Šta je novo?

Deus Ex: Mankind Divided

Bogami ovo baš dobro izgleda!!! :)
 
kak'a crna puska,dajte mapu sa gazilion kvadratnih kilometara,ukinite kraljice i svi nogama u guzicu.
 
Sta je zaista gameplay a sta je CG-a animacija tesko je provaliti?! Downgrade u najavi :d
 
Ne mora da znaci. :d Obzirom da je najavljen za sledecu godinu, kada tu vec uveliko budu DX12 i Windows 10 a mozda i neke nove graficke.
 
Sledece godine?! Pih! Ja se taman ponadao krajem ove. Onda i ne cudi sto nisu prikazali nesto vise gameplay-a.
 
Pa da, na kraju trailera pise 2016. Ali cini mi se da je ranije negde bilo reci da izlazi sada na jesen... Izgleda odlozili, valjda ce se isplatiti.
 
grafika mi deluje nekako bas crisp tj. ostro.
 
[YOUTUBE]7-KdpmCt9C0[/YOUTUBE]
 
[YOUTUBE]Y8vnB52LtfI[/YOUTUBE]
 
Vau! Uživaćemo ponovo uz Deus Ex. :)
 
Na trenutke izgleda malo krajsisoliko, ali i dalje fenomenalno. Svidjaju mi se nove augmentacije, kao sto je ona fortifikacija.
And now we wait
 
Meni se ne dopada onaj Ikarsu dash ili ti glavni skill iz Dishonored-a. :D NEkako mi ne ide uz Deus Ex, sta znam!? Ali ostatak je super, grafika je vanserijska. Nadam se samo da nece biti previse skuceni nivoi ida nece sasjeci igru za jedan chapter manje kako bi prodali DLC.
 
Naježim se kad vidim fps da igraju gamepad-om, okretanje je prosto mučno gledati.
Nisu mu promenili glas, ne znam da li sam jedini, meni je užasna boja glasa. Sobzirom da je meni prošli deo bio katastrofa , ovo bi probao zbog grafike, fine efekte su ubacili.
 
Video Download Helper za Firefox je mnogo fina stvarcica. :)
 
Gledam ovaj alpha demo i ne verujem kako ovo dobro izgleda, neke igre u finalnom izdanju ne izgledaju ovako dobro.
Još mi se čini nisu svi efekti uključeni.
 
Lica izgledaju očajno. Nadam se da je placeholder u pitanju.
 
Facepalm

[YOUTUBE]8fLO47qs5yw[/YOUTUBE]
 
Jbt ne verujem ovo za preorder...što je najcrnje, ovo je jedna od samo nekoliko igara koje sam spreman da preorderujem :d
 
Kakav fail :d

PS

Mislim da je rAMA vec narucio barem 5 komada
 
Poslednja izmena:
Arrrrrrrrr
 
Nazad
Vrh Dno