Šta je novo?

Deus Ex: Mankind Divided

Svi bi kod mene popili otkaz, sa ovakvim radom, isti problem je imao prosli deo, sad opet ce se cekati patchevi, da bi ljudi igrali, pa dok dodju patchevi oticu u ****nu penziju, kako ne volim ovakav rad, pa to ljudi ne mozete da zamislite, na ultra 40 fps na 1080p na masini od 1500evra, a kazu 4k je standard, jeste ne mozemo ni hd da teramo kako treba...sve ovo pocistiti, idem da spavam...
 
Da Bajaga nije prestao da se bavi muzikom posle 1990. godine:

"Dajte mi šarene pečeve
šarene pečeve za gličeve
dajte mi šarene pečeveee,
za gličeveee, za gličeveee"

krastavac borate, u ovakvim igrama ima milion caka, fora i problema kojih postaneš svestan tek nakon izlaska kada 2 miliona ljudi proba nešto pa ti 1000 njih prijavi to i to. Nema druge. Zato ili čekaš ili se pomiriš sa time...isto će biti i za ovaj 'De u Sex i za 'De u Sex 2028.
 
nista tu cudno nije kad igre sad prvo forsiraju da se prave za konzole i onda muka sa portovima za pc.
 
Izgleda da se vise ni ne trude da optimiziju igre vec rade samo u fazonu daj da namestimo da radi 60fps na najjacoj kartici a ostali ko ih hebe kada su sirotinja.
 
Da Bajaga nije prestao da se bavi muzikom posle 1990. godine:

"Dajte mi šarene pečeve
šarene pečeve za gličeve
dajte mi šarene pečeveee,
za gličeveee, za gličeveee"

krastavac borate, u ovakvim igrama ima milion caka, fora i problema kojih postaneš svestan tek nakon izlaska kada 2 miliona ljudi proba nešto pa ti 1000 njih prijavi to i to. Nema druge. Zato ili čekaš ili se pomiriš sa time...isto će biti i za ovaj 'De u Sex i za 'De u Sex 2028.

Ne volim ja to, ako je prosli deo imao slicne probleme, ne moze sledeci deo da ima iste probleme, to je malo provodino...Ja inace ovakve igre ne igram i necu je igrati, jer ne volim ovakav tip igara ali znam kad cekam nesto sto bi trebalo da bude boom, pa ne mogu da igram ljudski prvih 3 meseca, to je za mene smrt :D
 
Poslednja izmena:
Izgleda da se vise ni ne trude da optimiziju igre vec rade samo u fazonu daj da namestimo da radi 60fps na najjacoj kartici a ostali ko ih hebe kada su sirotinja.

To nema veze stim, ovo je cist nerad i javasluk, za ovo bi ja napravio kazne, pa bi ti video kako bi ta igra bila dobra...znas ljudi daju pare za ovo, tesko zaradjenje ne samo u srbiji bilo gdem, covek koji ceni svoj novac oce dobar proizvod sad i odma, a ne proizvod kojem treba 3,4 meseca da se ispegla, treba u radu prici sa mnogo zelje,a ne sa polu proizvodima, ovo je za mene polu proizvod, jer ni dve graficke ne mogu 60 fps izvuci kako treba...ja mislim da ovo moze mnogo bolje sto se tice optimizacije...
 
Ne bi cudilo da je pc port los ukoliko ga nije radio Nixxes.
 
"Port" prema tome ne mora to ponavljat


Sent from my Siemens SX1 using Tapatalk
 
Neki su ljuti jer je Furisa pojeo 1070 u ovoj igri :p

Doduse samo u DX11 :d
 
Jbga next next gen gejm :)

Cekam DF da vidim kako radi na konzoli.
 
Šteta ako sjebu igru na tehničkom planu jer bi po svemu ostalom ovo trebalo da bude masterpis.

Još koliko do izlaska?

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk
 
Pre nego sto mnogi udju u hejt mod, da li je mozda neko video ta graficka podesavanja u igri, ovde se samo testira prost low, high, ultra, mozda je u pitanju neka opcija koja kida performanse i ne radi kako treba pa moze da se iskljuci po potrebi?
 
Dobih press kopiju ali nije igriva do izlaska :( Taman da se podsetim prethodnog dotle :happy:
 
Auuu niskooo :)
Pa stvarno, grafika je zastarela ali nasminkana i vesto zamaskirana.. vidi se da je engine shitina i praistorija ali da sa ove dve grafe daje tako malo to je nonsens :)
Cekam 23. pa da vidim na sta lici na PS4
 
Samo da ne bude novi Arkham Knight.

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk
 
Ma ja mislim da ce morati da padne peglanje igre odmah po izlasku, ili kroz patch izdavaca, ili ce NV/AMD da izbace novi "optimized" driver.
 
3 kile evara da cepas kako treba. ahahahahah
 
Pre nego sto mnogi udju u hejt mod, da li je mozda neko video ta graficka podesavanja u igri, ovde se samo testira prost low, high, ultra, mozda je u pitanju neka opcija koja kida performanse i ne radi kako treba pa moze da se iskljuci po potrebi?

Contact hardening shadows
ubija performanse. Kontam da su ih upalili na ultra,to zna da prepolovi fps na pola :p

Je li neko uzeo preorder sa Plati? Koliko vidim preload igre je live.
 
Razlika izmedju high i ultra jedva vidljiva a fps vise nego duplo manji xD

Igracemo na high nije frka samo da je igra dobra a deluje da jeste.
 
Kakav bi to bio Deus Ex a da radi dobro? Pozdrav svima koji su igru igrali 2000. na nVidia grafickim kartama umesto ko ljudi sa VooDoo 3 3000 :)
 
Kakav bi to bio Deus Ex a da radi dobro? Pozdrav svima koji su igru igrali 2000. na nVidia grafickim kartama umesto ko ljudi sa VooDoo 3 3000 :)

Nije problem, samo neko je očekivao da bismo 16 godina kasnije trebali da dobijemo nešto što ne pati od problema od kojih se patilo kada je igra bila u povoju baš kao i njena mehanika, radilo je 10x manje ljudi i, jelte, kada je bila 2000. godina.
 
Nije problem, samo neko je očekivao da bismo 16 godina kasnije trebali da dobijemo nešto što ne pati od problema od kojih se patilo kada je igra bila u povoju baš kao i njena mehanika, radilo je 10x manje ljudi i, jelte, kada je bila 2000. godina.

Izgleda da i danas priblizno toliko njih radi na dizajnu i gejmpleju, dok su ostali zaduzeni za fensi grafiku i marketing. :)
 
Nazad
Vrh Dno