Šta je novo?

DiRT Rally

Wales, Bidno Moorland, Lancia Delta S4 3:26:391. konacno prvo mesto za destinku. inace, ne znam da li je neko provalio, ova staza je mislim reciklirana (ili barem neki njeni delovi) iz CMR 4 ili 5 a mozda cak i dvojke.

posto sam zavrsio na trecem mestu 70e izgubivsi sampionat za bod za drugo mesto, mislio sam da se bacim na 80e ali izgleda da moze da se vozi bilo koja grupa za koju imas novac. tako da mozda preskocim 80e i kupim nesto iz B grupe 4WD. sada sam isprobavao sva kola, onaj MG je tezak za voznju, Audi Quattro niti smrdi nit mirise, Ford RS 200 je sasvim solidan, Peugeot 205 je poptuno lud auto, ubrzava kao uragan ali je mozda najbolji odnos kontrole i brzine Lancia Delta S4. problem je samo sto mi za nju fali 10000 kredita tako da mozda uberem Forda na kraju.
 
uzeh malo da vozam na odmoru. polo, grcka, pedines epidaxi 4:09:223 sa par malih greskica. mozda moze 5s dole bez njih i ispod 4min na misice.
 
nastavljam da vozim pomalo. sada sam u 80s sampionatu i vozim BMW kockicu. drugo mesto posle Nemacke koja je prvi rally. poslednji stage je bio oberstein 6:29:767.
 
To se zove ljubav prema igri/rallyju :)
Nisam je uključivao od mog poslednjeg posta. Verovatno sam opet izašao iz štosa.
 
pre bih rekao da je rec o mazohizmu ali ajde :) bas razmisljam, ova igra ima najtezu karijeru ikada. em sto treba da pogines da bi bio prvi em sto se na pocetku karijere vozi sa najtezim kolima.
 
Mrzi me da otvaram novu temu za igru koja izgleda nije odmakla mnogo od Kylotonn WRC-a :d

V-Rally-4-release-REVEALED-Off-road-racing-game-returns-on-PS4-Xbox-Nintendo-Switch-PC-688580.jpg


https://store.steampowered.com/app/658700/VRally_4/
https://twitter.com/vrallygame?lang=en

 
 
imas novi trhrad za DR 2.
 
Igra je besplatna jos 2-3 dana @humble bundle/steam (potrebna su oba naloga)
 
Bas se navozah sinoc na xbox controlleru. Pamtim da je bilo nemoguce na tastaturi (barem meni), sada sam cak i uspeo za sekundu da zaostanem za prvim AI-om na default podesavanjima. Svakako mi je izazovno da izvozam Career barem jednom i otkljucam iz svake klase po koji auto.
 
Nazad
Vrh Dno