Šta je novo?

FOX Android televizori

Hvala puno na odgovorima. Inače radi se o modelu 55DLE888, i postoje dobri izgledi da ću isti na kraju i uzeti. Mišljenja sam da se TV-i ispod 500€ jako malo razlikuju po pitanju kvaliteta panela, i da treba ići na što veći, a jeftiniji(ovaj FOX je 55 UHD, i košta 300€ na sniženju). Naravno, logično, da imaju s druge strane nedostatke( ponajviše softverske-smart), ali to se lako rešava sa zvučnicima, smart boxom, sa još 30-40€, što mng i kažu ovde, čije mišljenje podržavam. Primera radi, u jednoj sobi imam stari fox od 32 inča, skoro da se ne gasi, a evo nakon 7-8 godina, radi ko i prvog dana. Još jednom hvala svima.
 
Hvala puno na odgovorima. Inače radi se o modelu 55DLE888, i postoje dobri izgledi da ću isti na kraju i uzeti. Mišljenja sam da se TV-i ispod 500€ jako malo razlikuju po pitanju kvaliteta panela, i da treba ići na što veći, a jeftiniji(ovaj FOX je 55 UHD, i košta 300€ na sniženju). Naravno, logično, da imaju s druge strane nedostatke( ponajviše softverske-smart), ali to se lako rešava sa zvučnicima, smart boxom, sa još 30-40€, što mng i kažu ovde, čije mišljenje podržavam. Primera radi, u jednoj sobi imam stari fox od 32 inča, skoro da se ne gasi, a evo nakon 7-8 godina, radi ko i prvog dana. Još jednom hvala svima.
Meni je samo nedoumica da li nonsmart funkcije ne usporavaju vremenom zbog androida.
 
ne mozete softverske nedostatke resiti kupovinom zvucnika, niti vam znaci dobar panel kada ce sama redovna upotreba TV da vas iritira.
 
Hvala puno na odgovorima. Inače radi se o modelu 55DLE888, i postoje dobri izgledi da ću isti na kraju i uzeti. Mišljenja sam da se TV-i ispod 500€ jako malo razlikuju po pitanju kvaliteta panela, i da treba ići na što veći, a jeftiniji(ovaj FOX je 55 UHD, i košta 300€ na sniženju). Naravno, logično, da imaju s druge strane nedostatke( ponajviše softverske-smart), ali to se lako rešava sa zvučnicima, smart boxom, sa još 30-40€, što mng i kažu ovde, čije mišljenje podržavam. Primera radi, u jednoj sobi imam stari fox od 32 inča, skoro da se ne gasi, a evo nakon 7-8 godina, radi ko i prvog dana. Još jednom hvala svima.

Po nekim tragovima na internetu da se pominje ovaj model su izgleda prvi put izbacili 2017 i na njemu je android 6.0 i dual core procesor na 1.6GHz sa memorijom od 4.5GB, RAM 1.5GB.Dok su ga izgleda po sajtu ove godine osvežili i sad je u njemu quad core procesor,android 9.0 sa memorijom od 8GB, RAM 1.5GB.Ali koko razgledah kod nas u ponudi po radnjama svi nude ovu stariju verziju i ama baš kod svih je sad na nekom ekstra popustu od 10000 do 20000 dinara.

Sad sa tom cenom i sa ekranom od 55''na stranu smart karakteristike ovo je čak 10000 jeftinije od sledećeg modela tih dijagonala.
 
ne mozete softverske nedostatke resiti kupovinom zvucnika, niti vam znaci dobar panel kada ce sama redovna upotreba TV da vas iritira.

I sam znaš da sam mislio na nedostatke generalno, gde pored ostalog spadaju i lošiji ugradjeni zvučnici...nisam pobogu mislio sa instaliram android na zvučnike, ne znam šta si mislio postići ovakvim odgovorom....fora je da meni tv treba kao puki monitor(prvenstveno reprodukcija FHD I UHD sadržaja), jer će mi konstantno biti povezan sa zverinom od kompa, tako da me ne zanima redovna upotreba, ako si mislio na yt i smart fje istog....
Hvala opet svima na savetima u vezi kupovine.
 
