Šta je novo?

DiRT Rally

Ima li Early Access split screen?
 
Malo vozao i onako na prvu, bliže je ovo DIRT serijalu nego nekoj simulaciji. Auto skakutavo bez nekog osjecaja tezine.

Što se ostalog tice, sve za pet. Kompletna suprotnost od DIRT-a. Etape zahtjevne i zeznute. Grafika nije high giga mega ali je lijepa i oštra bez nekih suvišnioh bloom/blur efekata. Bas kako treba za racing igru. Što se mene tice, grafika moze ostati na ovom nivou. Zvuk dobar. Efekti i osvjetljenje dobri. Posebno nocu. Optimizacija odlicna.

Nakon igranja izasao i probao ovu kombinaciju: https://www.youtube.com/watch?v=r_9xEFJquqM

Nebo i zemlja. JEdva ostajao na stazi i ako auto nije niti za relija niti je ovo rally staza koju je pravio Kunos.

Ne mora biti nužno losa igra. Zabavna je i izazovna. Lako mozes sa jednim izletanjem uništiti 80% auta i da ti propadne etapa. Nocu razbiješ farove i onda se žali vodovodu. Samo nema onog osjecaja težine automobgila kao sto je to kod simulacija.
 
Ma da pa kao i sto rekoh nema veze sa simulacijom, cisto mali Codemasters hype..ali samo da bude zabavno, sto za sada fali, bolja grafika, bolja vegetacija i osvetljenje da bi se dobio barem utisak da se vozi reli. ,)
 
Jel moze neko od vas koji ste je probali da baci neki link odakle ste je skinuli?
 
^ nije free..

Aj neka neko uporedi fiziku sa dirt 2/3, ako nije bar malo bolja onda je to zesci bedak.
 
:crash:
 
Ide dosta vise prema simulaciji od Dirt 2 i 3 upravljanje je solidno, kola imaju tezinu ali mi je nekako kocenje odradjeno tromo ne znam zasto kad stisnem kocnicu do kraja kao da kocim sa 40%.
 
https://www.youtube.com/watch?v=Nojz-Jpz0ew&feature=youtu.be

U opisu videa su lekovi za cpu,kod mene radi bez problema.Sto se tice simulacije daleko je od RBR-a,ali odlicna zamena za stari dobri CMR

Da potvrdim da ova DZ verzija radi:d

Ovako, u životu nisam video lošije odrađen FFB za neku vožnju od ovoga,apsolutno nemam nikakav OSEĆAJ na volanu,tone kamenja ispod točkova prolazi ali ne kao da lebdim NIŠTA...čak i sa ovim fix-om za FFB je loše tj bolje je za nekih 5-10 %,sva sreća pa nisam dao lovu za ovo i srećom utrošio sam malo vremena.Dakle ko ima volan a sviđa mu se neka čeka da srede ovo(ako) inače ne vredi kupovine u tom slučaju.

http://www.racedepartment.com/threads/ffb-tweak-no-void.104688/
 
Poslednja izmena:
Kao da niko ne obraca paznju na to da je ovo early access sami su naglasili da igra nije zavrsena i da ce kako vreme prolazi tako da se radi i na fizici i na gameplay-u ja mislim da je ovo odlican pocetak, i da ovo ima potencijal.
 
win win situacija svakako i za njih i za nas.

fR0PWGG.jpg
 
Ljubiteljima simulacija ne može parce kolača. Ili je sim, ili gamepad arkadica. Sreća pa sam probao ovo danas, vec sam se skoro zaleteo pa dao pare. Ovo je samo za nijansu manje arkada od dirt2.

Sta je tacno bolje od dirt2? Mislim, odmah se vidi da nije simulacija ali me zanima da li ima tu neku igrivost kao cmr04 npr?
 
