Šta je novo?

FOX Android televizori

Na ekranu mog FOX 43DLE788 LED Smart UHD 4K Android 9.0 od sinoć su se pojavile neke promene - zelene vertikalne linije, kao i jedna horizontalna crna linija. Šta mislite, da li je crko panel? Televizor nema još godinu dana. 20201017_061138.jpg20201017_061039.jpg20201017_061024.jpg20201017_061119.jpg20201017_061033.jpg

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
 
Velika verovatnoća.Pošto ti je u garanciji reklamiraj dobićeš nov ako je panel ili će ga popraviti ako je nešto manje...

Послато са SM-A750FN помоћу Тапатока
 
Na predzadnjoj slici deluje kao da je dobio udarac

Послато са SM-A715F помоћу Тапатока
 
Na predzadnjoj slici deluje kao da je dobio udarac

Послато са SM-A715F помоћу Тапатока
Nema od čega da dobije udarac :) Kako je u decembru instaliran, nije pomeran, a radio je samo noću...
Elem, posle prijave u servisu u Leskovcu izdata mi je potvrda u kojoj se kaže: "S obzirom da uvoznik/davalac garancije nije u mogućnosti da isporuči navedeni deo (PANEL) izdaje se ova potvrda za zamenu koja služi kupcu/prodavcu kao pokriće"
Zanima me ako ima neko iskustvo, da li ja mogu tražiti povraćaj novca ili neki drugi TV (uz doplatu), jer ne verujem da ima još uvek ovakvih televizora, tj kad sam ga uzeo bio je poslednji na stanju u Rodi. Hvala na odgovoru.
pOzzz :)
 
Traži druže ako možeš da doplatiš barem do Tesle, hteće oni ako uzimaju još para ;)
 
Ja sam imao slična iskustva sa Sony tv.Rikno panel u garantnom roku nisu imali isti tv pa su poslali nov zamenski sličan model čak i veće dijagonale 43 incha(stari mi bio od 40)
 
Traži druže ako možeš da doplatiš barem do Tesle, hteće oni ako uzimaju još para ;)
Тесла је за те Фокс/Вокс/Фаворит и остале "брендове" - АВИОН. Поготову андроид верзија.

Poslato sa Nova 5T pomoću Tapatoka
 
Tacno, oni su se barem standardizovali sto se modela tice. Zna se koji je panel za koju seriju. Kod ovih drugih u istoj seriji vise razlicitih panela. Ti si dobro uradio sto si uzeo t seirju cini mi se.
 
I moj 50E602 se vec skoro 7 godina nr gasi :).
 
Da javim samo i pohvalim Rodu u Leskovcu. Ljudi su mi izašli maksimalno u susret, isprobavali smo razne modele, a ja sam uz doplatu odabrao LG 43UM7100PLB. Kod njih je stalno neka akcija, pa sam dobro prošao sa doplatom.
Hvala i vama drugari na preporukama.
Pozdrav.

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
 
Pozdrav,

Da li mozda neko zna kako da se FOX Televizor vrati na fabricka podesavanja bez paljenja televizora? U pitanju je FOX Android 40DLE178. Ne izvodljivo je uraditi kada je upaljen televizor jer non stop izbacuje gresku com.google.proccess.gapss not responding i neizvodljivo je uci u meni da bi se odradio fabricki reset.

136078059_448693773177650_7148896477897915564_n.jpg
135300016_200936838416940_209514078944033220_n.jpg
 
Pozdrav. Kako ce izgledati kombinacija Fox 32DLE358 i Mi Box-a S? Najpotrebniji mi je zbog EON Smart aplikacije, na pomenutom boxu. Koja podesavanja postaviti na video izlazu box-a? Najvise me interesuje rezolucija i frekvencija. Znam da treba da bude 50 Hz da bi Eon dobro radio, a rezolucija 720p (samo nju i ima TV, prema teh.spacifikaciji)? Hvala.
 
