Šta je novo?

Deus Ex: Mankind Divided

ovo je smesan engine, sad ce 10 patcheva u narednih 3 meseca da ovo sredi :D
 
Neko kaze da je grafika prelepa a neko da je smesna samo sam primetio da je graficki zahtevna. Po meni je grafika fina lepo izgleda.

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
 
Fino izgleda ali je prosek. Kao novi CoD na primer. Matori endzin ugusen modernim efektima: volumetric lightning, fog, smoke, motion blur, partikli, fizika okruzenja. Noviji endzini se lepo nose sa ovim efektima, Glacier2 grca.
 
Fino izgleda ali je prosek. Kao novi CoD na primer. Matori endzin ugusen modernim efektima: volumetric lightning, fog, smoke, motion blur, partikli, fizika okruzenja. Noviji endzini se lepo nose sa ovim efektima, Glacier2 grca.

slazem se sve, na full hd imati 50 fps-a sa grafickom od 1000 evra, pa o cemu pricamo o 2k,4k ??? pa da igram na low...
 
Ocigledno je ovo sve sto se tice efekata malo zbudzeno, dobijam utisak kao kada koristis Reshade alternativne sejdere koji poprilicno uticu na performanse ako ih se dosta aktivira.
 
Hahaha sta ti je PC gaming, sredis komp sa grafom toliko skupom da ne mozes ni prevazidjeni full hd da igras na max detaljima a gde je 1440p ili 4k.. Opet PS4 odnosi pobedu...
 
Hahaha sta ti je PC gaming, sredis komp sa grafom toliko skupom da ne mozes ni prevazidjeni full hd da igras na max detaljima a gde je 1440p ili 4k.. Opet PS4 odnosi pobedu...

o tome ti pricam, sta ti vredi monitor 2k sa 244hz kad imas u svakoj igri 60 fps na fullhd...
 
Ma i ovo na 30fps na Ps4 je patnja.. Fps na tako malom frejmu igrati je mucenje.
 
Pa ja to isto pricam odavno, sve nove igre su ili bolje na soniju ili iste, pc dobije samo ono sto mora i to je veoma lose od strane proizvodjaca, i sumnjam da ce biti napretka u buducnosti.. Ja se nadam kao pc gamer ali sve sam vise kada dodje vreme za upgrade da se uzme konzola, videcemo.
 
Malo offtopic - videh ovu igru skoro, i smorih se sto izlazi samo za Sony:

 
Jedna od boljih igara za PS4 koje izlaze uskoro.
 
Hahaha sta ti je PC gaming, sredis komp sa grafom toliko skupom da ne mozes ni prevazidjeni full hd da igras na max detaljima a gde je 1440p ili 4k.. Opet PS4 odnosi pobedu...

zato sam ja lepo kupio polovnu a slicne performanse :)
 
Hahaha sta ti je PC gaming, sredis komp sa grafom toliko skupom da ne mozes ni prevazidjeni full hd da igras na max detaljima a gde je 1440p ili 4k.. Opet PS4 odnosi pobedu...

Pa nije to do PCa ili PS4 nego do pristupa Square Enixa i developera. Developera koji je uzgred za original rekao da je "kinda slow" i "not enough memorable moments".
 
Poslednja izmena:
Pa to sam i rekao u postu iznad, skoro svi tako postupaju, naprave ps4 igru a pc dobije repete, ili odloze pc na pola godine da bi digli samo fps na 60 i to je to.. Nzm, nadam se sa novim jacim konzolama da ce igre biti lepse sto bi trebalo sa jacim komponentama, ali opet sumnjam da ce pc biti nesto bolji tek onda..
 
Jel ima neki otvoreniji nivo ili su svi tri sa tri metra?
 
o tome ti pricam, sta ti vredi monitor 2k sa 244hz kad imas u svakoj igri 60 fps na fullhd...

Na tako niskom fps-u uleti g-sync te je opet daleko bolje i fluidnije nego na klasičnom 60hz monitoru, a i uvek sam imaš izbora da pogasiš/smanjiš neku od opcija koje prave gotovo neprimetne razlike osim po fps, pogotovo one skarabudžene na engine.
 
