Šta je novo?

Meizu mx5/mx5 pro

Drustvo, da li je neko upoznat zasto ne radi 4g mreza na beta 6-ci, ili je telenor sa frekvencijom zakomplikovo stvar?

Sent from my MX5 using Tapatalk
 
Meni u BG-u po centru pusta 4g, mada generalno većinom držim only 3g.

Sent from my MX5 using Tapatalk
 
Aha kontam, znam da sam se ranije kacio na 4g na Zlatiboru cak i u Crnoj Gori i docekam da nas pokriju sa 4g signalom i ne vidim ga. Je li ista situacija sa VIP-om posto ni njihov signal ne vidim a pusten je u rad

Sent from my MX5 using Tapatalk
 
Katastrofalno baguje na flyme beta 6, restartuje se cesto, otisak ne radi,tj restartuje itd...pali se sporo...

Послато са SM-G950F уз помоћ Тапатока
 
Kako se vratiti sa flyme 6 BETA sranja na 5...flyme koji je bar radio?

Послато са SM-G950F уз помоћ Тапатока
 
Skines sa sajta staru verziju i ostalo je potpuno isto kao i pri instalaciji nove verzije softvera samo sto ovde obavezno moras da cekiras opciju wipe user data

Sent from my MX5 using Tapatalk
 
Jedno pitanje, tel je u garanciji kod operatera tj u ovlašćenom servisu, ćera ga bacila ,prednje je staklo puklo - da li priznaju garanciju?

Послато са SM-G950F уз помоћ Тапатока
 
Naravno da ne, to je fizicko ostecenje.
 
Ppoz, da li neko ima problem sa placanjem parkinga.Ne dozvoljava mi ni preko app ni sms uplatu.Inace sms normalno radi
 
Nakon dve godine i 3 meseca moj verni Meizu MX5 je najverovatnije mrtav , naime poceo je s vremena na vreme da se restartuje sam od sebe , odradjeno formatiranje, stavljena zadnja verzija softvera ali bez resenja . Odneo sam ga u servis i ustanovljeno je da memorija crkava , jos uvek je tamo , postoji neka mala mogucnost da se popravi ali videcemo .Ono sto je fascinantno je da jako puno modela i marki mobilnih telefona ima isti problem da nakon isteka dvogodisnje garancije memorija zargonski receno pukne , desava se cak i sa mnogo jacim i zvucnijim markama i modelima.
 
Nazad
Vrh Dno