Šta je novo?

DiRT Rally

Imam povremeno bag sa teksturama , nista nije OC i HD7700 se ne greje (67c max) stavljeni poslednji drajveri . Win 10 x64
Da li ima neko ideju ?
Pogledajte prilog 186945

Inace ovo izgleda kao veoma uspeli nastavak CMR .
E i ja isto na 7770 znaci samo u Dirt-u imam te glitcheve, paz ovo..

9e438788fb37d103719da37b39810548.jpg


Strasno, a na Winter Wonderland - snow stazama nema uopste toga, sve ok..
 
Poslednja izmena:
Narode,dajte neka vasa podesavanja za volan,ako nije problem.
 
Logitech Formula Force Ex...ono,nista spec,ali radi posao...
 
Kakva je igra u odnosu na WRC?
 
5 svetlosnih godina ispred wrc5
 
Probao nakon one 0.3 verzije ili koje vec, prilicno mi se svidja i mnogo me podseca na CMR 2005 koji je imao pravi odnos tipa 60% sim, 40% arkada, mada moras vise da se trudis i razmisljas pa bih rekao da je ovde odnos 70-30, i bukvalno te tera da vozis manuelni menjac sa kamerom iz kabine i da kupis volan jer na tastaturi ne mozes da doziras gas ni skretanje tako lako...i to kaze neko ko preferira arkade i ima zilion sati u Dirt3 kako sp tako i online a simulacije izbegava...krenuo sa automatskim menjacem medjutim svaku drugu krivinu sletim, prebacim na manuelni i tako ga lepo izvlaci u krivini, jer mora da se salta u nize brzine sto automatski ne radi bas najbolje, i onda je filing bruka. Nadam se da ce naredni update da donese jos zanimljivih stvari kao i ovaj :)

Vidim na allkeyshop moze da se nadje za oko 28eur, no prvo da nabavim volan pa ce lako i oridjidji da se kupi.
 
E i ja isto na 7770 znaci samo u Dirt-u imam te glitcheve, paz ovo..

9e438788fb37d103719da37b39810548.jpg


Strasno, a na Winter Wonderland - snow stazama nema uopste toga, sve ok..

Probaj apdejtuj drajvere za graficku, ako to pomogne
, onda smanji neke detalje, shadows i ambient ocolusion
 
Poslednja izmena:
Probaj apdejtuj drajvere za graficku, ako to pomogne
, onda smanji neke detalje, shadows i ambient ocolusion
To je vec na medium, poslednju verziju koristim drajvera (Crimson) samo tu zeza na pojedinim mapama.

@StefaTurboG40

Subaru Impreza 1995

Subaru Impreza WRC2002

Subaru Impreza WRX STi


Bas steta samo jedan Lancer, Evo X prisutan :( gde su IX ili VIII :) ??
 
Poslednja izmena:
Imao sam i ja te tripove sa crnim flekama, bas provalih malopre... Skinuo najnovije beta crimson i nema vise fleka, a cini mi se da bolje radi
 
je l' ima neko problem da igra neće ni da se pokrene u win10 x64? dupli klik na ikonu i ništa se ne dešava
 
Izasao je 1.02 patch jutros pa probaj da azuriras sa njim, mozda proradi
 
Nemoguce voziti na tastaturi,jedva zavrsim trku.
 
Moze moze itekako moze ;-)
 
Dobar je reli, dobar. Ja pikam na džojstik od soni 3ke. Imam i g25 volan ali mislim da je bolje ovako.
 
Dobar je reli, dobar. Ja pikam na džojstik od soni 3ke. Imam i g25 volan ali mislim da je bolje ovako.

Da li bi mogao da pogledaš kako ti reaguje džojstik u kokpit kameri..kako se volan pomera?
I to mislim sa levom analog palicom, ne na strelice.

Ja imam input lag od skoro sekund. Sad i vidim zašto mi je bilo tako teško da vozim.

A na d-pad ne mogu da se naviknem nikako.
 
Ponasa se isto kao i na strelice. Mislim isto mu treba da odreaguje, a isto pomera i volan. Kad kratko spisnes analog do kraja on namota malo, kad zadrzis on namota pod 90%.
Stari provereni arkadni sistem. Meni savrseno odgovara jer su potrebni nagli pokreti volana, a mrzi me da cimam G25 levo desno, zamara me. Mada nisam ni probao kakav je osecaj na volanu.
Sto se tice kasnjenja nisam primetio da kasni. Povezan mi je ps3 kontroler peko blututa, koristim MotionJoy za povezivanje, a profil mi je x-input.
Bas se fino opustih uz Dirt. Nije arkadan kao wrc, gde su potrebni delici sekunde da odreagujes, a auto kao na sinama. A, nije ni na ledu, pa da ne mozes da ga nahvatas. Lepo su uboli balans.
Iskljucio sam skoro sve pomoci, samo sam Abs ostavio na 1, i automatski start. Ostalo iskljucio. Malo treba vremena da se uhodam, uvek zavrsim kao 3-ci ili 4-ti.
 
^
Hvala za odgovor.
I meni je smaranje bilo sa volanom, pa sam ga prodao na kraju.
Nekako mnogo udobnije sa džojstikom sve.
Moraću probati drugi džojstik, možda samo na ovom ima lag.
 
^
Hvala za odgovor.
I meni je smaranje bilo sa volanom, pa sam ga prodao na kraju.
Nekako mnogo udobnije sa džojstikom sve.
Moraću probati drugi džojstik, možda samo na ovom ima lag.

Pa kad vozis arkadne igre sa volanom.. prodao si najbolji hardver koji kuca moze da ima :)
 
Pa kad vozis arkadne igre sa volanom.. prodao si najbolji hardver koji kuca moze da ima :)

Realno. :) Meni generalno nije jasno kako ljudi sa volanom mogu ovo da voze na gamepad-u, it's a blasphemy. Sasvim je dobar Dirt Rally na volanu, ne pada mi na pamet da sa konja prelazim na magarca.
 
Ja bih voleo da kupim volance, krastavac tastatura je ipak bolja od gamepada, kad vec nemam volan
 
Realno. :) Meni generalno nije jasno kako ljudi sa volanom mogu ovo da voze na gamepad-u, it's a blasphemy. Sasvim je dobar Dirt Rally na volanu, ne pada mi na pamet da sa konja prelazim na magarca.

Mislio sam bas na Dirt, da nije za volan, i onda dobijes pogresan utisak generalno o volanima.. za ovakve igre stvarno nema potrebe, tastatura/gamepad je bolja varijanta.
 
Realno. :) Meni generalno nije jasno kako ljudi sa volanom mogu ovo da voze na gamepad-u, it's a blasphemy.
Slažem se,nije ni meni jasno :)

Mislio sam bas na Dirt, da nije za volan, i onda dobijes pogresan utisak generalno o volanima.. za ovakve igre stvarno nema potrebe, tastatura/gamepad je bolja varijanta.

Drugačiji je Dirt Rally od predhodnika i volan ima prednost u ovom slučaju,nije kao ranije sada nema šanse da neko napravi bolje vreme sa gamepad-om od volana ,naravno tu mislim na regularnu vožnju a ne divljanje i prelaz preko livada i šumskih prečica :D
 
Ladno mi ne prepoznaje lepo dzojstik. Ili je neki bag u igrici. Salta mi sve na 4hiljade obrtaja :smash: Ne ide do crvenog. Vidim da se ubih da napravim iole lepo vreme. Dobro odvozam i opet 3-i.
Prebacim na manuelni menjac i ono druga pesmaaaaa, konacno krenuo auto.
 
Nazad
Vrh Dno