Šta je novo?

Meizu mx5/mx5 pro

Na cetvorku sam mislio. Hvala na odgovoru.
 
pro 5.
99 poso isti mx5 (malo se dugmici razlikuju) , 5.7 incha,ponovo super amoled. 1080p

exynos 7420. definitivno dva modela. 3gb i 4gb
Baterija 3050mah. Ocekivao sam vise :)
Usb type c.

Kamera imx230 bez ois ,ocekivano.

Hi fi 2.0 zvuk. Onaj ess dac ali bolji nego na mx4 pro.
 
Poslednja izmena:
Cene 2800(~440$) 3gb/32gb

i 3100 (485$) 4gb/64gb
 
Poslednja izmena:
Au koja bolest od telefona.. valjda cu nekada imati priliku da probam MX5 Pro bar na pola sata.

Ne znam kakva je impementacija (od toga mnogo zavisi) ali DAC je minimum za 2 klase bolji od wolfsona iz Note 5 npr. A uz to ima i odlicno pojacalo. A sta tek reci o ostatku telefona.. vrh, samo steta sto nema 3500 mAh :)

Svaka im cast sto su zadrzali 1080p displej, uz exynos telefon ima da razbija.
 
Poslednja izmena:
I MX5 i Pro odlični, samo mi nije jasno da u veći model, sa većim ekranom, stave bateriju manjeg kapaciteta ali verovatno je Exynos dosta štedljiviji od X10.
 
Poslednja izmena:
^ verovatno je tako a i sa ogromnom baterijom bi bukvalno imali skoro pa savrsen telefon u ponudi po umerenoj ceni a to nijednom proizvodjacu nije u interesu :)

Respect za Meizu, po mom misljenju najvise nude od svih kineskih android proizvodjaca ali nisam siguran da bi mi ovaj UI odgovarao.. morao bih da probam par dana.

Sad vidim da ima i sony IMX230 senzor.. au, pa ovo je hardverski najbolji telefon na trzistu, bolji cak i od Note 5. Samo taj flyme softver da ne zakaze..

Meizu Pro 5 benchmark results are out: beats Galaxy S6 with its own Exynos 7420 chip
 
Poslednja izmena:
Rekao sam odavno da ce ovo biti najjaci mob na trzistu u ovoj godini :)

Plus sada citam da je dual sim i da je safirno staklo na kameri. :)
 
Još da može nađe da se uzme...
Možda bude neđe u Eu ili RUS?
 
Znam samo da se rusima vise isplati da naruce sa alija.. Mozda je mx4 sada na popustu ali bio je preskup. Koliko je mx5u rusiji ?

[youtube]7hvI5-sx7uE[/youtube]

Mislim da nisu trebali da idu na ovaj 2.5 glass na coskovima.. Zbog njega su veci bezeli nego na mx5. Velika steta
 
Jbga, phablet klasican, sto se dimenzija tice. Da je sa 5.2'' ekranom to bi bilo super..
 
Pa da. A sa alija uzimaju za ~285e 16gb :)
 
Ma znam, ali ako bih ja uzimao sa alija onda x 1.19 pdv pa x 1.05 (ili 1.1) carina i izađe to (skoro) na isto a na aliju ne znam koju ću verziju (frekvenciju) dobiti, da li će i kad stići i sl. a za Rusiju bih možda mogao da se snađem da mi donese neko.
 
Pa naruci sa alija za par meseci na rusku adresu. Pre toga se raspitaj kako izbegavaju carinu.

Frekvencije su iste samo neces moci internacionalni rom na kinesku verziju. Ali se google servisi i store lako nameste
 
Kod nas na oglasima MX5 je 360€ koliko sam video.
 
[youtube]QvVTypxvfoI[/youtube]

Ladno prima i memorijske kartice [emoji15] navodno kod skupljeg modela se dobijaju i nekakve sluske mada u to ne verujem.

Crni je mnogo lepsi od belog.. Onaj beli je ruzan kao zuk z1.

http://mobile-review.com/review/meizu-pro-5-fl.shtml

Dosta primera napravljenih kamerom moba.

On a photo speak engineering samples - a thankless task, but in the case we Meizu each year about seeing the same picture: the company admits smartphone with a potentially excellent camera, but it takes at first pretty average. It was only after two or three months after the launch of the device and the output potential of the camera's firmware several disclosed.
 
Poslednja izmena:
Sve pohvale za Meizu, svaki put sve bolji i bolji, nikad ne razočaraju. :)
Znam da nije tema ali da li možda znate kada će otprilike naslednici Z2 Pro, Mi4, Mi Note Pro modela? Sve su ovo vrhunski telefoni, Z2 Pro, Mi4, MX5 ima kod nas na oglasima, ostalih nema.
 
Šta mislite da li se isplati prelazak sa note 4 na MX5 pro?
Pokušaću da ga nabavim preko uvoznika kojih uvozi u Srbiju pa ću videti koliko će da me izađe.
Inače išao bi na jaču verziju 4/64
Inače u radnji trenutno imamo obični MX5 i m2 Note a za garanciju je zadužen BG Electronic.
 
Koliko te izadje tako obican mx5 ?
 
Nisam još pitao cenu za mene pošto me MX5 ne interesuje.
Hteo sam da pitam kada će dobiti Pro verziju i po kojoj ceni bi mogao da ga dobijem.
Inače uzeo bi ga na ovaj način jedino zbog garancije.
 
Poslednja izmena:
Pa to i nije toliko losa cena, to znaci da ce biti i jeftiniji. A koja je cena za MX5?
 
Na to dodaj drzavni harac i odmah te glava zaboli :)
Mx5 je oko 310$ 16gb a oko 355$ 32gb
 
Nazad
Vrh Dno