Igrivo je definitivno,vozio sam neki dirt ranije i mnogo je bolje sad,tu je sa cmr-om,zvuk iznutra treba cuti nesto najbolje do sada .Izbrisao sam sve i ponovo sad skidam nisam ni znao da ima pomoci da se iskljuce,mozda su bile ukljucene..cisto da probam opet,al bice delete za koji dan
 
Probao sam i ja sinoc nekoliko trka.
Ne znam jel ovo novi EGO engine ili unapredjen stari ali grafika je odlicna kao i optimizacija. Kod mene na Phenom II x4 i 7770 1gb tera u full hd i sve na ultra (mirrors off) oko 30fps.
Fizika auta je mnogo bolja od bilo kog Dirta do sad ili onog ubogog WRC-a. Tj sve do momenta kad udarite od kamencinu neku ili poletite uz neko brdo, tad se ponasa nerealno al kontam da ce i to ispeglati.
Zvuk je odlican, tu zamerke nema.
Staze su uzivancija za voznju ali igra ne oprasta greske. Auto se lomi kao nikad do sad, mala izletanja odnose puno vremena, bukvalno i malo najmanje izletanje moze da vas pokopa jer nema ono decijeg flashbacka.
Ovo je za sad fantazija po meni. Jedva cekam final.
 
^ nazalost, nije dovoljno imati samo pozitivan duh, probah ovo pre 2-3 dana (i vise nisam pokretao igru), ocekivao sam vise na polju fizike (zbog hajpa po netu) ali mozda i poboljsaju u finalnoj verziji.

[YOUTUBE]zhz5_f4PnK4[/YOUTUBE]
 
[YOUTUBE]nJWwKx7DFEg[/YOUTUBE]
 
[YOUTUBE]3-MqXYhzKaQ[/YOUTUBE]
 
Jel probao ko PP?

[YOUTUBE]Ocy3MDcyG84[/YOUTUBE]
 
Probao ovu early access verziju i moram da kažem da mi je igra odlična.
Meni je ovo pravi nastavak Colin McRae Rally-a koji toliko dugo čekam,
dakle neki optimalan odnos arkade i simulacije za rally igru.

Grafika je odlična a optimizacija još bolja,
verovatno najviše zbog toga što je u pitanju PC ekskluziva.
 
Biće od ovoga nešto :)
 
Bice ali ako budu dalje usavrsavali fiziku, za sada je i dalje to dirt2/3 kartonski osecaj.. mada jeste bolja fizika od prethodnih dirtova. Sve ostalo je odlicno. Za ove dostupne staze moze da se kaze da podsecaju na miks cmr5 i dirt1 i neuporedivo su bolje od onih ocajnih i prekratkih iz d2/3.
 
Probao sam sa volanom,bolji je FF ali još nije na nekom pristojnom nivou, ima da se radi još ovde dosta što se toga tiče u suštini nije loše za zabavu ali recimo da je na nekih 40/100 % igra završena :) Trenutno je na popustu 22,50 eur (Steam).
 
kada izlazi igra?
 
Moje skromno misljenje je da je igra malo preteska za sada, kupio sam pre dve nedelje i bar do sada nisam uspeo ni na jednoj trci da budem prvi ma koliko se trudio, ipak igra treba biti igra ili bar treba da naprave nivoe tezine pa svako neka izabere kako mu odgovara, nadam se da ce do finalne faze da sve dovedu u red
 
Moje skromno misljenje je da je igra malo preteska za sada, kupio sam pre dve nedelje i bar do sada nisam uspeo ni na jednoj trci da budem prvi ma koliko se trudio, ipak igra treba biti igra ili bar treba da naprave nivoe tezine pa svako neka izabere kako mu odgovara, nadam se da ce do finalne faze da sve dovedu u red

ovo vise nisu igre, ovo je stvarnost, jedina nas je prednost sto ne mozes da pogines pa rizikujes vise, probaj asseto corsu, bas mi je drago sto rade na ovakav nacin, simulatori su mi postali opsesija :D
 
Nazad
Vrh Dno