Šta je novo?

FOX Android televizori

SBB kablovska, našao je oko 55-60 kanala. To je još uvek analogna kablovska uz paket koji podrazumeva jedan D3. Hvala na savetu, probaću.
 
Pogledaj da li negde u podesavanjima ima da pretrazuje samo analogne kanale, video sam na nekom tv-u (nije bio fox ali nesto slicno) na sbb-u da je pretrazivao zajedno digitalne i analogne kanale pa je analogne poredjao posle 900.
 
Da, postoji opcija samo analogni i digiralni i analogni, pokušaću, hvala!
 
pa vecina televizora ne ume da sortira kanale osim rucno jedan po jedan i onda kada promene nesto ti ponovo rucno slazes
tako da ne treba to da te cudi ako nema te opcije

LG, samsung, i hisense to imaju, i tesko da sam jos nekog preskocio.
 
Može da se proba ChanSort, ukoliko je kompatibilan sa Foxom.
 
Imam fox 268 nikako ne mogu prebaciti sliku sa mob na tv :(
 
Možda prvo mora da se aktivira opcija za spajanje u TVu kao na mom Hisensu. Pogledaj ima li nešto tipa Anycast.
 
Da li neko ima iskustava sa modelom 50DLE888, ili generalno sa radom Androida na njihovim televzorima?
Trenutno je u metro-u na akciji za 36k pa sam razmisljao da mozda nije losa kupovina.
 
pa jel bi kupio mobilni telefon sa 1gb rama, MTK procesorom i 8gb memorije?
Ne?

Ovaj TV ima upravo takav hardver.

Ocekujes bar da pusta YT koristis kodi i instaliras aplikacije na androidu?

Sigurno znas neki najjadniji android telefon ili tblet koji si probao da koristis, e pa taj TV je takvih mogucnosti kao on.

Mislis da su ostali glupi sto trose lovu i pokusavaju da naprave TV smart platformu umesto da ubace android?

Nisu, jer taj tv treba da radi vise godinama sa jednako slabim hardverom kao kada si ga kupio, znaci sam sistem mora da bude vrlo lagan i univerzalan da hendluje sve.
 
Poslednja izmena:
Za ograničen budžet bolje i polovan tv iz uvoza ili neki full hd sa analognim tjunerom i hdmi + snart box nego ovi fox vox kungfu na nazovi akcijama, a slika jadna ko da imaju vodene bojice u sebi.....
Iz iskustva govorim jer sam izmenjao preko 50 lcd-a spletom okolnosti od raznih proizvođača.....

Послато са MI 6X уз помоћ Тапатока
 
Zaista nema potrebe kupovati polovni TV iz uvoza, novi su dovoljno jeftini, a ima polovnih i ovde.
 
Vox koji sam ja kupio matorcima je skroz ok, tačnije odličan za sitne novce. Kome treba smart tv doda Mi Box i ima komplet varijantu.
 
Bolje uzmi Vivax ili Fox od 49, koštaju oko 25 do 30 i android box sa aliexpressa.
 
Која је рецимо 43'' ок, да буде 4К а да не сецка, да може да се користи Eon smart tv апликација?

Послато са Mi A2 6/128 уз помоћ Тапатока
 
I ja razmišljam, Fox, Vivax, Grundig, hisense... Jeftino a što veća dijagonala (ja bih 65icu), bitan je yt i video preko HDMI, šta je dobro šta loše na takvim tv-ima?
 
Ako imate Fox tv i Xiaomi telefon sa IR blasterom, u Mi remote aplikaciji odaberite Samsung (pošto Fox nije u ponudi) i radiće bez problema. Takođe daljinski upravljač od Samsung smart tv-a pokreće i Fox Android tv.
Jedna informacija koja može da bude nekome korisna, ja sam malopre slučajno otkrio.
 
znači da je najvrv samsungov oem... korisna informacija
 
Nego jel uspeo neko da slozi automatski kanale na fox TV?

Vide puta u temi su ljudi pitali ali odgovor niko nije nasao...
 
Imam LED Fox 43DLE888, sa memorijom 8gb/1gb... e sad ovih 8 je rasporedjeno ovako
Sistem 1.28gb
Aplikacije 274mb
Ostalo 3.35gb
E sad ovo ostalo nemam blage veze sta je niti se igde prikazuje, zna li neko kako osloboditi istu?
 
E i ja sam hteo da se raspitam ovde za FOX55 Android. U par prodavnica sam ga nalazio i za 35000, što je ekstra povoljno. Interesuje me jel zna neko možda koju verziju androida ima, pošto na nekim sajtovima prodavnica piše 6.0 (u većini), a na nekim 9.0. Na zvaničnom sajtu FOX-a piše takodje 9. I još, da li se na android tv-ima može ažurirati android, kakve su podrške( na pr. kupim ovsj fox sa 6 a ažuriram ga na 9, iako mislim da ovo nije moguće)....?
 
u teoriji proizvodjac moze da izbaci firmver apdejt,ali tesko da fox ima programere za to...takodje,custom rom podrska je nepostojeca jer to su mediatek i sl cipsetovi.treba biti pazljiv jer tesko da neko za te pare ce da da dobar panel jos 4k jos tolika dijagonala...mora da se istrazuje po modelu,a najbolje da se ode licno i pogleda konkretan primerak.na slepo je to isuvise velika kocka.
 
Kakav crni apdejt...
najpametnije ako imas takav Tv i sve ti radi je da nista ne apdejtujes dok god moze da radi.
 
Kod tih televizora je najpamtnije kupovati one koji nisu smart,pa ih opametiti nakim Android boxom. I onaj najeftiniji sa AE od 20e je bolji nego ti opameceni televizori. Jedino ako tv ima u sebi Android TV sistem onda je to ok kupovina. Koliko znam samo Tesla,Vox i mislim Vivax imaju po 1-2 modela takvih televizora iz skupljeg segmenta. Kod Tesle je recimo smart model(neki derivat Linuxa) skuplji za oko 4-5000 u odnosu na isti takav model koji nije ,,pametan,,. Moj Mibox 3 je opametio savrseno i Teslu,i Vox i Fox i Lg,a sad i dva Eon boxa rade to isto.
 
E i ja sam hteo da se raspitam ovde za FOX55 Android. U par prodavnica sam ga nalazio i za 35000, što je ekstra povoljno. Interesuje me jel zna neko možda koju verziju androida ima, pošto na nekim sajtovima prodavnica piše 6.0 (u većini), a na nekim 9.0. Na zvaničnom sajtu FOX-a piše takodje 9. I još, da li se na android tv-ima može ažurirati android, kakve su podrške( na pr. kupim ovsj fox sa 6 a ažuriram ga na 9, iako mislim da ovo nije moguće)....?

Ovako kako si napiso FOX55 može samo da se nagađa,treba da napišeš tačnu oznaku modela.Ali konkretno ako treba nagađati za te pare to je verovatno neki stariji model sa dual core procesorom i android 6.0.Tako da je to po meni loša kupovina android 6.0 koko tolko može još da služi oni čini mi se ko i VOX koriste realtek android tv koji i nije toliko loš ali uparen sa dual core procesorom je katastrofa.
 
Nazad
Vrh Dno