Šta je novo?

temperature posle par sati igranja GTA

darkbaron

Poštovan
Učlanjen(a)
29.12.2014
Poruke
553
Poena
70
Moja oprema  
CPU & Cooler
i9 13900kf Arctic Liquid Freezer II 360
Matična ploča
gigabyte aorus elite ddr4 z790
RAM
g.skill 32gb
GPU
rtx 3090ti zotac
Storage
2x ssd 2x hard drive
PSU
cobra power 1000w
Kućište
Cooler Master MasterBox
Miš & tastatura
red dragon wireless
Mobilni telefon
samsung s22 ultra
dali su ovo stabilne temperatureslika.jpg
 
nez sta mu je ovo TMPIN0-procesor i TMpin 1 kao da je temp maticne ploce a i HDD 45c meni nikad ne predje 40 i to kad je pakao u sobi i jos GTA v ali HDD uvjek hladan, e sad za maticnu nez odakle ocitava i ne vide se koja mu je ploca, ali temp su sve u svemu ok, samo sto mi onako na prvu cini se da mu nije bas provjetreno kuciste
Sad sam pogledao u potpis ako imas R9 280x vapor-tri-x onda definitivno obezbjedi dobru ventilaciju u kucistu ta karta i FX 6300 razasipaju ogromnu toplotu unutar kucista treba obezbjedit dobru ventilaciju, karta ima visok def.napon od 1.2v jos ako je oc model u pitanju koji ima takt od 1100/1500mhz to onda zestoko grije ostale komponente tako da nije cudo sto je temp. maticne( ako je tempin 1 -temp matice a mislim da jeste) visoka.

Interesuje me jel ti guras FX 6300 i R9 280X vapor- tri-x na tom napajanju iz potpisa chif od 500w?
 
Poslednja izmena:
Da na napajanje iz popisa
 
Da na napajanje iz popisa

Pa kako te sluzi s obzirom da tvoja konfa vuce fino grije li se? jesi li gledao dok igras GTA v izbaca li vruc zrak jer FX 6300 na tom taktu i R9 280X mogu povuc preko 400w sa ostatkom konfe, 500w nekako mi se cini malo ali ako sve fercera dobro je :D
 
Pipao sam napajanje deluje mi kao da se ne greje previse e sara verovatno je non stop radi sa 80% snage :)
 
Nazad
Vrh Dno