio.

Sent from my Redmi Note 3
 
Evo opet je prestalo da radi za Whatsapp, sad u potpunosti. Restart telefona, WA, Nova Launcher-a, Tesla Unread... nista. Jedino sto sam skoro prebacio WA na SD karticu, ali i posle toga je radilo.

Jel se bas nikome ovo ne desava?
 
Evo ja ću sad probati, samo da nahvatam nekog sa wa.
 
E dobro, da znam barem da nije do mene, hvala. Jeste da je tu uvek ikonica u notification baru, ali su njegova i Viber ikonica skoro pa identicne.
 
Pošto nemam Google Apps i sevise, može li se Search bar nove vezati za neku app, recimo browser? Kad kucnem na G da mi otvori browser i recimo otvori google.com u njemu?
Sviđa mi se kako izgleda G sa leve strane i datum sa desne (kao na Pixelima), ali je malo bzvze da G nema nikakvu f-ju :)

9ecf163f26.png
 
Ne moze nista da se "dodeli" search bar-u.
 
Nazad
Vrh Dno