Postovanje ljudi,
Imam jedan maleni problem sa TV-om FOX TV 43DLE788
Imam problem sa zvukom u aplikacijama, jednostavno nekad sam smanjuje i pojacava.
Dok npr kada je povezan na neki od HDMI-ova radi sasvim normalno.
Android 9 je operativni sistem.
Da li neko mozda zna neko resenje.
Hvala unapred
 
Postovanje ljudi,
Imam jedan maleni problem sa TV-om FOX TV 43DLE788
Imam problem sa zvukom u aplikacijama, jednostavno nekad sam smanjuje i pojacava.
Dok npr kada je povezan na neki od HDMI-ova radi sasvim normalno.
Android 9 je operativni sistem.
Da li neko mozda zna neko resenje.
Hvala unapred
Kod mene isto... Vratio dva komada... i isto... nema resenja... tako kazu iz fox-a... odlican panel i odlicna slika, ali zvucnici i zcuk... katastrofa... ja ne koristim android na tv-u, tako da mi nije bas bitno... a spojio sam kvalitetne pc zvucnike sa njim i zvuk je sada odlican...
 
Kod mene isto zvuk na zvucnicima od televizora blabi uzas. Spojio sam zvucnike 2.1 na izlaz za slusalice i zvuk je dobar. Pokusao sam spojiti preko optickog audio izlaza ali nemogu nikako iskljuciti zvuk sa zvucnika na tvu i to mi smeta.
 
Par pitanja, uzeo sam jedan fox tv za lokal (igraonica) da vrtim strimove cs go lol i šta sve ne, turnire.

Imam tv priključak u lokalu kao i CL Modul koji je normalno radio tj radi na drugom tv-u.

Provajder je Supernova.

  • U podešavanjima mi ne vidi CL modul, tj siva je opcija, pa kontam da ga ne vidi? Šta može biti uzrok?
  • nakačio sam kabl od kablovske, ali pretražio sam i pod dvbc i dvbb i ne nalazi ništa. Da li zbog toga što ne vidi modul?...
 
Mozda si naopako okrenuo karticu?

Izvadi i ubaci je ponovo, bez kartice nema kanala na SN.
Ako ne proradi zovi tehnicku podrsku da resetuju karticu ili zamene ako ne radi.
 
Trebalo bi da nadje kanale bez kartice. Kartica sluzi da ih dekodira. Verovatno nije dobro stavio karticu.nalepnica cam modula ide ka spolja,kartica se ubacuje tako da cip takodje gleda ka spolja (ne ka televizoru). Za pretragu kanala kao zemlju staviti Nemacku ili neku skandinavsku zemlju.
Najbolje prvo vratiti tv na fabricka podesavanja.
 
Hvala vam, vratio sam na fabrička i proradilo je.

Međutim, za gomilu kanal mi izbacuje da su kriptovani, ali ne bi trebalo, paket je super plus move. Jačina signala je tipa 3/8 kockica, a kvalitet signala još gori tj mislim da nema nijedna kockica. Da li to može da prouzrokuje da izbacuje da su kanali kriptovani?
 
Da li ti je isti provajder u kuci i tu u lokalu? Mislim na bivse SN provajdere RV,Kopernikus....
 
Da, da, isti provajder, isti paket.
 
Ok, još bagova... Molim vas da mi neko kaže jel se nekome dešavaju iste ili slične stvari i koliko su "nenormalne".

Prvo, upali se tv, osvetljenje ekstremno slabo, ne vidi se skoro ništa. Mora isključenje iz struje - proradi.

Nekad se smart sistem zaglupi. Pa kad hoću da uđem u dvb-c na primer, neće, već ode gore u meniju, pa onda uđe. Dakle ne mogu preko kursora da uđem gde hoću, preskače red i tako neke gluposti. Izgasim iz struje - proradi.

Pa ga Ugasim na daljinski, neće da se upali..

I tako stalno neka sranja. Malo sam popizdeo. Ima garancija, preko mtsa uzet, čovek ima garanciju ali ne fiskalni, kaže da ih ne daju kada daju uz supernova.
 
Odnesi u njihov ovlašćeni servis neka urade update softwera.
 
Jel update ne može da se odradi preko samog televizora? Mislim da sam video da čak piše ažuriranja dostupna u podešavanjima?
 
Kaže da je otkrivena nova verzija ali šta god da uradim ne pokreće upgrade:

nYUXLtA.jpg
 
Ne moze online jer nisu pustili OTA , moras direktno kod njih.
 
Nazad
Vrh Dno