Na tako niskom fps-u uleti g-sync te je opet daleko bolje i fluidnije nego na klasičnom 60hz monitoru, a i uvek sam imaš izbora da pogasiš/smanjiš neku od opcija koje prave gotovo neprimetne razlike osim po fps, pogotovo one skarabudžene na engine.
E, samo jos G-Sync monitor i onda igras na 30 FPS i uzivas! Mislim... Ne vredi to tih para, prosto i jednostavno.
 
Ljudi ja imam problem sa igrom.
Kupio sam kljuc preko g2a sajta i sve je proteklo u najboljem redu.Instalirao igru preko stima,ali ne mogu da je pokrenem.
Kada pokrecem igru izadje lepo stimov kvadratic da pokrece igru i to je to,nece dalje da ucita igru?!
Da li je neki problem do mog kompa ili ja nesto ne radim kako treba?
 
Ljudi ja imam problem sa igrom.
Kupio sam kljuc preko g2a sajta i sve je proteklo u najboljem redu.Instalirao igru preko stima,ali ne mogu da je pokrenem.
Kada pokrecem igru izadje lepo stimov kvadratic da pokrece igru i to je to,nece dalje da ucita igru?!
Da li je neki problem do mog kompa ili ja nesto ne radim kako treba?

uradi repair igre...mozda nije neki update uradio...
 
Uradio sam to,cak sam brisao i ponovo skinuo igru,ni to nije pomoglo.
 
E, samo jos G-Sync monitor i onda igras na 30 FPS i uzivas! Mislim... Ne vredi to tih para, prosto i jednostavno.

Fenomenalno je kada igra može da isporuči toliko da može da izgura 144Hz, pogotovo za nekog ko često igra cs:go i slične mp naslove, ali zato g-sync briljira kada fps padne i ispod 60, tu je i najbolji, tako da je daleko bolje i u tim situacijama u odnosu na 60hz monitoru kada ne može da isporuči stabilno 60. Doduše ja uvek i ciljam podešavanja koja će izgurati barem stabilnih 60 fpsa.

I za mene lično to je bila najbolja kupovina u poslednjoj deceniji uz SSD i svojevremeni prelazak sa single core procesora na dual core procesore. :)
 
Poslednja izmena:
Pa za kvalitetan G Sync monitor ti treba barem 300e, mislim na one Beniqu, ako uopste i imaju, Dell 2k TFT je skup takodje, Asus Rog isto, preveliko je to ulaganje uz gpu koji je skuplji i skuplji.. Ja sam prvi to imao u planu ali da dam skoro 2k evra na to da bi igrao igre, nisam toliko bas zagrizen.. Full HD je za neke skupa investicija jer monitori i dalje drze cenu kao da su nzm sta, a kamoli ovo.. Nadam se boljim vremenima za PC gaming.
 
I5 4590 i 1070
 
Probaj preko exe fajla od igre direktno u steam app folderu, nesto ti je zabagovalo..
 
E krastavac ja mislio imas neku starudiju... Vidi restartuj steam i apdejtuj visual c++


Sent from my Siemens SX1 using Tapatalk
 
Pa to sam i rekao u postu iznad, skoro svi tako postupaju, naprave ps4 igru a pc dobije repete, ili odloze pc na pola godine da bi digli samo fps na 60 i to je to.. Nzm, nadam se sa novim jacim konzolama da ce igre biti lepse sto bi trebalo sa jacim komponentama, ali opet sumnjam da ce pc biti nesto bolji tek onda..

Koji su to svi? Igra radi i izgleda lošije nego što se očekuje na svim platformama iz razloga koje je G@W napisao i spomenutog pristupa izdavača. Plus je tu faktor potkusurivanja AMD/NV u ovom slučaju kroz Gaming Evolved naslov, kao i neizbežni psihološki aspekt gde deo PC publike želi da grune sve na ultramegagigamax bez razumevanja konteksta kako koje podešavanje utiče na krajnji prikaz.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno