Šta je novo?

Deus Ex: Mankind Divided

Pregled svih grafickih opcija.

c622e041fb1b933dc5e47647278e89b5.jpg1iQ8CMJ.jpg4QVHLmg.jpg

Momak sa Pixel Gaming je testrirao igru sa GTX 770 2GB I i5.

55-60 FPS on medium
45-50 FPS on high
40-45 FPS on Ultra settings.

Ja mislim da ovo nije tako lose...
 
Poslednja izmena:
Jedina igra koju sam kupio na izlasku je RotTR. I poučen tim iskustvom, sačekaću još nekoliko meseci da bih igrao igru koju toliko čekam :) Ne zato što "loše radi" na izlasku, nego zato što će biti bolja kasnije. Mnogo me nervira što se tako radi, posedno u SP naslovima, ali ako su mogli do sada (Batman, RotTR, Fallout 4...) radiće i dalje isto. Tako da mi ostaje jedino da ne radim "po pravilima" industrije :d

Zato podržavam Oxide i odluku da se sva optimizacija performansi završi u beta fazi, pa da ljudi odmah znaju na čemu su i ko hoće hoće, ko neće neće. Kasnije ide samo ispravljanje sitnih bagova kojih uvek ima, u svakom parčetu softvera.

Ako ništa drugo, igra će biti jeftinija u prazničnoj sezoni. Jedino što će tada izaći ceo Hitman i Dishonored 2 i Sniper Elite 4, pa će trebati i više vremena i novca :D
 
Ruski ključevi će raditi i na teritoriji Srb, tako da neće biti jeftinije, barem za one koji ne misle da idu odavde dok ne odigraju igru :d
 
Poslednja izmena:
Zezate da rade CiS ključevi normalno na našim Steam nalozima?
Jel mora beše samo aktivacija preko VPN?
 
To vrv zbog zlatne u vaterpolu i sad basketu :D


Sent from my Siemens SX1 using Tapatalk
 
U nekim scenama razlika je ogromna, u nekim relativno mala. Jedino što PC igrači mogu da biraju (grafičku), a konzolaši nemaju izbora :)

Moraću da probam kako izgleda sa R7 260X, mada sigurno neću igrati sa njom
 
Nisam siguran da li može da se preorderuje ključ ili mora da se čeka release jer, npr, Hitman nema ključeve jer nije izbačena full igra. Što se DLC-a tiče ili kupiš ruski ključ ili kupiš global ključ ili gift, tj u svom normalnom Steam store-u. Za TR nigde nisam našao ruski dlc ključ, sve je gift.
 
Potvrdjujem da radi ruski kljuc bez problema. Kupio sam upravo, stigao kljuc i dodao u Library bez po muke.
 

Contact hardening shadows
ubija performanse. Kontam da su ih upalili na ultra,to zna da prepolovi fps na pola :p

Je li neko uzeo preorder sa Plati? Koliko vidim preload igre je live.

Pa uvek je tako. Syndicate je bio fora sa PCSS senkama, lozili se klinci pa kupovali 980Ti kao AC fanovi, a ovamo 970 sljaka na 60+ sa High Shadows bez PCSS :d
 
Potvrdjujem da radi ruski kljuc bez problema. Kupio sam upravo, stigao kljuc i dodao u Library bez po muke.
Znaci sve uredu sa kljucem nemas nikakvih problema da li si poceo da je skidas?

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
 
f2b893ca847bef180a2d404f6ea3a8dd.jpg
pise da je za rusko samo


Sent from my Siemens SX1 using Tapatalk
 
Ljudi, ovo je isto kao i za Tomb Raider i kao što će biti za Hitmana. Sve radi, nema problema kod nas i ne treba VPN.
 
Poslednja izmena:
^
Bilo bi dobro da i taj lik prima uplate preko paypal-a.Ne bih bas da kupujem preko kartice,a za ove ostale nacine placanja,da budem iskren,nisam ni cuo.
 
^
Bilo bi dobro da i taj lik prima uplate preko paypal-a.Ne bih bas da kupujem preko kartice,a za ove ostale nacine placanja,da budem iskren,nisam ni cuo.

Ma jasno.Ako ti ista znaci ja sam uzimao TR kad je izasao i 6tog juna(sad/ove godine, za jos jednog za drugara.(Putem Ccarda naravno).

Sold — 322111
Refunds — 8 to mu je statistika sa profila.

Al opet razumem tvoj stav, ne mogu da ti kazem bilo sta negativno naravno :)
 
Hvala tebi sto se podelio sa nama najjeftiniju varijantu.Sacekacu do sutra,da se malo jos raspitam za te servise ili G2A,razlika je oko 4 evra!:)
 
Poslednja izmena:
Ljudi sta je ovo imam 2400 dinara na Visa internet racunu ali kad pokusam da pazarim,pise da nemam dovoljno?? (Authorization failed.

Exceeds amount limit.) :O



EDIT: Nema veze uzeo sam na G2A. Ovi rusi izgleda hteli malo vise da skinu nego sto pise :)
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno