Šta je novo?

Hackintosh Yosemite Firewire800 pomoc

Thommas19

Poštovan
Učlanjen(a)
27.04.2014
Poruke
2
Poena
51
Pozdrav svima,
Prvenstveno zelim da zatrazim pomoc ali tu sam i da pomognem ljudima sa hackintosh problemima...
Iza sebe imam 10tak build-ova i nisam do sada imao nekih vecih problema ali ova masina me bukvalno ubija...
Istu tu masinu naglasavam da sam napravio i sve je radilo kako treba na Mavericku medjutim nakon upgrade-a na Yosemite nailazim na ogromne probleme koji se javljaju i na downgrade-u sistema...
Problem je sledeci PCIe Firewire800 kartica ima komunikacijski problem.
Masina je sledeca:
Maticna: Asus Z87 quad/deluxe
Procesor: Intel i7 4770k
Ram: 16gb kingston
Grafika: gtx 610 silent
Napajanje: Seasonic 600w
PCIe firewire800 je Lycom PE 107 Texas Instrument cip ...
Zvucna karta : UAD Apollo 16
Firewire radi na windowsu a radi i na hackintoshu samo sa problemom dsp-a, kaze firewire connection error i kada kliknem ok sve radi osim dsp-a tj pluginovi su mi zabranjeni ... Ponavljam sve je radilo na Mavericku ali posle upgrade-a ne radi pa cak ni downgrade ne radi... Probao razne verzije firmware-a na apollu razne verzije drajvera i sve se svodi na dsp error..
Da li od clanova ima neki predlog sta da radim?
Hvala unapred na odgovorima i ako su potrebne slike ili detaljnije objasnjenje rado cu napisati...
Da, nisam rekao da je sve radjeno sa unibeastom i multibeastom svaki put.
 
Poslednja izmena:
Pitacu ga nije problem hvala sto si se potrudio da nadjes slicnu temu ali fora je u tome sto je kod mene sve radilo i sada ne radi i ne znam sta moze da bude jer nista nisam menjao sve uvek isto podesavam ...
 
Nazad
Vrh Dno