Poslednja izmena:
Jesi ga pazario?

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Узео је Теслу са TCL екраном.

Колега мој се размишља да узме. И вероватно да ће узети.
Послато са SM-J530F помоћу Тапатока
 
Poslednja izmena:
Mene samo zanim da li ste licno gledali te Fox primerke o kojim pricate i koliki je nivo seckanja promo materijala koji se na njima pusta?
Da ne pominjem TN panele?? Preskupi su za to sto nude! 55DLE888 za 40000 dinara i to na snizenju je bacanje para!
 
Drugari,
Imam FOX 43DLE788 LED Smart UHD 4K Android 9.0. Zadovoljan sam slikom i smart funkcijom, ali naravno, nisam zadovoljan tonom ;) Isčitao sam ovaj forum i odlučio se da instaliram 2.1 komp. zvučnike na 3,5 mm izlaz za slušalice. Ne volim nešto da eksperimentišem, pa bih vas zamolio za savet koju marku zvučnika da uzmem. Takođe bih pitao, da li tako instalirani zvučnici mogu da se kontrolišu preko daljinskog. Hvala na odgovorima, pOzzz
 
Uzeo pre par dana FOX 43DLE788 LED Smart UHD 4K Android 9.0.Imam EON BOX i preko njega gledam tv programe i tu recimo pojacam zvuk na tv-u na 38 i posle preko Eon boxsa smanjujem i pojacavam to je uredu.E sad kad hocu da udem u android tj YOUtub tu je zvuk toliko jak da moram televizor da smanjim na 2 a i onda je dosta jako. Dali je moguce da se smanji zvuk u samom android sistemu . Jos jedna stvar instalirao sam KODI kad ga pokrenem stoji samo onaj pocetni logo i tu stoji nece da ucita.Sta raditi? Insalirao sam i EON aplikaciju koja radi da kazem ocajno.
 
Slab je taj tv i za Eon i za Kodi. Ako imas EON box ne vidim razlog da se mucis sa aplikacijama na televizoru. Generalno svi Fox televizori imaju solidu sliku pa teraj sve preko Eon boxa.
 
Uzeo pre par dana FOX 43DLE788 LED Smart UHD 4K Android 9.0.Imam EON BOX i preko njega gledam tv programe i tu recimo pojacam zvuk na tv-u na 38 i posle preko Eon boxsa smanjujem i pojacavam to je uredu.E sad kad hocu da udem u android tj YOUtub tu je zvuk toliko jak da moram televizor da smanjim na 2 a i onda je dosta jako. Dali je moguce da se smanji zvuk u samom android sistemu . Jos jedna stvar instalirao sam KODI kad ga pokrenem stoji samo onaj pocetni logo i tu stoji nece da ucita.Sta raditi? Insalirao sam i EON aplikaciju koja radi da kazem ocajno.

Imam FOX 50DLE788 i imam isti problem sa jacinom zvuka, smanjim na 1 na youtube i opet je preglasno.
 
Danas sam kupio FOX 43DLE788... sve ok... imam jedino problem da bilo sta da pustim od muzike na androidu secka zvuk (utisava i pojacava) u zavisnosti od sadrzaja... ako neko svira tise, skroz ga ubije a kad svira glasnije ne cuje se toliko ali i dalje zvuk "seta" gore dole. Da ga vraćam u Merkator?
 
Tv salje krs zvuk...

Drugari,
Imam FOX 43DLE788 LED Smart UHD 4K Android 9.0. Zadovoljan sam slikom i smart funkcijom, ali naravno, nisam zadovoljan tonom ;) Isčitao sam ovaj forum i odlučio se da instaliram 2.1 komp. zvučnike na 3,5 mm izlaz za slušalice. Ne volim nešto da eksperimentišem, pa bih vas zamolio za savet koju marku zvučnika da uzmem. Takođe bih pitao, da li tako instalirani zvučnici mogu da se kontrolišu preko daljinskog. Hvala na odgovorima, pOzzz
Ne pomazu ni naj kvalitetniji zvucnici.... sam uredjaj salje krs zvuk... pogotovo posle zadnjeg update-a... kao da mu je non stop ukljucena opcija auto volume
 
Ineresuje me za FOX 43DLE788 kad je bilo poslednje azuriranje .Koji datumi i broj azuriranja.
 
