Šta je novo?

Meizu mx5/mx5 pro

Jel ce biti kod nas da se pazare ovi telefoni? Stvarno su mi interesntni, pogotovu posle ovog da kazemo faila sa Nexus cenama.
 
Ako poručim na adresu rodbine iz Hrvatske, dal tad plaćam carinu i pdv pošto su oni u EU?
 
Sad kad uporedim novi Nexus 6P i ovaj MX5 Pro radije bi išao na Nexus sobzirom da su sličnih cena. Govorim o modelima sa 64GB.
MX5 Pro bi uzeo jedino ako mu cena drastično padne.
 
Ako ti je gpu bitan, onda je 6p jedini izbor, mtk neće skoro imati neki krsten gpu.
 
Skoro ili ti do helio x20 i mali t880gpu. To jest za ~2meseca
A kada smo kod toga,pro5 ni nema mtk usebi..

[youtube]6VqcUgq6ldo[/youtube]

Igrice sa temp i fps meracem.
 
Poslednja izmena:
@sreten, ovde je ispod haube opasan hardver, najnoviji exynos, 4gb...plus, meni najinteresantnija stvar ovaj HIFI DAC. Čekam kraj meseca pa ako uspem da ga pribavim za 450e 64gb varijantu, to je to, odlična kupovina.
 
You want more surprised? I guess your answer - "yes."Meizu Pro 5, with metal body and fast filling, little heated in the games! While I tested the different games that are downloaded on any background, it is not seen that the temperature of the battery rise above 40 degrees, usually holding at a level below or slightly above 35 degrees. What does this mean? What are you playing, you will not experience discomfort from the heat. Housing and only barely warm. It is, frankly, a little disturbing and trying to find a trick. But no, fps consistently high - no signs of a strong throttling. As it turned out at the Meizu? I do not know, but they're great lads.

Brutalne performanse u igrama. Rusi su odusevljeni. Koristiti google translate

http://mobiltelefon.ru/post_1443690595.html

Verovatno najbolji mob po performansama na svetu posle ip6s
 
Poslednja izmena:
@sreten, ovde je ispod haube opasan hardver, najnoviji exynos, 4gb...plus, meni najinteresantnija stvar ovaj HIFI DAC. Čekam kraj meseca pa ako uspem da ga pribavim za 450e 64gb varijantu, to je to, odlična kupovina.
Za te pare jedino mx5 običan.
 
Imao sam Galaxy Nexus, Nexus 4 i 5. Imas par strana unazad detaljnije utiske o telefonu, imao sam ga nekih mesec dana(uglavnom svaki telefon me toliko drzi). Drugaciji je sasvim UI na Meizu, nije bas za poredjenje sa nexusima.
 
Znam da je drugaciji UI, nego sto se brzine tice. Rekao si da nema stucanja i to, znaci sto se brzine u radu tice odlican je.
 
Mx5 obican sam vec imao, 310e me je izasao...

MIslio sam na ovo 64 GB, znam da je ovaj sa 16 jeftiniji. Ja sam se isto baš naložio na pro 5 ali kad sam malo razmislio - neće ga biti sigurno mjesec a možda i više, a i kad bude teško ispod 500 (ovaj sa 32, ovaj sa 64 će ići i više), da garancija upitna, da li će biti jedna verzija (sumnjam) ili isto kineska i ww, razni dodaci (folije, futrole i sl.) će biti sao sa alija (dosta jeftine i ne baš kvalitetne)... Puno stvari koje su u magli još. Zasad mi kao opcija najviše figurira G4 koji mi je ipak bestbuy (zasad)
 
Cekaj ,kupis ovaj od 16GB i stavis sd card i imas do 128GB prostora ..
 
Koji od 16gb ? Mx5 ne prima memorijsku a 5pro ima 32gb u osnovnoj verziji
 
+19 pdv + 5 ili 10 carina, izadje 550 - 600 (u CG, vjerujem da je i kod vas otprilike tako).
 
Ako narucis za hrvatsku pa ti neko posalje redovnim busom za bg troskovi i nisu toliki :) mada cim je veliki
 
Pa nije bas svi.. Npr ja i moji ortaci niko nema rodbinu u eu :)
 
Kad ce ovo u Telenoru?..cenim da ce biti 300e na ugovor...500e je u Handy-ju
 
Ako mislis na 5pro on verovatno nikada nece kod nasih provajdera.. A mx5 cenim da ce vredeti slicno kao mx4 prosle godine
 
Što više gledam ovaj MX5 Pro mi se sve više sviđa.
Sačekaću da mu padne cena pošto po trenutnoj nema šanse da se prodaje pored Nexus 6P.
 
Ovih dana treba da prodam moj Huawei Honor 6 sa Dual Sim. Razmisljam da kupim tako opet neki Kineski telefon. Razmisljao sam Meizu 5, Oneplus 2, Huawei Honor 7. Sada mi je postao i jako zanimljiv Xiaomi MI5. Po vama koji je najbolji telefon od svih ovih, a da ima Dual Sim? Koliko sam gledao, za Xiaomi MI5, negde pise da ima, negde pise da nema Dual Sim. I jos nesto, posto imam dosta rodbine i prijatelja po inostranstvu, gde je najbolje da se naruci telefon, a da pri tome ne platim carinu i PDV?
 
Nazad
Vrh Dno