Šta je novo?

Deus Ex: Mankind Divided

Evo i reakcije biskvita :)

[YOUTUBE]T-Vx4_prmvo[/YOUTUBE]
 
Lele celu noc ima da se prevrcem u krevetu...
 
Ladno kad ima neko ko slusa. Dobro je da su sve bonuse ukljucili i u day1 kupovinu. Ovo znaci da cemo dobiti sve cak i ako kupimo na jeftinijim sajtovima koji kljuceve salju po izlasku igre.
 
Preterali su sa ovim dash-om.
 
i dalje mi animacije ljudskih pokreta (a ni dlake,kosa) nisu bas na danasnjem nivou,ali ko da je to i bitno.
 
Deluje dobro.
Ovo je mozda i jedina igra u najavi koju iscekujem.
 
Avgust sledece godine:

sdwmyYp.png
 
Dok čekamo na ovaj naslov, na Stimu je za vlasnike originalnog Deus Exa izašao Deus Ex: Revision, besplatni mod koji overhauluje kompletnu igru. Danas sam ga skinuo i moram reći da mi se baš dopada. Nije da padneš na booljoo kako su ga grafički sredili kao sa ovim restore modovima za Half Life tipa Black Mesa, ipak je to previše staro da bi se dovelo na nivo današnjih standarda, ali je svejedno veoma dobro.

Je li igrao još neko ovaj Revision? Ne znam ni sam šta da očekujem, a ne bih da se navučem pa da skontam da su zapravo nešto zeznuli ili da poslednjih 15 sati nije dobro urađeno, pa da izgubim 30-40 sati igranja do tada...kao kada u Black Mesa nesrećni kupci shvate da poslednja trećina igre zapravo fali :d

P.S. originalni Deus Ex GOTY zauzima 750 MB, a Revision 5.27 GB.
 
Šta reći? F*** yeah! :)
 
Dobra prezentacija, vidi se da su uradili nastavak kako treba :)
 
Prestao da gledam trejler negde na polovini, jbt prepricali celu igru.
 
Prepricali HR malo i pristupe u valjda 1. misiji, nema nikakav spoiler osim ako nisi igrao HR :d
 
Poslednja izmena:
Sviđa mi se ovaj Džimi Rejnor, jel ovo kao neki Starcraft iz 1. ili 3. lica?
 
Samo da nije Lara Kroft.
 
Pocinje shitposting
 
Njiđe veze a ni dodirni tačaka.

ALERT: Don't feed the troll :D.
 
Prag, čuveno stecište međunarodnog terorizma, polazna tačka rušitelja svetskog poretka, izdeljen na geta i ispresecan opasnim zonama...:sceptic:
 
Objasnili su zbog cega su se ljudi podelili i zasto je doslo do rata

 
Instant turn off.
 
Nazad
Vrh Dno