IMG_20200529_212453.jpg
Da li valja ovaj tv. Može li to da pusti you tube? Treba mi za deciju sobu i za gledanje crtaća.
 
Kupi bilo koji najjeftiniji 32" TV sa sto duzom garancijom i npr. Chromecast 2 ili 3 sa oglasa i imaces x puta funkcionalniji TV. Ja sam tako od nekog random Fox 32" koji sam platio 10 soma napravio super funkcionalnu masinu za caleta.
 
Imam FOX LED TV 43DLE788 i imam problem kada gledam digitalne kanale jer posle 5 minuta gledanja bilo kog kanala (bio on HD ili SD) izbaci me na onaj početni meni (smart launcher) i onda moram isključiti tv iz struje pa ponovo uključiti da bi mogao gledati dtv kanale. Kada gledam analogne kanale sve je uredu. Da li je problem zbog toga što su ovi kanali zahtevniji ili je nešta drugo u pitanju? Mada, na njemu gledam 4K i full HD videe i filmove na Youtube ili Popcorn aplikaciji i tamo nema nikakvih problema.
 
Poslednja izmena:
Uuradi fabricki restart pa vidi kako ce se ponasati posle toga.
 
pozdrav ljudi ..moze li mi neko reci tj dati savet kako da pronadjem kanale
operater je SBB a koristim karticu ...43 smart android
pre njega sam imao obicnu 43 i uspeo da nadjem kanale..podesavanje kartice tj digitalne pretrage sam nasao na netu na sajtu sbb ali sada ne uspeva da pronadje na ovom novom...
pa ako ima neko iskustva koja podesavanja namestiti bio bi jako zahvalan
 
Nemam taj TV ali parametri su sledeci

Freq: 610 mhz
Qam: 256
Symbol Rate: 6956
Network ID: 511

Kad to namestis trebalo bi da povuce celu listu, barem na nekim TV-ovima tako radi.
 
ne uspeva i dalje..hvala svakako
na proslom tv sam podesavao sve sem network id
a freq je bio 610000 i tada mi je pronaslo
sada ocigledno ne uspeva
jedino mi ostaje da ih zovem ujutru
 
Мислим да је овај ФОКС андроид ТВ чисто смеће - жали боже и тих пара. Колега на моју препоруку шта да узме за те паре узео ово смеће и после 4 месеца ТВ више неће ни да се упали. Од почетка је правио гомилу проблема са закуцавањем андроид платформе, преко не препознавања уређаја који се прикопча на њега, па сад и финиш са престанком рада.
Иначе, узео у win x2 и када је пријавио које све проблеме има, ови из радње му рекли малтене " знамо за све то - врати ".
Тесла је за фокс/вокс и остале ПОЈАМ телевизора.

Poslato sa NOVA 5T pomoću Tapatoka
 
Imam Fox 43dle988 star manje od godinu dana i počeo je od skoro da pokazuje probleme sa slikom svakih 30-40 sekundi kad se pušta video, video puštam sa mi box s i probao sam box na drugom tvu i na njemu je sve ok.
Da li mislite da bi mogao zbog ovoga da reklamiram TV, ja nisam siguran zato što problem nekad sam od sebe nestane.
Snimak problema https://imgur.com/a/fmYwlrS
 
Jesi li probao drugi hdmi ulaz?
 
Probao sam sve hdmi ulaze i različite kablove ništa ne pomaže
 
pozdrav,
imam fox 43 android nekih 2 meseca
u zadnjih par dana je poceo da se restartuje sam od sebe
da li je neko imao slicnih problema...da li bi factory restart pomogao
 
Ko nije imao problema sa Fox televizorom, taj nije imao Fox televizor.
Probaj factory reset, ako ne pomogne nosi u servis.

Sent from my SM-J610FN using Tapatalk
 
video sam u podesavanjima da mi je bio ukljucen auto standby timer iskljucio sam pa da vidim mozda je u tome bio problem
 
Nazad
Vrh Dno